Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

střešní nosič

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 7:47 am    Předmět: střešní nosič Citovat

Nazdar všem majitelům breaků Laughing ,
pořídil jsem si střešní nosič na XI Break a nějak se nemůžu domluvit při jeho montáži s tou T drážkou. Může mi někdo říct k čemu slouží ta umělohmotná odklápěcí patka na střeše, popř. bych byl vděčný za stručný návod k montáži. Ten sice je u nosiče, ale z něj poněkud zmatený. Když jsem se jej snažil namontovat do drážky se vešel, ale musel jsem odhrnout kus té izolační gumy, která tam je. Nosič je od Kirkize a je to značka Piccolo. Rolling Eyes
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj tou izolační gumou myslíš gumu na nosičích nebo přimo na aute ve dražce?. U žádného combiku jsme v te dražce žádnou gumu neměli ale předvčirem byl u mě kamoš co ma combika asi měsic a ten ma přímo v drážce po celé delce krycí gumu nevim zda origo nebo nakej bastl ale pokud tam máš neco podobného tak to z té drážky vyhod a pak ti tam ten nosič musí pasovat.
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

Žádnej bastl ale origoš, taky to neměly všechny Wink ale jak říkáš, před montáží ohrádky vytáhat, ale nevyhazovat, jsou dost vzácné Idea
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 8:48 am    Předmět: Citovat

hmm vzácné Rolling Eyes prodat v inzerci bo na aukru za eura Very Happy
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alda



Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 9:38 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že myslím tu gumu, která je v té T drážce na střeše. Laughing Mám ji po celé délce té drážky na obou stranách. Takže vytáhnout a schovat. Wink
_________________
Alda

XA I Break, r.v.97, 1.8i 8V, 8l/100km
černý ďábel na komfortech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
filo



Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 1:45 pm    Předmět: Citovat

hehe, taky jsem s tim tuhle zapasil, koupil jsem auto a v kufru byla zahradka, ani jsem nevedel, jestli tam fakt pasuje.

Vyzkoumal jsem nasledujici postup:

- gumy z podelnych drazek cely vyndat a dat do kufru (ja je mam hec Smile)
- plastovy zapadky na koncich drazek zvednout do svisle polohy
- pricniky by mely mit znaceni, zd patri dopredu nebo dozadu (strecha neni stejne siroka).
- patky pricniku maji pevnou cast smerem ven a mezi tim pohyblivou cast na sroubu smerem dovnitr (nebo obracene, ted nevim, musel bych jit do podzemni garaze kouknout s edo auta)
- povolit srouby na patkach pricnmiku tak, aby se prostredni dil volne pohyboval
- v otvorech vzniklych zvedlymi plastovymi zapadkami nasadit patky tak, aby ploche dosedaci casti bylo zasunute pod hranu drazky pricniky posunout v drazce tak, aby plastove zapadky sly zase zavrit
- dotahnout srouby na patkach tak, aby se pohybliva cast stahla pod tu druhou hranu drazky

a to je vse, drzi to jak pribity, i kdyz to tak na prvni pohled nevypada.

Dela se to lepe ve dvou lidech (lip se to steluje na obou stranach do ty drazky) ale v jednom to jde taky.

jinak me prazdna zahradka za jizdy vetsi rychlosti dost hvizdala.

Honza
_________________
Xantia X1 Break Turbo D 1997 Praha + Liberec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)