Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kontrola turbodmychadla ostravsko

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majer



Založen: 8.10.2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 6:31 am    Předmět: kontrola turbodmychadla ostravsko Citovat

chtěl bych nechat někde zkontrolovat popř. opravit Turbodmychadlo mám motor 2,0Hdi 80kw r.v.2000 v P406 , neb nad 2000ot, je už dost v autě slyšet Crying or Very sad a bojím se aby časem nenasálo olej .....a nerad bych to dal na opravu někmu kdo se jen tváří jako opravce , nebo takových jsou mraky ....neví někdo o někom ?
_________________
bylo:Citroen xsara II 1,9D break, Je:Peugeot 406 break 2,0Hdi 80Kw r.v.00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelX2



Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj , to vypadá na poškozený náběžný hrany vrtulky dmychadla. Většinou se to stane nasátím nečistoty , čili netěsnil vzduchový filtr. Na turba je vyhlášená kapacita Andre z DP fóra. Akorát je docela daleko . . .
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=38246
P.S.: Na Sbazaru někdo prodává toto turbo za 2500kč . . .
_________________
X2 1999 HDI 80kW Exclusive . . . repasuju alternátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
majer



Založen: 8.10.2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

no na DP jsem četl diskuzi mezi andrem a tím druhým sakryš ted si nevzpomenu a docela jsem s toho byl na rozpacích nebo o něm o andrem bylo tvrzeno že zas tak dobrý není...jj už to mám http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=52035&highlight=turbo
_________________
bylo:Citroen xsara II 1,9D break, Je:Peugeot 406 break 2,0Hdi 80Kw r.v.00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelX2



Založen: 26.11.2009
Příspěvky: 172
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:37 am    Předmět: Citovat

Jo , byla to docelá diskuze v bazaru , kdy Devonrex prodával šrot za těžký peníze a Forest prudil . Od Devonrexe sem kupoval sání na TDi a jeho přístup byl jako že pojď na mě z boku . . . A co se týče Andreho , všichni , co znám , a kupovali od něj turbo ( jen zkontrolované , nebo repasované ) byli spokojení. Tolik moje zkušenost Smile .
_________________
X2 1999 HDI 80kW Exclusive . . . repasuju alternátory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)