Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nepuvodni ovladani na central

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
markiz-k



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 4:37 pm    Předmět: Nepuvodni ovladani na central Citovat

Zdravim, mam mensi problem, nez poletim do servisu tak bych se chtela zeptat vas.

Koupila jsem v lete xantii, bohuzel puvodni klic ma ovladani na central v pytli, uplne nefunkcni. Bylo k nemu ovladani jiny, na privesku. V pohode funguje, ale..
Ted jak je zima, zamek u ridice prestava poslouchat. Zamknu, on se sam odemkne a tim se otevre cely auto. To samy u odemykani, ovsem tam to tolik nevadi, muzu prelezt zezadu a otevrit si. Hodlala jsem to promazat, nicmene po oddelani tapecaku jsme zjistila ze je to jaksi v nejake pene nebo co to je, a sahat se mi do toho nechtelo.
Rekla jsem si tedy, ze zkusim zamknout pres klicek... Jenze. Ten je mimo provoz. Muzu s nim v zamku otacet libovolne, k nicemu to nevede. Slouzi tudiz jen k nastartovani Sad

Jedna vec - kudy k zamku Very Happy
Druha vec - nejaky napady proc zamek ve dverich na klic nereaguje?

Predem dik za odpovedi..
_________________
Xantia X16C, 1.8 i 16v, r.v. 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

tu je odpoved na ten zamok vo dverach Smile
http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2009010001

je to uplne bezna vec. na nasej jednej sa tiez len tocia kluce...druha zatial funguje:-) chystam sa na to
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markiz-k



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

Diky Very Happy No to sem si nabehla, kurnik toto delat v zime.. Do centralu radsi hrabat nebudu, zamek se pokusim.. Dekuju moc jeste jednou Smile
_________________
Xantia X16C, 1.8 i 16v, r.v. 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MacoLM



Založen: 17.11.2007
Příspěvky: 163
Bydliště: Martin / Slovensko

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:06 pm    Předmět: Citovat

no mame to iste. proste odomykame len dialkovym.ale nie originalnym.ale aj to ide. len to je iba na jednom kluci. druhy kluc nema, tak sme za nejack 1000SK kupili sadu a namontovali. vsetko je ok, len po vybrati baterky sa nesmie zabuchnut kapota motora:-)
_________________
X2 1.9TD rv. 1999 Break
klima, abs, 4xabg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
markiz-k



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 6:13 pm    Předmět: Citovat

Nj, baterku nevyndavam..jen mi stve ze ten zamek tuhne a opet se tim cely auto odemyka :/ No, snad to vyresi zamykani pres klic..
_________________
Xantia X16C, 1.8 i 16v, r.v. 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Tam bývá, co se týče "odemykání" auta v klice, kde to zatuhne na čepu. Ono se pak táhlo na zámek nevrací do své polohy a dělá to takové psí kusy. Tím trpěly i Peugeoty.

Co se týče vložky zámku, je tu i ta možnost vyměnit vložku u spolujezdce nebo kufru za tu v řidičových dveřích, pokud bezproblémově funguje.

Ale vymontovat vložku z dveří kufru je docela boj (alespoò u krátké) a je lepší to vyměnit za tu spolujezdcovu. Tím ale závadu neodstraníš, pouze oddálíš její řešení.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
markiz-k



Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

No u spolujezdce taky nefunguje, takze jedine z kufru. Ale do toho se mi nechce. Uvidim az se do toho pustim Smile

Co se tyce toho zatuhavani v cepu, to bude zjevne nekde pod tou penou ci co to je? Ja jen at vim kam mam stourat...

/EDIT: jinak diky moc vam obema, jsem zas o neco chytrejsi
_________________
Xantia X16C, 1.8 i 16v, r.v. 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 2:55 pm    Předmět: Citovat

Obvykle to bývá přímo ve venkovní klice (lítá tam bordel, není to vzduchotěsný a je vymalováno). Bohužel o žádné pěně nevím (neviděl jsem to ani u X1 rv.95), akorát je pod tapecem taková pěnová folie. Pokud myslíš to, tak to stačí odtrhnout. Ale šetrně a pak to tam nalepit zpět.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)