Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Volně přístupné montážní jámy v Praze nebo okolí?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 9:04 pm    Předmět: Volně přístupné montážní jámy v Praze nebo okolí? Citovat

Ahoj Xantiáci,
už jsem několikrát řešil, že si nemůžu udělat servisní úkon na podvozku jen s dvěma hevery, co mám doma k dispozici....

Chtěl bych požádat o pomoc / o radu... kde se po Praze nebo v okolí dá nalézti volně přístupná montážní jáma, kam by si člověk zaskočil na homo domo servis svépomocí?

Pokud znáte, hoďte GPS pozici.
Díky. Zdraví Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,taky jsem řešil,ale nakonec to skončilo nákupem dvou nájezdových ramp v Makru,dají se na nich udělat běžné servisní úkony.

O žádné volné rampě v PZe nevím,jinak bych tam už dávno jezdil Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2009 10:44 pm    Předmět: Citovat

Teď např. bych potřeboval poštelovat výšku..... jáma nebo dlouhé nájezdy ... aby auto stálo rovně .... by mně přišly vhod =(
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 7:35 pm    Předmět: Citovat

vikicv napsal:
Teď např. bych potřeboval poštelovat výšku..... jáma nebo dlouhé nájezdy ... aby auto stálo rovně .... by mně přišly vhod =(

Na co dlouhé nájezdy, nebo jámu kvůli výšce? To je takový problém podívat se o kolik to potřebuju snížit, resp. přizvednout a pak najet třeba i jen na krátké nájezdy, vlézt pod "zvedlou" půlku auta a poštelovat? Pak sjet a překontrolovat a případně to ještě jednou, či dvakrát zopakovat? Normální člověk tu výšku zrovna často nešteluje a tak to jednou za dva roky (plus mínus) takto provést lze ne?
A nebo si najeď někde nad příkopu!
Smile
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 11:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem to vyresil pres znameho znameho, ktery v ramci sve prace ma pristup i na jamu.... Kazdopadne obecna otazka je timto nevyresena.... kde je v Praze nejaka volna pristupna rampa ....... -(
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 12:25 pm    Předmět: Citovat

Znovu oživím mrtvé téma.

Přítelkyně mě upozornila, že vznikla první samoopravna aut v ČR. Je to v Praze na Bohdalci..... http://www.selfix.cz/ ... Jde o pronájem místa na servis vozu... vč. zvedáku, nářadí, energií, atd.

Asi to tam půjdu zkusit. Jde hlavně o ten zvedák, který si doma prostě umístit nemůžeš -)


Zdraví Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:59 pm    Předmět: Citovat

vikicv napsal:
Znovu oživím mrtvé téma.

Přítelkyně mě upozornila, že vznikla první samoopravna aut v ČR. Je to v Praze na Bohdalci..... http://www.selfix.cz/ ... Jde o pronájem místa na servis vozu... vč. zvedáku, nářadí, energií, atd.

Asi to tam půjdu zkusit. Jde hlavně o ten zvedák, který si doma prostě umístit nemůžeš -)


Zdraví Viktor


Dej pak vědět, jak si tam dopadl. To se může hodit! Super nápad chlape!
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
dnes jsem tam byl, měl jsem pronajato 2h v pozdním odpoledne. Koupil jsem na tuto akci na jednom ze slovomatů poukázku za 200Kč, jinak by to tuším stálo 360Kč za plnou cenu.

Takže opravdu k dispozici je velký zvedák na auta na každém pronajatém stání (pod autem jde chodit normálně vzpřímeně). K dispozici je veškeré nářadí, aku svítilna, jímka na olej (olej je možno tam nechat zdarma). Doporučuju ale přinést si svoje nářadí, což jsem neudělal, protože místní je totálně omaštěné, černé od oleje... záleží na povaze práce, v interiéru bych s tím nic nemontoval. Pro mě nevadilo.

Vyměnil jsem si olej v automatu 4HP20 podle doporučeného návodu s diagnostikou. Na toto je potřeba. Spokojenost, prohodili jsme s provozním pár historek o nešikovných lidech, kterým stříká olej z nádob, jsou od toho zlitý apod... Jinak všechno vysvětlí, co a jak, kde jaké nářadí, jak se pracuje se zvedákem.... zodpovědnost za to co děláte je na vás.

Zdraví Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Nabídka pro členy Xantiaclubu Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)