Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Padající auto

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dzejpi



Založen: 13.3.2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 10:31 am    Předmět: Padající auto Citovat

Všimnul jsem si tenhle týden, že mi po zaparkování začne padat celý auto (X2, 99) a do rána je skorem dole, i když ne úplně. Po nastartování se hned zvedne a dobrý. To ještě minulý týden nedělalo. Koule jsou dofoukaný a je tam asi 1000 km výplachovka. Dále mi za jízdy něco jakoby uká někde od řadící páky, hlavně když přidám a pustím plyn, což mě přivádí k otázce: Jak vlastně funguje ta páka ovládání hydrauliky a nemůže to ukání být od ní a nějak s tím souviset? Může to být výplachem? Nemáte někdo podobný zážitek?
_________________
Citroen Xantia 2, 1.8 16V, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
carp



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 54
Bydliště: BLATNÁ

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

Zajeď někam na jámu či rampu a koukni, jestli nemáš vypadlé táhlo výškového korektoru.
_________________
carp X1break 1.8
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žulda



Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 8:31 am    Předmět: Citovat

Táhlem to nebude, když to po nastartování zvedá v pohodě.
Spíš nějaká netěsnost, přecjen ty auta už máme dost starý. Mě to přes noc taky spadne, někdy víc někdy míò, ale po startu je za pár sekund natlakovaná.
To ukání by mohl být nějaký silentblok, ale to chce na jámu a někoho, kdo ví co a jak.
_________________
Žulda
Honda Jazz 1.4 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)