Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

drziak na pohare mobilu ...

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Runes



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 12:23 pm    Předmět: drziak na pohare mobilu ... Citovat

poprosim administratora na presmerovanie do inzercie ja som ju nenasiel :-/

k veci, mam X1 viete mi dakto poradit drziak na pohar ??? dostal som jeden v MC donalde ten je vsak na okno uzky kupil som nastavitelny a aj ten je uzky a v tomto teple by bolo clekom vhodne mat po ruke flasku abo pohar a furt smatrat do zadu je dost zle, mate dakto daky odskusany pripadne daku fintu fn???

to iste s drziakom mobilu jedine volne miesto je pod ovladanim stieracov akurat ze tam clovek nevidi na mobil a normalny z prisavkou na okno neivem najst jedine taky skaredy z hnusnym velkym klbom chcelo by to ked tak ten ohybny drot co drzi fon a prichyteny je prisavkou

a zhanam tu kozenku co je na dverach spolujazdca mam v nej dieru viz fotku http://img4.imageshack.us/i/22062009e.jpg/
_________________
DRAK - Citroen Xantia 1.9 TD 94
6,5l 90% mesto

Ja viem som lama Very Happy ale kto sa pyta ten sa dozvie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Koženka samotná vyměnit nejde, je to jaksi svařené k sobě, taky jsem nad tím dumal. Potřebuji ten samý vzor ale na zadní levé dveře-za řidičem, kdyby se někdo ozval dej vědět. Mám v tý kožence díry 2 Embarassed
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)