Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Loketní opěrka

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blue



Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Černovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 9:38 pm    Předmět: Loketní opěrka Citovat

Nevíte někdo, kde se dá sehnat loketní opěrka mezi přední sedačky. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 11:02 pm    Předmět: Re: Loketní opěrka Citovat

Blue napsal:
Nevíte někdo, kde se dá sehnat loketní opěrka mezi přední sedačky. Díky.


Já jsem jí sehnal na HobbyCar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Blue



Založen: 3.12.2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Černovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 7:34 am    Předmět: Re: Loketní opěrka Citovat

Holfi napsal:

Já jsem jí sehnal na HobbyCar


Díky moc za odkaz, teď ještě nevím kterou vybrat, nemáš náhodou nějaké foto v reálu? Na stránkách Xantiaclubu jsem žádné foto nemohl najít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po prosinec 04, 2006 10:11 am    Předmět: Re: Loketní opěrka Citovat

Fotky sou například tady ve Vlastykovo galerii. Vlastovi opěrku mamka potáhla látkou a vypadá to zas o mnoho lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honán



Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 12:16 pm    Předmět: loketka Citovat

Já tam dával tu z Hobby Caru. Je to hned ta druhá, ta imitace dřeva. Padne tam úplně přesně, až na to, že jsem musel sundat kolečko z boku sedadla na štelování beder.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

Dobrá loketka je z orig. BX, ale hoodně blbě se shání. je sice menší, ale padne tam jak ulitá a nijak nepřekáží. Někdy přidám foto.
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meloun



Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 9:00 pm    Předmět: Loketní opěrka Citovat

Další jsem našel na německých stránkách Kamei.de, kde měli odkaz na firmu Milotec u nás, co se specializuje hlavně na Škodovky. Od nich jsem dostal tuto nabídku i s ujištění, že by loketka neměla přijít do kolize s nasavováním bederní opěrky. Montáž se zřejmě provádí za zadní šrouby u tunelu co drží sedadla (tak jsem to měl u Felicie). Jelikož je to od značkového výrobce tak i cena je malinko někde jinde, škoda...

kat.č. 01417221 - černá látka, cena: 4.010,- Kč
odkaz na foto zde:
https://p15156049.pureserver.info/bilder/AutoExtras/images/14xxx_1_Stoff_geschl_468px.jpg

kat.č. 01517221 - černá látka, cena: 3.030,- Kč
odkaz na foto zde:
https://p15156049.pureserver.info/bilder/AutoExtras/images/15228_3_468px.jpg

kat.č. 01417211 - černá kůže, cena: 5.904,- Kč
odkaz na foto zde:
https://p15156049.pureserver.info/bilder/AutoExtras/images/14xxx__Leder_geschl_468px.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 11:04 am    Předmět: Re: Loketní opěrka Citovat

Ja bych klidne koupil tu od gumaren Zubri, ale na Xantie tam nemaj a nevim, ktera by sedela nejlepe jako nahrada. Jestli ji nekdo ma a sedi mu, tak prosim poradte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exvasek



Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Dobříš

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 3:48 pm    Předmět: Re: loketka Citovat

Honán napsal:
Já tam dával tu z Hobby Caru. Je to hned ta druhá, ta imitace dřeva. Padne tam úplně přesně, až na to, že jsem musel sundat kolečko z boku sedadla na štelování beder.


mohu poprosit o kat. číslo nebo popis té loketní opěrky co máš v Xantii

Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so srpen 18, 2007 5:18 pm    Předmět: Re: loketka Citovat

Honán napsal:
Já tam dával tu z Hobby Caru. Je to hned ta druhá, ta imitace dřeva. Padne tam úplně přesně, až na to, že jsem musel sundat kolečko z boku sedadla na štelování beder.


Nazdar,

chci se zeptat, jakým způsobem si odmontoval ta kolečka na štelování beder? Crying or Very sad Mám podobný problém, sehnal jsem loketnu, sedí, ale potřubuju se zbavit těch koleček. Razz

Dík za odpověď

Alda Surprised Rolling Eyes
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)