Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HydroaktivIII nebo Métalligue

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Citroen C5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 1:43 pm    Předmět: HydroaktivIII nebo Métalligue Citovat

Jsem zastánce hydrauliky v citroenech ale ted mi poradte nebo pokud máte někdo zkušenost s C5 s klasickým podvozkem (pérováním) Metalligue)
Má ještě cenu kupovat C5 když už nebude mít hydrauliku?
Jaký je rozdíl v ceně C5 s hydraulikou a bez.
Jáký je rozdíl v komfortu jízdy s hyd. a bez.
Nebude z toho už jen obyčejné auto jako ty ostatní co nemají hydrauliku? Crying or Very sad
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 2:10 pm    Předmět: Citovat

Xantia je moje prvé auto s hydraulikou, očarilo ma to a strašne sa mi to pohodlie pozdáva. Po 3-4 rokoch tiež uvažujem nad C5-ou (I generácie- po facelift-e) možno skôr ,ale bez hydractivu určite nebude. Neviem aký je cenový rozdiel medzi dvoma možnosami podvozku ,ale keď si už raz mal hydro myslím ,že si už aj zvyknutý na houpačku a nič horšie nebudeš chcie. Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 3:19 pm    Předmět: Citovat

Nejel jsem v C5 bez hydry,ale co tak říkali xantiáci a jiní hydrozávisláci byli zklamaní,bylo to holt tuhé..
Osobně bych do citroenu bez hydry vůbec nešel,to už bych skrz změnu zkusil radši jinou značku.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 4:27 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, kdyý citroen, tak jedině s hydrou. Když klasiku tak bych taky volil jinou značku Wink
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:23 pm    Předmět: Citovat

No já měl 8 let BX, teď 4 roky XA z toho po roce sem nahodil KOMFORTi, abych se BX drobet přiblížil...no doba se mění a už to nikdy nebudou hydrohoupy jako to bejvaly ( DS, CX, XM, BX..... ). No já popojel v C5 I a v C5 III na pérech a i z toho kousku je rozdíl znát, eště mě čeká popojetí C5 III na hydře, tak sem zvědav. Ale dyš C5, tak samo s hydrou....no snad někdo zkušenější nás potěší, že to ještě má cenu....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Četl jsem ohledně toho jeden test a údajně v pohodlí skoro žádný rozdíl není. Holt čím novější Citroen, tím tvrdší podvozek, takže i C5 III s hydrou bude v porovnání S Xantii, nedej bože s Bxem, úplná koza.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukash_



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: ne listopad 08, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

K ceně:
Na stránkách www.citroen.cz je ke stažení ceník nebo přímo online konfigurátor nvého vozu. Podle toho, co tam je je to tak, že zákloadní výbava jde s klasickým odpružením a obě vyšší pak s Hydractive III a jsou tam myslím tři verze výbav a podle výběru pak možnost, resp. nemožnost dalších rozšíření za příplatek.


Edit: výbava Base a Dynamique mají klasické pružení, a až Confort a Exclusive mají Hydractive... Asi z hydrauliky udělali nějakou exkluzivitu...

Base začíná na 499900,- bez slevy
Dynamique od 574900,- bez slevy
Confort od 659900,- bez slevy
Exclusive od 669900,- bez slevy

To jsou ceny krátké verze.
_________________
Xantia II Break 1.8 16V 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Citroen C5 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)