Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servis klimatizace okolí Třebíče

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ales



Založen: 2.12.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 6:11 am    Předmět: Servis klimatizace okolí Třebíče Citovat

Zdravím,
neví někdo o dobrým servisu klimy v okolí Třebíče??

Díky Aleš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Václav



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 97
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:13 pm    Předmět: KLIMA Citovat

AUTOSTAR S+Š Na Nivkách 301, Třebíč Tel.: 568821466. Mají automat od Valea a dělá to tam jeden šikovný autoelektrikář. Maximální spokojenost, Václav
_________________
X. II. 1999 Break Exclusiv 2.0 HDi 97kW, Hydractive II, Komforty od I.F.H.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr65



Založen: 11.12.2006
Příspěvky: 90
Bydliště: TR

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Doporučuju pana Achylise (Servis chladících zařízení - auta, ledničky chladící sklady atd.) - dělá do toho roky. Přímo v Třebíči. Je super spolehlivej a hlavně ochota sama. Zkontroloval mi prázdnou klimu, dofoukl včetně barviva , zjistil únik, odsál klimu. Takhle to proběhlo 4x, než jsem zavařil dírky v chladiči. Zaplatit si nechal až po definitivním naplnění klimy. Vzal si 1050,-.
Tlf.: 606 842 145.

Do Autostaru S+Š jsem kdysi taky jezdil, ale odradil mě v poslední době nárůst cen za práci a hlavně jsem narazil na pokus o podraz, kdy mi tvrdili, že vyměnili motor ventilátoru v sahaře a chtěli cca 3000. Netušili však, že jsou označené a nafocené....
_________________
současnost: Xantia Activa, 2.0HDi, 80kW, leden 2000
minulost : Xantia 1.9TD, r.v.1995.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Servisy - Kde Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)