Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PORADTE- PROBLIKAVA KONTROLKA STOP

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sasha



Založen: 13.1.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:01 am    Předmět: PORADTE- PROBLIKAVA KONTROLKA STOP Citovat

XANTIA break 2.0 HDi r.v. 8/99 .Ahoj, v posledni dobe se mi casto stava , ze mi behem jizdy zacina problikavat kontrolka STOP-symbol kruh a uprostred sviti vykricnik.Nekdy sviti souvisle , pak prestane a za chvili zas..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:37 am    Předmět: Citovat

Zdravím, co se třeba kouknout do návodu k autu? Tam bys nejspíš zjistil, že máš málo LHM. Kontrolu máš taky v návodu popsanou.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

... a nebliká Ti pri tom súčastne aj oranžová kontrolka na teplomeri? Mne to tak občas robí, ale teplomer ukazuje OK. Keď prestriekam kontaktyna čidlách okolo termostatu, tak to na pár mesiacov prestane, ale potom to zase občas blbne. LHM mám tiež dostatok. Ja mám podozrenie na niektoré čidlo.
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)