Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

XIV. Olomoucký pivní Xantia sraz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2009 5:18 pm    Předmět: XIV. Olomoucký pivní Xantia sraz Citovat

XIV. Olomoucký pivní Xantia srázek se koná ve čtvrtek 05.11.2009, opět v hospůdce Puškařův šenk na ulici Vídeòská, nedaleko tržnice od 18.00 hod. Parkování od 18.00 v okolních ulicích zdarma, popř. na placeném parkovišti. Stůl je zamluven na jméno Raška. Dotazy na tel.: 777 199 290 Xantiak GPS: 49°35'25.683"N, 17°14'56.981"E Kdo bude mít zájem o díly, nech v přijatelné době před tím kontaktuje Zdeòka Tobolíka alias Bobo.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILIN



Založen: 14.8.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Noo-pivní srázek........ortodoxní citroenář by měl dorazit s toulcem na zádech se dvěma šípy,na jídlo si dát žabí stehýnka a pít jedině zelenou! Very Happy (Ale dorazím i na to pívo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bobo



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hulín

PříspěvekZaslal: čt říjen 22, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Už se těším, a pokud toužíš Miloši po zelené není problém, mám originál TOTOAL + Very Happy
_________________
CITROEN C5 2,2HDi 7litrů/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá říjen 23, 2009 6:08 am    Předmět: Citovat

Super super, takže všichni dojet s prázdnou nádobkou na LHM vrchní Bobo bude rozlejvat zelenou grátis. Laughing

Akorát já tentokrát nevím jestli dorazím na 100%, tak aspoò budete mít projednou odemně klid. Wink Rolling Eyes
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Sešlo se nás nad očekávání dost, ale pánové sáhněte si každej do svědomí, kdo co vypil a kdo co ve skutečnosti zaplatil!!!! Zůstalo tam toho docela dost a nebylo to poprvé, pochopím když někdo zapomene na jedno kafé, ale ne na několik piv, tentokrát jsem to zaplatil a s organizací těchto srazů končím. Domluvte se mezi sebou, kdo to veme a bude domlouvat hospodu a vše potřebné kolem, mě to za ten trapas už nestojí. Wink
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

No simo, sis odskočil z háku natankovat a nezacálovals? Twisted Evil Nj, ideál co hlava to lístek....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Já tam nebyl,já platím vždy keš Smile a nejlépe sám na svůj lístek,páč stejně ho pěkně zaplotuju i sám Wink
Ale přesně jak píšeš ty,xantiáku vím,že je to nepříjemné,ale myslím,že to moc hrotíš,je to fakt jednoduché a po zkušenostech to děláme na každých větších akcích-každý má svůj lístek.A je vše vyřešeno,není snad hned třeba rušit jen skrz toto tvé "předsednictví" Wink A nejsi škodný,příště se ti holt budem revanšovat..
Jestli jsi něco zaplatil navíc,stává se to,i mě se to několikrát stalo,většinou jsem nad tím mávl rukou a prostě už mám svůj lístek a po prdeli,a si obsluha nadává či ne,tj mě jedno.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 1:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že dvacet lístků na stole není zas ta nejlepší volba a taky mám pocit, že lidi co se tam schází umí do desíti počítat, aby si spočítali jestli měli sedm nebo deset piv, jak jsem psal pochopil bych to kdyby šlo o jedno, pivo, kafe nebo cokoliv, to se stane. NIc neruším, jen říkám a se toho ujme někdo jinej, já se už na to můžu z vysoka....
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

no je to někdy veselý, jednou MartinV koštoval òákou 14°, měl asi 4, dyš to přeženu a po něm chtěli zaplatit asi 11, přitom to u nás nikdo nepil a Martin byl "střízliv", po těch 11 kouskách by už asi ani neseděl Twisted Evil .....takže i pinglíci drobet kamuflujou Mad
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 3:08 pm    Předmět: Citovat

xantiak napsal:
Myslím, že dvacet lístků na stole není zas ta nejlepší volba a taky mám pocit, že lidi co se tam schází umí do desíti počítat, aby si spočítali jestli měli sedm nebo deset piv, jak jsem psal pochopil bych to kdyby šlo o jedno, pivo, kafe nebo cokoliv, to se stane. NIc neruším, jen říkám a se toho ujme někdo jinej, já se už na to můžu z vysoka....

No jinak to neuhlídáš,protože i po těch pár pivech někteří ztrácí pamě,orientaci apod.. SmileA zajímavé je,že pak spíš jde lístek do mínusu,do plusu nikdy Smile Já když si nejsem jist,tak vždy raděj zaplatím něco navíc,no jak z toho ven tedy?Každý dát jedno a alou domů,to asi neprojde,anebo pak co hlava to lístek,to fakt jinak nejde,vždy se najde někdo kdo fixluje na té či oné straně.A příště to bude zas,to jsem si jist,jako když děláme akce my tady...
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baluu



Založen: 5.4.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Hulín

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 4:09 pm    Předmět: Citovat

Shocked A kolik tam toho zůstalo ,že se ptám.
_________________
X2 1,9 Td Berline
r.v. 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2009 5:53 pm    Předmět: Citovat

Když Tě to tak zajímá, zůstalo jedno kafe, jedna kofola a tři dvanáctky, předchozí dvě věci beru, to že někdo něco opomene v tom množství se stane. Ale když někdo nezaplatí tři dvanáctky ( z 15 celkem ), tak to je dle mého soudu zcela úmyslně navíc tam tu dvanáctku až zas tolik lidí vždy nepije a to, že by je tam připsala číšnice zcela vylučuju, pač do té hospody chodím x let a kdyby chtěla ošidit udělá to spíš na desítkách, pač v ceně je rozdíl dvě koruny a daleko líp by se to v tom ztratilo, pač jich tam bylo minimálně dvakrát tolik né-li ještě víc.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

Ještě že piju tu sračku Exclamation
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rum



Založen: 19.11.2009
Příspěvky: 23
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak uprime receno toto je problem spolecneho listku,ale snad si kazdy pamatuje co si da.Ja si davam dvanactku a take si ji zaplatim ale uz jsem take jednou platil 4piva kafe a kofolu.za obsluhu bych nikdy nedal ruku do ohne a zvlaste kdyz nas zna Xantiaku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt listopad 19, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Mno,to by se u nás v praze nestalo Laughing ,chlastat jo,a platit ne,to sou tí Moravááci Laughing
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)