Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Starter

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TRychly



Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 9
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 3:33 am    Předmět: Starter Citovat

ZDarec,nevite zdali se daji sehnat samostatne uhliky do starteru valeo X1 1,6 1996?.a mel bych jeste dotaz zdali nekdo nevi jak ty uhliky jeste vymenit aniz bych musel starter cely vyndat ven?.predem dik za odpovedi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Bez vyndání startéru to fakt nepůjde Laughing .A jak tě čtu,nechal bych to odborníkovi,nechápu jak můžeš uvažovat o výměně uhlíků bez demontáže startéru,pokud jsi se aspoò díval,kde ten startér vůbec je.I kdyby byl krásně jako na dlani a po ruce,jakože není!-jaký by mělo význam pak ho nevytáhnout?Startér se vytahuje vždy.Trochu mám pocit,že jsi si dělal srandu Smile
Nech to člověku,co se tím zabývá,který ti při potřebě(větším opotřebení)nejen vymění uhlíky,ale i stočí komutátor,pročistí vnitřek,namaže co je třeba,mrkne na kostru a zkontroluje vůbec celý startér.Ono totiž nemusí být nakonec ani problém v uhlících,či jen v nich.Ale jak chceš.Myslím,že na 1.6 by měl být přístupný startér minimálně tak,jako na 1.8 a tam to jde docela dobře.
Uhlíky ti neporadím,sehnat určitě jdou,mě to dělal autoelektrikář.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hombok



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: U Olomouce

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 6:47 am    Předmět: Citovat

Vytahoval jsem to z dvoulitru, a šlo to docela dobře, max. 20 min., tak předpokládám, že to na 1.6 půjde ještě líp, jelikož je tam víc místa okolo. Pokud bys to dělal, raději odpoj - pól z baterky, a Ti nezajiskří + někde o kostru. A jinak, pokud tomu nehovíš, tak to fakt nechat zrepasovat celé.
_________________
X1 2.0i VSX 94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:11 am    Předmět: Citovat

Taky jsem je vydělával-dvakrát a jde to docela jo,jen trochu zápas s místem a vercajkem-hlavně u mini matičky na očku kontaktu a zalomených rukou,ale to jen proto,že nejsem zvyklý,mechanik nad tím ani okem nemrkne.Podruhé to už šlo ven rychle.Jo ty uhlíky tam je třeba dát správné,aby nebyly moc tvrdé,nebo naopak tj jasné.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 12:12 pm    Předmět: uhlíky Citovat

Mě se uhlíky ze starteru vyndat podařilo aniž bych starter vyndaval z auta.
Trochu jsem je přejel pilníkem a startér začal opět plně fungovat.Je pravda že každé auto je jiné a je různý přístup ke startéru ale u mého auta to celkem v pohodě jde.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)