Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sportovní nerezové svody 1.8i
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 11:23 pm    Předmět: Sportovní nerezové svody 1.8i Citovat

Ahoj, prosím o radu rád bych svýho miláčka 1.8i vylepšil o sportovní celonerezový fuk vše už mám jen mám problém se svody.Na xantii jsem žádné svody nenašel. Přemýšlel jsem jestli by tam šli svody z xsary 1.8i.Co jsem koukal na fotky motorů tak motory vypadají na chlup stejně.Nevíte někdo náhodou jak to je jestli tam tyhle svody pujdou?????Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

To si děláš prdel, nebo co? Ve vedlejším článku uvádíš jak máš vytuněný motor s nerezovým sportvýfukem a tady uvádíš že nemůžeš najít svody.
A motory 1.8 8V s výkonem 66Kw se dávaly pouze do malé série XA2 a byly to pěkné lenochody, jinak v Xa1 mají 74Kw.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Tak teď už je mi jasné, jak je to s Boykotem1 a jeho Xanií s jízdními vlastnostmi alá Porsche........ V příštím dotaze se bude zřejmě ptát, kde se dá koupit ten ´´skvělej´´ powerbox Rolling Eyes
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Bože muj vy ste debílkové
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zaborák



Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 3:56 pm    Předmět: Citovat

No, když po někom chci radu nebudu ho nazývat debílkem Exclamation
_________________
Zaborák

Xantia 1,9 TD, jezdím za 8,5 l s automatem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 4:12 pm    Předmět: Citovat

Hmm uražej si koho chceš ale aspon si tu něco přečti než se začneš ohánět pochybnym odkazem na nefunkční stranky. X2 97kw má z 0-100 10 sec. Tyhle cinty si zkoušej na sve pubertální spolužáky a né na nás. Když seš takovej borec přijed na sraz a předved se...
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pentoda



Založen: 1.12.2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Boykot1 napsal:
Bože muj vy ste debílkové

Chlapče, chovat se jako hulvát to není umění ! Tady lidi žijí Citroeny. To znamená, že o nich něco vědí a dokáží poradit. Ale když přijde chytrolín a provokatér /Boykot 1 / jak výstižná přezdívka. S totální hloupostí a ještě lže, přesto všechno mu zkušenější radí a on je nazve debily !
To mě rozum nebere. A omluvit se to asi neumíš ?
Ps. ten koho si volal je nám svědkem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 5:40 am    Předmět: Citovat

Boykot1 : to bude takovej ten tuner co všude byl, všechno viděl a hlavně od všeho má klíče !!!!!
Dovedu si to úplně živě představit: Čepice kšiltem vzad, auto tak vytůůůněný, že se na to nedá ani podívat ...... Very Happy Laughing Laughing Laughing
A nadávej si někde jinde !!! Arrow
_________________
X1 95 Activa 2.0 16V Medika + X II 98 1.8 16V s klima - manželky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 10:16 am    Předmět: Svody Citovat

Třeba byl jen ožrallej nebo spíš zfetovaný,protože takové pí..oviny nemůže normální člověk vymyslet. A nebo je jednoduchej a stačí mu to k ukojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 12:30 pm    Předmět: Citovat

A možno len písal z krčmy po treom pive a cítil sa potom ako majster sveta... Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:31 pm    Předmět: Citovat

Zkušenější se nesnaží poradit ale jenom popíchnout a hned urážet.Øek sem jenom na to svuj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Když se mi tu někdo snaží nakecat že1.8 8v nemůže mít na 1.8 16v když mají stejný zrychlení jenom maximálku má 16v o 10km/h vyšší.A stojí si za tím že to prostě není možný tak je padlej na hlavu.Když řeknu že mám upravený auto a hned mě vyzíváte na závody tak ste velký machři asi vy a ne já.A když se na něco slušně zeptám tak jsou tu zas takový který řeknou seš debil kterej má přecy čupr vytuněnou káru a všemu rozumí tak to musíš vědět.Tak nevim na co si tu hrajete.Vy ste mě začali urážet první ne já vás
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luk.zah



Založen: 6.2.2008
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

Já jsem ti jenom napsal následující (vysvětlím ti to):
Pokud máš na autě udělané jen to, co jsi psal v jiném vlákně, tak není možné, abys měl z 0 na 100km/h za 7,6s nebo kolik jsi psal a maximálku 236km/h (taky si číslo přesně nepamatuju).

1.8i 16V má mimo jiné lepší zrychlení z 0 na 100 a je to dané už jenom vyšším krouákem a vyšším výkonem.

Ne jen já, ale každý, kdo má 1.8i 16V a výš by tě dostal. To, co píšeš o své 1.8i 8V, respektive o tom, jak ty řekněme nerozsáhlé úpravy, které jsi udělal mají skvělý vliv na tvé auto a udělaly z něj vlastně úplně jiné auto téměř na úrovni 3.0i V6 24V - to je blbost! To prostě nejde. O kolik si myslíš, že tam natlačíš víc vzduchu, když je to obyčejnej atmosferák?!?!?! Ty setinky co ti přidal ten sportovní filtr? - to myslíš vážně?

Ach jo!

Nechápu, proč se tedy nepřijedeš chlapům někam pochlubit na sraz. Myslím, že by všichni byli velice zvědaví na takovou Xantii, o jaké píšeš, že máš...

A to, za co jsme do tebe s Josefem2 rýpali - to je snad jasné, ne?!? V jiným vlákně píšeš, jak máš vytuněnou mašinu, sportovní sání, powerbox a VYTUNÌNÝ VÝFUK! a hned v dalším vlákně píšeš, jestli někdo neví, kde by se daly sehnat vytuněný svody...

Obávám se, že to nejsme my (já), koho bys měl nazývat debílkami....
_________________
Xantia Berline, 1.8i 16v, r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:38 pm    Předmět: Sportovní nerezove svody Citovat

Na zrychlení z 0-100 za 7.6 sekundy by jsi potřeboval přes 200 koní výkonu u tak těžkého auta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boykot1



Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

1.8 16v má větší krouták?O kolik o 5-10 nm?To je skoro stejný 1.8 8v má 147nm a 16v 153nm to je fakt rozdíl jako brno.Mám to změřený na brzdě tak jí měli asi nějakou nemocnou.Navíc u přímého sání je nárůst až 7%.Vím budeš se ohánět že jsou to kecy.Ale když si to necháš udělat od profíků který to dělají od doby kdy si tahal kačera.Tak ten nárůst tam je.A že sem napsal že mám sportovní výfuk a nemám svody tak to sorry.Za to mě tu chceš napadat? jen pro srovnání bratr má peugeota 406 1.8 16v. POkud nevíš tak uplně stejnej motor jako xantia 1.8 16v.A taky dělal machry jak mi natrhne prdel.Opak byl pravdou.K tomu peugeot je o něco lehčí.Tak mi tu nevykládej takový bláboly. http://citroen.katalog-automobilu.cz/automobil/citroen-xantia-1-8i/

http://citroen.katalog-automobilu.cz/automobil/citroen-xantia-1-8i-16v/

Přečti si ty hodnoty a pak mi řekni jestli je nemožný aby 1.8 8v neporazil 1.8 16v
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Tuning Xantií Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)