Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na montáž střešního okna

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mates.n



Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 2:40 pm    Předmět: Dotaz na montáž střešního okna Citovat

Zdravím všechny!
Nemáte náhodou někdo zkušenost s montáží běžného střešního okna? Díky délce stínítek vpředu a přijímače dálkového ovládání mezi nimi vychází okno až mezi středové sloupky. Zdá se mi, že tam je napříč (od sloupků) nosník pro střechu. Našli se dobráci, radící se tím nezabývat, ale mám obavu, jestli nosník nerozepíná také oba sloupky a "nehnula" se potom kasle.
Předem díky!!!
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 6:13 pm    Předmět: Citovat

Nevím, co máš za Xantii, ale třeba na mou Xantii je zakázána dodatečná montáž střešního okna kvůli narušení pevnosti karosérie. Někde jsem na to v příručce narazil.
A když už, tak v žádném případě bych tu vzpěru nevyřezával. Sehnal bych co nejkratší okno a šoupnul ho těsně před vzpěru. Holt, tak budou clony trošku přečnívat, no.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mates.n



Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: so červenec 04, 2009 6:26 pm    Předmět: Citovat

Mixa napsal:
Nevím, co máš za Xantii, ale třeba na mou Xantii je zakázána dodatečná montáž střešního okna kvůli narušení pevnosti karosérie. Někde jsem na to v příručce narazil.
A když už, tak v žádném případě bych tu vzpěru nevyřezával. Sehnal bych co nejkratší okno a šoupnul ho těsně před vzpěru. Holt, tak budou clony trošku přečnívat, no.

Díky za radu - měl jsem tušení, že to nebude tak jednoduché. Mám klasiku, trošku starší - 93 Very Happy , ale Hydractivu, super pohoupání Laughing Zkusím to znovu přeměřit a přemýšlet, jak jej tam dostat...
Hezký zbytek dne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

Myslím že keď sa tam vojde origoš šíber ako mám ja tak neaké strešné okno čo sa tam zmestí určite nájdeš Smile
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 5:34 pm    Předmět: Citovat

Vymontovával jsem neoriginální střešní okno z Xantie rv.95 a žádnou vzpěru jsem tam nenašel, pod tapecem. Pokud bys měl zájem, ještě bych to okno doma našel. Wink
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mates.n



Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 19
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 6:51 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, pánové, co jsem to tam vlastně nahmatal Laughing Zvažuju, že to risknu!
Pro Majka: děkuju ti za nabídku, ale já tu právě jedno mám! Proto jsem jej tam chtěl dát - hrozně mi v Xantuši chybí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)