Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Konec Xantie 2,1TD
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: st září 16, 2009 11:33 pm    Předmět: Konec Xantie 2,1TD Citovat

Ahoj Xantiaci. Ráb bych se s vámi podělil o velice nemilou událost, která se mi stala.. Přišel jsem o svou milovanou Xantii... Vyhybal jsem se srnce a dopadla špatně.. Pravá škarpa, odraz od stromu, levá škarpa, přerazil jsem strom, bouda a bok.. Asi takhle proběhla moje bouračka kvůli srnce.. Nezvládl jsem řízení a chudinku Xantii jsem poslal do nebe.. Crying or Very sad

Je mi jí hrozně moc líto, hodně jsem si na ní zakládal a byl jsem s ní maximálně spokojený.. Ale bohužel už je na odpis.. Nevím co k tomu dodat dál.. Poranil jsem si akorát levé rameno, které budu muset ještě rozhýbat.. Odvezla mě totiž záchranka do nemocnice a dali mi ortézu. Ale i když mi to po 10 dnech sundali, pořád mě to bolí.. Nicméně Xantie je opravdu bezpečné auto, je mi jí opravdu moc líto, bude se mi po ní moc stýskat.. Tady máte fotky z bouračky http://picasaweb.google.com/misak.plysak/KonecMehoMazlikaXantie# a tady jsou fotky, ještě když žila.. Pokud by se chtěl někdo podívat http://picasaweb.google.com/misak.plysak/CitroenXantia21TD

Mooooožnáááá přejdu trošku k jiné značce, k jinému autu, které si opravím už jen kvůli motoru, který je v tom tak trochu raritou - Opel Omega A 3,0i 24V řadový 6-ti válec. http://picasaweb.google.com/misak.plysak/OpelOmega30i24V# Ale to na tom nic nemění. Stále budu rád jezdit na Xantia víkendy a srazy a budu je trávit s vámi. Protože jsem mezi vámi potkal partu opravdu suprových lidí. I když ale.... Bůh ví, třeba se přece jen rozhodnu a pořídím si opět Xantii 2,1TD.. Ale to teprva ukáže čas.

Tak a vám to všem houpe tak jak má a přeji vám bezpečné jízdy bez nehod a hlavně pozor na zvířátka... Je to opravdu velice zrádné..
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 12:06 am    Předmět: Citovat

Ještě takový malý dodatek.. Ve Vlašimi máme skupinku pár lidí a říkáme si Street Racers. Naše skupinka ovšem nemá nic společného s názvem. Jsme lidi, kteří máme rádi svá auta, pečujeme o ně a rozhodně je neničíme a nezávodíme s nimi. A toto je reakce mého kamaráda po mé bouračce, který má Oktávku. Docela mě to na jedu stranu potěšilo..



PS: Z mé Xantie začaly lítat brikety hlavně po čipu. Ale lepší brikety než zničené turbo s "čistými" plyny. Ale to je zas o něčem jiném..
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 5:37 am    Předmět: Citovat

škoda xantie, ale buď rád, že jsi relativně ok. já měl nedávno taky namále, na křižovatce mi bílá dodávka nedala přednost, uknul mi do zadního nárazníku a jen setřel špínu z auta. naštěstí jsem nestihnul ani sundat nohu z plynu, jet jen o chlup pomalejc, už bych tu asi nebyl...
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:09 am    Předmět: Citovat

fakt škoda xanušky, zvl᚝ v téhle motorizaci! A měls ji pěknou, vím když jsem ji viděl na Rusavě. Na druhou stranu buď rád že jsi OK, já když zrušil mou X1 2,0i 8V s LPG ( zde: http://www.hzszlk.eu/aktuality7/0712/368.htm ) tak už v pořádku nejsem (po tělesné stránce) a nikdy nebudu. A nikomu, opravdu nikomu takový následky nepřeju. Tak zůstaò věrný aspoò klubu.
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:29 am    Předmět: Citovat

I když mám zvířátka rád, asi by to líp dopadlo, kdyby jsi jí nabral jako spolujezdce, nebylo by to asi tak moc zničující. Ale po bitvě je každej generál a tohle jsou holt reflexy. Neblbni se SOPLEM a jdi znovu do houpátka. Wink

Jo a už jste někdy viděli co dokáže zavřený pejsánek v autě? Stalo se to před dvěma dny jednomu členu peugeot clubu a jeho 307čkou, být vlastník toho auta, tak pejsánek by byl asi k večeři, říkám, že zvířátka mám rád, hlavně když jsou dobře připravený.

http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=62316
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:36 am    Předmět: Citovat

Aleši ty jsi zrůda jestli žereš psy! Srnčí ale můžu i já Laughing Laughing

No a zmíněný majitej P 307 si za to může sám, nemá nasírat pejska samotou, jsou to společenští tvorové Exclamation
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 6:38 am    Předmět: Citovat

Mišáku, škoda je dobrého člověka a zlého psa..... Štěstí, žes dopadl dobře. Hodně štěstí při hledání nového vozu. Wink
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 7:07 am    Předmět: Citovat

škoda xantušky, ale hlavně, že jsi OK
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 7:41 am    Předmět: Citovat

no, ako pozerám na to stromoradie, môžeš by rád že žiješ. Napáli to čelne do niektorého z nich... radšej si ani nepredstavova... Rolling Eyes

A vážne neblbni s tým sop¾om, budeš stále pod ním Laughing
To radšej zober XA 3.0 V6, je to tiež 6-válec a dokonca do V Wink
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

myšáku, a použiješ tuhle holku jako dárce orgánů, nebo ji chcš poslat do šrotokovu tak jak je? Třeba jen ty xantí koberečky a kola by mně zajímaly... Smile
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:19 am    Předmět: Citovat

Pozdě.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:32 am    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Pozdě.


tož to nééé!!! Já chci taky něco Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Laadin_o napsal:
myšáku, a použiješ tuhle holku jako dárce orgánů, nebo ji chcš poslat do šrotokovu tak jak je? Třeba jen ty xantí koberečky a kola by mně zajímaly... Smile

Supi už se hemží Smile
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laadin_o



Založen: 11.4.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Zlín Kostelec

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:41 am    Předmět: Citovat

sima napsal:

Supi už se hemží Smile


Jak supi? Já jen tak, "z nedostatku příležitostí..."
Tož jako kdyby něco Wink
_________________
XA2 vínová 1,8i 16V, r.1999
XA1 vínová 1,8i 16V, r.1996
XA1 zelená 2,0i 8V HA,LPG,r.1994-mrtvá XII/07
Dělám nášivky na trika - tlf:605335839
http://www.xantiaclub.cz/gallery.php?modul=gallery&akce=galerie_ukaz&galerie_id=459
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:07 am    Předmět: Citovat

Ahoj všem. Díly z auta bohužel žádné nemám.. Celou Xantii si odvezl Pepa. Ale ty koberečky doma mám. Zatím si je ale nechám u sebe, kdybych náhodou opět pořídil XA, ECU má teď u sebe taky někdo jiný, na zkoušku, a palubní počítač mám taky zatím doma, kdyby byl náhodou někdy potřeba. To samé platí i o zimních pneu, plechových diskách, šroubech atd. Ale to bych vám dal vědět, kdybych něco prodával.

Laadine, tu bouračku jsem tenkrát taky sledoval, je to fakt hnus.. Na silnicích je tolik zrádných věcí, že nikdy nevíš co se stane.. Ale hlavně že jsi v pořádku, aspoò v rámci možností, jak píšeš.

Xantiaku, přesně jak píšeš. Ale to jsou prostě reflexy.. Já ještě nejsem úplně rozhodnutý, co bude dál.. Ale tu Omegu mám doma, jen na ní zatím nebyl čas. Teď na ní kouknu, zjistím co a jak a pak se uvidí.. Jinak chudák Pežot.. Ale majitel si za to může nejspíš sám.. Nemá tam nechávat psa samotného..

sgt: No stromů tam bylo dost, to jo.. Ten jeden jsem přerazil čumákem, pravou stranou. Nato jak byl ten strom silný, tak jsem se divil, že tomu autu "skoro" nic neudělal. Xantii V6 nechci.. Když Xantii, tak jedině 2,1TD. Uvidím, jak jsem psal i Xantiakovi..
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)