Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cidlo ABS

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fobosademos



Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Nova dubnica

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 10:34 am    Předmět: cidlo ABS Citovat

Nasiel som tu navod na vyrobu cidla na abs skusal to niekto?A to bol navod na zadne a ja mam v cudu predne su tie cidla rovnake alebo je tam rozdiel?Dakujem JARDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rumy



Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Já jsem si přední čidlo podle toho návodu vyrobil. Není úplně stejné jako to zadní, ale je podobné, já musel zkrátit magnety - psal jsem o tom v komentáři pod článkem. Spíš by možná ale stálo za zkoušku otestovat zda se dá použít čidlo z oktávky, které se dá sehnat nové do dvou stovek - viz http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=1698&start=15 . Pokud by fungovalo tak je to asi elegantnější řešení. Taky to budu muset řešit, protože se mi už zase občas rozsvěcí kontrolka, což vypadá, že je na odchodu jedno z čidel. Zatím nevím jestli to vyrobené nebo nějaké jiné, měřením to bohužel zjistím asi teprve až odejde definitivně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fobosademos



Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Nova dubnica

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

Dakujem za radu a stym oktavkovim cidlom to fakt funguje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)