Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hadice topení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Basak



Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 9:00 pm    Předmět: Hadice topení Citovat

Zdravím Xantiaky, mám velký problém. Začal jsem s výměnou prasklého topení. Hned na začátku mě potkal problém. Ta dvojhadice od topení, jak vede do kabiny (se zahnutými plastovými konci a plastovou pojistkou) se při demontáži zlomila. Urvalo se to v té plastové koncovce. Celkově to šlo hrozně blbě ven. Nemáte někdo k dispozici hadice případně jen ten konec? Třeba z nějaké bouračky. V okolí mého bydliště nevím o žádném vrakovišti a celé hadice nemůžu sehnat. Když jo, trvá dlouho než je objednají. Docela potřebuju jezdit.
Díky moc za pomoc!
PS: Jsou na všech motorizacích ty hadice stejné?
_________________
X1 Break, 1.9 TD, r.v. 1997, klima, funkční ovládání pro neoriginál rádio díky tomuto fóru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:18 am    Předmět: Citovat

Je jich asi jenom 5 druhů, na tvém TD jsou ty nejobyčejnější a stejné s obyč. dieselem.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 2:21 pm    Předmět: Citovat

Taky mi to na té dvojhadici při výměně prasklo a za novou chtěli v Citroenu přes 8 litrů. Sehnal jsem tehdy na vrakáči za pětikilo z Berlinga, které má stejný radiátor, ale vývod nebyl rovný, ale šikmý a ta pojistka na tom byla kovová. Zařízl jsem jen hadice, ale delší kvůli napojení a volnému natočení. Spoje jsem provedl měděnou trubkou, narvanou do hadic, tuším 16 nebo 21, co mi zbyl kousek, když jsem dělal topení a na spojích jsem to zatáhl kovovou stahovačkou. Při nasazování to po namazání docela šlo. Pozor, jsou tam O kroužky, nevím už rozměr, a ty doporučuji nové.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basak



Založen: 20.8.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 2:52 pm    Předmět: Citovat

Na tom mém autě už to taky někdy muselo být měněno. Hadice jsou už spojované, takže trubky už tam mám. Pokusím se zajet podívat na vrakáč Peugeot. Pokud tam jde z Berlinga, měl by tam jít i z Partnera.
_________________
X1 Break, 1.9 TD, r.v. 1997, klima, funkční ovládání pro neoriginál rádio díky tomuto fóru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 3:03 pm    Předmět: Citovat

Stejný radiátor má tuším ještě ZX-ko.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Hadice nová stojí kolem 2L, už jsem to psal ve tejném tématu, jen kdyby se chtělo hledat.(a nezakládat 100× stejné téma)
Stejný radiátor se používá i v P306.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)