Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hydraulická trubka LP

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:06 pm    Předmět: Hydraulická trubka LP Citovat

Tak aby těch problémů nebylo málo, praskla mi hydraulická trubka vedoucí k levé přední kouli, snažil jsem se to zalepit, zacpat atd. všim možným, ale ten tlak nic nevydrží. Problém je v tom, že vůbec nevim kam vede, vidim že někam za motor a dál netušim. Takže otázka zní: kam vede? A dá se vpohodě vyměnit? Nerad bych vyndaval celej motor...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem to nedělal, ale tipoval bych že k výškovému korektoru - kam jinam?
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:59 am    Předmět: Citovat

Nemusíš vyberat cely motor. Mala by viest pod nadrzku s lhm...tam je taky , ako by som to nazval, protipadací zámok....a tam by mala viest ak sa nemylim.....kukni na to...ked mi praskla rurka k pravej prednej guli tak bola privedena odtial takze by to mala byt aj lava presne tak isto urobena Smile
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:04 am    Předmět: Citovat

Inak este k tomu zalepeniu.....ja som to provizorne zalepil takto: Dvojzlozkove epoxidove lepidlo na kov, plechovka od piva. Niekto mi to tu na fore poradil Smile.....presmirgluj miesto praskliny smirglikom...dobre odmasti, nanes lep...tesne obmotaj vystrihnutym pruzkom z plechovky a daj dalsiu vrstvu lepu...nechaj 24h vytvrdnut a docasne mozes jazdit.....lep to vydrzi....ale co najskorej trubku vymen Smile...Mne to fungovalo
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 7:00 pm    Předmět: Citovat

Mě v práci poradil mechanik Caterpillaru zaplácnout to duotmelem, že to prej bude držet jak originál, no ale radši bych to samozřejmě vyměnil celý. Jestli to jde jenom pod nádobu LHM, tak je to v pohodě, zkusim jí sehnat a uvidim.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Já teda nevím,ale já bych to dal do servisu ,nebo si pod to lehnu abch viděl odkud a kam ta trubka vede a podle toho jednal.OR ji hned vymonti a snad v každém městě je někdo,kdo brzdové trubky dle přineseného vzoru udělá (obyč.brzdové by měli splòovat n tlak stejné požadavky jako na hydro).
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Jenže citroen má speciální koncovky které tak hned někdo dělat neumí, ale co se trubek týče jsou tu k mání nějaké adresy, ale musí se hledat.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ok, už jsem nějaké ty odkazy našel. Šlo mi o to že jsem netušil jestli bude výměna v pohodě, bohužel auto nemůžu nechat stát dýl než den. Jinak Kapitáne, když napíšu, že nevidim kam vede, tak to znamená že jsem se to snažil zjistit, ale ze spoda nejde vidět nic, ze zhora vidim jenom jak jde za motor... A známe francouze, už bych se nedivil kdybych kvůli tomu musel jako vždy rozdělat půl auta. No dík za informace, až bude čas, tak se do toho pustim.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)