Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hladina LHM - nefunguje měřák

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 4:32 am    Předmět: Hladina LHM - nefunguje měřák Citovat

Zdravím, potřeboval bych nějak zjistit kolik cm(mm) je normální hladina LHM pod horním lícem nádržky, nejlépe v servisní poloze auta, nějak mi nefunguje měřák. Dost jsem dolejval, ale taky mi dost uniklo... tak vůbec nevim kolik tam má bejt...

Popř. Je naškodu dolejt víc kapaliny?? Øekněme o hodně víc..

Popř. Existuje nějaká elektronická signalizace nízký hladiny např kontrolka na palubce, když ne zaseklej plováček? Mám pocit, že nějaký kabely vedou právě k plováčku.

Zkoušel jsem i odpouštět, ale měřák se nehnul, je zaseklej uplně nahoře. Hladina mám v servisní poloze 5,3cm pod horním lícen plastové nádoby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 6:15 am    Předmět: Citovat

Tak to tam máš moc pokud máš 5,3cm pod horním límcem v servisní poloze. Signalizace samo je pokud funguje plovák jak má, tak se rožne STOPka, když je málo kapaliny. Když máš víc, tak krom toho, že Ti v servisní poloze správně neukazuje plovák a krom toho, že se Ti to v zatáčkách může pocmrndat z vrchu (prosákne to postupně pod těsněním) se nic neděje. Ale nedovedu si představit, kolik cm pod límcem máš když je auto vnormální poloze řek bych těsně pod a tak bych to rozhodně nenechával.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 10:24 pm    Předmět: Citovat

Odpojíš ty dva konektory a otočíš průhledným plastovým kloboučkem - potom celý plovák vytáhneš ven a zkusíš, jestli funguje. Ten plast je na bajonetu.

MíraCB Very Happy
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)