Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zapach chladici kapaliny v kabine

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sopret



Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:29 pm    Předmět: Zapach chladici kapaliny v kabine Citovat

Zdravim vsechny.. Mym problemem je, ze po ujeti nekolika kilometru citim v kabine zapach chladici kapaliny.. Jako by nekde tekla a vyparovala se a jde pres vetrani do kabiny.. Mate s tim nekdo nejake zkusenosti.. Nikde jsem nenasel,ze by tekla.. Muze byt nekde neco praskly? Nebo uvolneny? Dekuji vsem predem za odpoved..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.

Asi pro tebe budu mít možná špatnou zprávu.A rozhodně tě nechci nijak děsit,ale raději se podívej na tento článek http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2006030001 možná tě to v nejbližší době čeká. Upřímně já mám stejný problém,ale ještě jsem ho nijak neřešil.
Mě to dělá tak než se motor úplně ohřeje a poprvé otevře termostat.Tím zvýšením tlaku nebo co mi pak na chvilku taky zasmrdí chladící kapalina ve voze.Nebo občas když někam jedu a na chvilku odejdu z auta,pak se vrátím,nastartujua když se pustí ventilátor tak to zasmrádne.Ale to jen na chvilku.Když už potom běží ventilátor tak to vyvětrá a už to cítit není.

Každopádně to asi bude ten prasklý radiátor topení.Kamarád ho měl a koupil si ten prášek na prasklý chladič a pomohlo mu to,ale je dost odpůrců tohoto způsobu tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Citron



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kadaň

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Mel jsem taky ten problem a cela kabina se mi zamlzila. Nasypal jsem tak hlinikovej prasek a od te doby dobry. Kdyz se to pak ustalilo, tak jsem pro jistotu vymenil vodni pumpu. Moc tomu nerozumim, ale nechtel jsem ryskovat, ze prasek udela nekde skodu a nekde uzitek( ten jsem teda potreboval)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

Jeste bych zkusil,nez bych se pustil do nejakych vetsich oprav, vydenzifikovat klimatizici.Jsou na to takove specialni spreje...Hodne lidem to pomohlo.Nebo taky vymenit chladici kapalinu v klimatizaci. Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Wraith4



Založen: 27.7.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 3:12 pm    Předmět: Zápach při topení - auto bezklimy Citovat

Zdravím,

mám podobný problém.

Mám auto bez klimatizace, pokud netopím, je vše ok... Pokud ale trochu zvýším teplotu, je cítit "spálený" zápach, auto ani nemusí být moc zahřáté. Nicnémě ani když ho porádně zahřeji, tak se z toho nekouří ani nic podobného prostě jen zápach. Ale dost nepříjemný.

Nemáte někdo nějaké tipy, co zkontrolovat, než se rozhodnu pro ne zrovna příjemnou výměnu topení?... Předem díky Smile
_________________
X1 1.6 - 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

ano,mam to taky,na X2 hdi,nechapu cim to muze byt,zapach jako kdyz hori igelitovy pytlik,pritom auto neni ani ohrate
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
baribal



Založen: 14.6.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Litoměřicko

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

Mel jsem podobnej problem a byl to tekouci radiator.. Sad
_________________
X1 1995 1,9TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 8:39 pm    Předmět: Citovat

hmm,to snad ani nechci slyšet,furt si řikám,jestli to není jen nějaká plíseò,či bordel v okruhu
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wraith4



Založen: 27.7.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

No, to mi opravdu ani nerikejte Sad ... nevedel byste nekdo o nekom z Plzneska, kdo by s tim mel zkusenosti? ..Diky
_________________
X1 1.6 - 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:26 pm    Předmět: Citovat

Prostě s těmi radiátory se musí počítat, mění se to jak na běžícím páse, na řadu přicházejí ročníky 96. 97, a 98 Crying or Very sad
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Josef 2. napsal:
Prostě s těmi radiátory se musí počítat, mění se to jak na běžícím páse, na řadu přicházejí ročníky 96. 97, a 98 Crying or Very sad


pánové tak nepředbíhat přece Rolling Eyes
_________________
Máca and my white lady X1 1.8 16V r.v. 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:33 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych rád upozornil na fakt, že se objevily radiátory které mají vstupní hadicové díry menší než by měly mít a proto je lépe napřed do nového radiátoru cvičně vyzkoušet zasunutí dvouhadice ještě před montáží nového radiátoru, abyste nedopadli jako já a ještě jeden případ ve zn. servisu kde se nechalo zasunutí dvouhadice nakonec a radiátor musel jít znovu ven a na raklamačku. To je pak opravdu k zbláznění.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)