Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

tiahla radenia

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kallo



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Trnava SR

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 5:14 pm    Předmět: tiahla radenia Citovat

zdar vsetci. chcem sa len s pytat ci sa daju kupit tiahla riadenia len v original citroene alebo su aj nejaky iní vyrobcovia?
_________________
benzín 2.0 16V
98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 7:16 pm    Předmět: nákup táhel Citovat

Já jsem je kupoval v citroenu ale pokud si napíšeš Bobovi tak ten má uplně ty samí za přibližně stejnou cenu.Jinak táhla jsou tušim original a druhovýroba je nemá (ale to nevim jistě ale v prodejně mi řekli pouze origo citroen)
Kupoval jsem komplet řazení od řadicí páky až k převodovce za cca 3500kč všechny táhla a pouzdra
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kallo



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Trnava SR

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 4:56 am    Předmět: Citovat

su to 3 tiahla ale ked to uz budem menit tak ich supnem vsetky nove. ok tak behnem do citroenu a objednam nic inemi nezostava. dik za radu
_________________
benzín 2.0 16V
98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2009 7:27 am    Předmět: táhla Citovat

Já jsem měnil i to dlouhé táhlo co jde od řadicí páky k tomu ,,kloubu" a i ten kloub ke kterému jsou připojena ty táhla.Ten kloub je plastovej a bývá vydřenej.Pokud ti jde o vůle v řazení tak si kup i to křížení s tou plastovou koulí.
Takže celkem 4 táhla.Ale pokud máš známého soustružníka tak ti do toho táhla od řad páky může stočit pouzdro a vyjde to levněji.
Než půjdeš do citroenu tak napiš bobovi za kolik to má.Odkaz na něj najdeš na hlavní stránce.Ale pozor v seznamu náhr dílů to myslim nemá uvedeno.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kapitán



Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 243
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Takový blbý dotaz na táhla řazení-jak je sundat? Nejsem si 100% jistý zda násilím nebo je v tom nějaký fígl.
_________________
současnost
Xantie 18,i 16V rv 1998
minulost
P-405GRD break (papírově1,8TD)
Citroen BX14RE
Š105M
Seat Ibiza 1,8GLD
F125P 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)