Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

el. stahovani zadniho okna

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:32 pm    Předmět: el. stahovani zadniho okna Citovat

Hoj kuciii,
mam zajimavy problemek a neni mi nejak jasne kde muze byt chyba.
Zadni leve okenko nelze spinacem na dverich ani stahnout ani zavrit (spinac nesviti), z tunelu u ridice je stahovani funkcni, kdyz jsem zkousel samotny spinac na druhych dverich tak funguje, kde muze byt problem moc jsem nepochopil zpusob zapojeni Embarassed , kdyz je spinac ze dveri vyndany nefunguje ani stredovy spinac Question Exclamation
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

kouknul bych se do průchodky dveří, bude přerušený nějaký drát. asi. Když ten vypínač na dveřích vyndáš, měl bys mít na pinu č. 3 + 12V. Øekl bych, že tam napětí nebude.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Oka, mrknu na to, ale skoro sem si myslel, ze tam povede jen jednou tech 12V a jelikoz fungoval druhy spinac nejak sem podvedome pruchodku vyradil Wink
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Dexi mě taky nešlo ovládaní na dveřích,vydělal jsem spínač,říkám si kontakty jak nové tu chyba nebude..nene.Přesto mě to nedalo a když to bylo rozebrané,tak jsem to prostříkal a po chvíli světe div se začalo ovládaní šlapat.Banalita no,jen že bych nikdy neřekl že ty piny mají někde špatný kontakt.Použil jsem WD-40,vím že není na vše ideální,ale mě vždy rozchodilo nefunkční věci,tak má důvěru no.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 7:12 am    Předmět: Citovat

zkusim to tedy i prostrikat Cool
jak pises kontakty vypadaj jak nove prohodil jsem leve a prave dvere (spinace) a zavada zustala na stejnem miste.
No o vikendu snad bude trocha casu zatim dik
jeste se chci zeptat cim lepite to tlumeni ve dverich ? me se to povedlo prilepit temi zbytky co tam zustali, ale nevim jak priste?!
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:05 am    Předmět: Citovat

Trochu ti popíšu zapojení zadních oken.
Po zapnutí klíčku, za předpokladu, že nemáš zadní okna vypnutá vypínačem na levé straně volantu, se ti sepne relé, které je pod volantem. Toto relé má + ovládačku napájenou z poj. č. 30, kostra je přes vypínač. Silová část je z poj. č. 10. + z relé jde na všechny 4 vypínače, na pin č. 3. U vypínačů v tunelu je ještě kostra a ta je na piny č. 2 a 4. Od vypínačů z tunelu jdou dráty do vypínačů ve dveřích. Z tunelu z pinu č. 1 na pin č. 2 ve dveřích a pin č. 5 v tunelu na pin č. 4 ve dveřích (tímto drátem je přivedená kostra pro podsvícení vypínače v klidové poloze - protože ti ale funguje vypínač v tunelu, odhaduju právě na přerušené napájení, ne kostru). Dva dráty ve dveřích - piny č. 1 a 5 jdou na motor okna.
Vnitřní zapojení vypínače je: pin č. 3 - napájení podsvícení a klidové kontakty. V klidové poloze jsou propojené piny č. 1 a 2 a piny č. 4 a 5. po stlačení jedné části se ti propojí pin č 3 s pinem č. 1 a odpojí pin č. 2. Stlačením druhé strany se ti připojí na č. 3 pin č. 5 a odpojí č. 4.
Není to složitý.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:23 am    Předmět: Citovat

dekuji
takhle kdyz to napises a potom co jsem si to podle toho nakreslil to uz tak slozite nevypada Smile
jeste jednou dik
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)