Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KOUPE XANTIE
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michal20



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 11:10 am    Předmět: KOUPE XANTIE Citovat

zdravim, mam vyhlidlou xantii, dovoz nemecko, najeto 95 tis, motor 2,0 Hdi, rada exclusive, servisní knížka, komplet vybaveni. jaka je realna cena? odpovida 80. tisicum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

Proč zakládáš nové téma? Už tady podobná jsou...

K Tvému dotazu: je to jako kdybych se Tě zeptal: Chci si koupit rádio, je cena 3000 Kč odpovídající?" Asi bys nevěděl co odpovědět....
Prolez SAuto, Aukro apod. a máš představu hned.
Pokud má motor skutečných 95 tis. km, tak by cena mohla odpovídat, ale záleží na stavu všeho ostatního (interiér, lak,....). Ale upřímně: 9 let staré auto s dieslovým motorem, které najezdí ročně jen 10tis. km? A ještě v Německu? Neuvěřitelné....
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:00 pm    Předmět: Citovat

Michale je to jak píše vlastimiln, chce se na to auto podívat v jakým je stavu. K těm km, jsou neuvěřitelný, ale občas se i takové zázraky dějí, že si auto koupí někdo kdo najede desítku ročně a mermomocí chce xantii a v dízlu a má na to prachy. Každopádně dnes udělat podvrh servisky je v řádu stokorun, takže buď obezřetný a pokud je z Německa, tak vem si VIN kod a zajdi do nejbližšího autorizovaného servisu Citroen s prosbou lustrace auta dle vin, Němci zapisují poctivě a uvidíš historii jestli koresponduje se serviskou. Pokud by jsi tu možnost neměl, pošli mi VIN přes Pm třeba, mám tu možnost Ti ověřit kolik to auto najíždělo v prvních letech a z toho se dá ledasco odvodit. Za to ověření dáš jen trochu času a myslím, že tak předejdeš pak překvapení, že koupíš auto s pocitem že má 95tisíc a že bude sloužit dobře a auto bude mít realné čtyřikrát tolik.

Jinak ta cena pokud km a stav je OK, bych řekl že je adekvátní.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal20



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

4 vlasta, sorry ze jsem se odvazil zeptat,jsem tu novej a docela na to chvatam. i jsem se kvuli tomu extra registroval
. kilometry se me taky nezdaj, lak ma praskliny na predni kapote je to ode me 300km, takze jet jen pro VIN z ruky a kdyz jsem jim psal mail o VIN tak me neodpovedeli....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Měl jsi sem hodit aspoò link na tu Xantii, je to ještě v DE nebo už u dovozce v CZ ? Jak jsem ti psal už ve vzkazovně těm km taky nevěřím. Jinak v DE nepíšou rok a měsíc výroby ale uvedení do provozu, takže to chce všechno prověřit.
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 11:05 pm    Předmět: Citovat

michal20 napsal:
4 vlasta, sorry ze jsem se odvazil zeptat,jsem tu novej a docela na to chvatam. i jsem se kvuli tomu extra registroval
. kilometry se me taky nezdaj, lak ma praskliny na predni kapote je to ode me 300km, takze jet jen pro VIN z ruky a kdyz jsem jim psal mail o VIN tak me neodpovedeli....


Asi vědí proč.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:39 am    Předmět: Citovat

Do D nemá cenu psát maily, je třeba tam volat, nejsou zvyklí na mail reagovat. Ale po telefonu je většinou ochota solidní. Bohužel mám zkušenost, že podle VIN je většinou určitelných jen několik prvních garanček, pak auto z evidence mizí. Ale třeba zrovna tam něco bude. Pokud je to 300 km, jel bych tam a neřešil vzdálenost. Po ČR najezdíš mnohem víc, budeš-li hledat auto, nenajdeš stejně nic a ještě se naštveš. Já jel pro kombíka 1000 km tam a pak zpět. A vyplatilo se, kdybych tam jel rovnou a nejezdil po ČR, bych ušetřil čas a peníze.
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

Už odpověděli, záznamy jsou do května 2003 a v té době to ještě nemělo nijak strašný km něco málo přes šedesát. Takže pokud by to mělo mít doopravdy 95 tisíc, tak asi jen za předpokladu, že to bylo třeba bouraný a pak to někde hooooooodně dlouho stálo. Jinak při stejné nájezdnosti jako měla do toho roku 2003 tak realita je kolem 176tisíc a i to není stav km k zahození, pač ten mám právě já na tachu. Pokud to pak měl jiný majitel letec, auto může mít klidně 400tis. Laughing Cool

Jinak napiš kde to auto je, někdo by Ti ho moh skočit omrknout jestli stojí za to o tom vůbec uvažovat. Øíkáš že je 300km daleko a jsi ze západních čech, tak předpokládám, že auto bude někde tady na Moravě. Popřípadě dej link.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Neni to náhodou tahle? http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/citroen/xantia/7571079 vypada pekne ale v tomhle bazaru sem byl před rokem byl pro jednoho combika a bylto dost velkej šrot nicméně stahnout je o par tisic a třeba by to nemuselo bejt špatny auto...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
michal20



Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

ano je to ta xantie na linku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Dražej ji na aukru je nekde na 50 000 kč
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Jj a osobně mě ten interiér nepřesvědčil, že má 95tisíc to by v tom muselo jezdit hovádko.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:44 am    Předmět: Citovat

Jak tak koukám, proč má jiné přední sedačky Question Asi byly hodně prosezené za těch 95 tis. km Rolling Eyes
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:48 am    Předmět: Citovat

Øek bych že sedačky nejsou měněny, jen je na nich potah.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelX2



Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Pozor na to , potahy na sedadlech můžou znamenat vystřelenej boční airbag. Stačí se podívat pod sedačku na kabeláž. Pokud tam budou nezapojený konektory , omotaný izolačkou ( pod kterou je v konektoru odpor ) , je airbag v čudu . . . Odporem se ošulí kontrolka na palubce.

P.S.: Koupil sem nedávno stejnej rok , kilometry a výbavu za 50 000kč. Byla bouraná na levej bok a má vystřelenej boční airbag . . .
_________________
X2 1999 HDI 80kW Exclusive . . . repasuju alternátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)