Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké repro do předních dveří?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Kdyby to bylo malym vykonem radia, budou chrcet i ty zadni...ale ty hrajou ciste...ale to nebudem resit...

Predni(Magnat) maj 120/70W, prumer klasika 165. Kupoval jsem je od kamose. Kolik staly novy, to netusim...
V zadnich dverich jsem repro zrusil. Neuspokojoval mne jejich zvuk(co by clovek moh chtit od prumeru 130...). Vodice jsem prodlouzil do plata a napojil ovaly...240/??W. Pokud je napojis paralelne k zadnim, riskujes odpaleni koncaku v zesiku radia(ikdyz dnesni koncovy stupne uz maj ochranu i proti zkratu na kostru i napajeni).
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Kdyby to bylo malym vykonem radia, budou chrcet i ty zadni...ale ty hrajou ciste...ale to nebudem resit...

Predni(Magnat) maj 120/70W, prumer klasika 165. Kupoval jsem je od kamose. Kolik staly novy, to netusim...
V zadnich dverich jsem repro zrusil. Neuspokojoval mne jejich zvuk(co by clovek moh chtit od prumeru 130...). Vodice jsem prodlouzil do plata a napojil ovaly...240/??W. Pokud je napojis paralelne k zadnim, riskujes odpaleni koncaku v zesiku radia(ikdyz dnesni koncovy stupne uz maj ochranu i proti zkratu na kostru i napajeni).


Watty nebudem resit,protoze by jsme se do toho zamotali...
Me slo hlavne o to,abych vedel,jaky prumer se max.vejde do dveri vis?Takze prumer max.165mm,ju?Protoze mi dva chrci,kdyz to je vic nahlas,tak to pak nekdy vymenim za nove...A koukal jsem,ze hloubka muze byt taky celkem velka.Mista ve dverich je celkem dost..
Tak presne tak to mam zapojeny ja.Napichnul jsem se na zadni repro ve sloupku,priletoval a zaizoloval to k nim.Tak snad to nikdy nic neudela,tedy budu doufat... Cool
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DeX



Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 93
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

S tou hloubkou, nezapomen to merit se stazenym okynkem, ono se to o kus zmensi Wink
_________________
DeX Razz Exclusivni Xantia break 2.0HDi narozena o vanocich '98

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Když už se tady bavíte o značce repro, tak jestli můžu, tak bych vám taky rád poradil. Jestli chcete dobrý a levný repro, tak zkuste www.tipa-czech.com v sekci Elektronika -> Ozvučovací technika I. -> Všechny produkty TVM. Basáky začínaji na 2 stránce. Jsou to Tesláky, ale sou bezvadný. Měl jsem je ve Favoritu. Dva menší ve dveřích 2x60W (186mm prům.) a vzadu 4x70W (226mm prům.) a hrály fakt parádně. Ty větší si kupoval i bratránek a dva kámoši a nikdo si nestěžoval. Zadek jsem měl zapojenej i na 400W zesilovač a dělaly pěknej bordel. A stíhaly v poho asi na 2/3 výkonu zesilovače. Maj jednu nevýhodu. Na sluníčku asi po 2 letech vyšisujou.. Tak že pokud chcete, můžete zkusit. Mám s nima dobrý zkušenosti a i docela dost známejch Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
greenmaster



Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem menil repro v prednich dverich asi pred 14 dny. Koupil jsem 3-pásmové zn Lightning audio typ B3.65.3 (cca 1100,-) Nechal jsem si poradit v hifi-shopu. Po instalaci jsem si rikal, ze nic horsiho jsem neslysel, ale byl jsem ujisten ze se kazdy novy reprak musi rozehrat. Po dvou tydnech kazdodenniho pouzivani muzu rict, ze hrajou fakt super. Jak silny basy, tak i prijemny vysky. Myslim ze investici kolem 1000,- do znackovych repraku se
nikdy nic neskazi Smile ted jsou na rade zadni dvere - pouziju tu samou značku. (radio nove JVC 4x50w)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 7:59 am    Předmět: Citovat

misak-plysak napsal:
Jsou to Tesláky, ale sou bezvadný. Měl jsem je ve Favoritu.

Maji tam dost mizerny fotky, ale jsou to klasicky "reprobednovy". Pokud to ma v aute fungovat, je treba abu byla membrana keramicka, nebo alespon kalotova. Obyc repraky nejen ze vysisujou, ale membrana se zmani a repraky maji pak jakoby chrcivy zvuk. Pokud jsou repro na plate tak se navic vetsinou rozpadne zaves. Pokud nekdo hodla nicit plato, tak je lepsi koupit origos replo v ovalu jsou z mne neznamych pricin vyrazne levnejsi nez kulate.
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

No, abych pravdu řekl, tak nevim jaký jsou ve dveřích v Xantii, ale podle mě tam taky budou papíráky. Nebo aspoò sem se zatim nesetkal s autem, který by mělo v základu jiný než papíráky.. Tak že pokud jde o plato, tak máš pravdu, ale ve dveřích je to podle mě jedno. Mě hrály perfektně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Diry jsem delal starym skalpelem. Jen to musim nejak zuhlednit, aby tam nebyly ty otrepy...
Myslim, ze se na nich pise neco o 240W max... Takze tak 50-60W skutecnych... Akorad k vykonu radia...(4x45W)

Ty tvy repro budou o necem jinym...taky uvazuju o tom, ze svy "bubinky" sladim do jedny firmy...
Kde jsi sehnal ty sterace a jak jsi je tam napasoval?? Jak stiraji?? A hlavne co staly???


Cau Michale,hele tak jsem dnes jel poprve v desti,co jsem tam dal ty nove sterace a stiraji zatim fakt hezky.Musim zaklepat.Za tu cenu budou snad dobry.Ted spise zacinam resit,jestli jde v nich vymenit gumicka nebo jsou jen na jedno pouziti. Cool
Kde vlastne jsi,uz jsem te tu dlouho nevidel Sad
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem tu kazdy den. Jen jsem nemel co doplnit k odpovedim na dotazy...

Sterace uz mam taky. Jsou to nejaky neznackovy za 175/kus. Stiraj skvele, jen jsem je musel trosku prizpusobit...napruzit listu a narovnat raminko kolmo k oknu(pri zpetnem tahu poposkakovala gumicka).
Mel jsem nutkani koupit Valeo, ale cena mne odradila(4x tolik)...

No a jeste jsem trosku "vylepsil" vzhled...koncovkou vyfuku... Predstav si, zvysil se vykon a snizila spotreba... Laughing
Az bude prilezitost, vyfotim a prilozim do galerie...

Michal
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Jsem tu kazdy den. Jen jsem nemel co doplnit k odpovedim na dotazy...

Sterace uz mam taky. Jsou to nejaky neznackovy za 175/kus. Stiraj skvele, jen jsem je musel trosku prizpusobit...napruzit listu a narovnat raminko kolmo k oknu(pri zpetnem tahu poposkakovala gumicka).
Mel jsem nutkani koupit Valeo, ale cena mne odradila(4x tolik)...

No a jeste jsem trosku "vylepsil" vzhled...koncovkou vyfuku... Predstav si, zvysil se vykon a snizila spotreba... Laughing
Az bude prilezitost, vyfotim a prilozim do galerie...

Michal


Me covece taky pro zpetnem chodu dolu sterac u ridice poposkoci.Kouknu na to,jestli to taky nemam kolmo na okno.To me nenapdlo.Jak rikas,Valeo je dost drahy.Platis jen znacku!!
Jak si poznal,ze se ti zvysil vykon??To to bylo tak veliky zvyseni??O kolik se zvysil??Urcite to nafot.Pakl mi dej vedet a posly odkaz na galerii!!Dik Cool

AAAAAAAAAAAAAAA???Tak ty si mi to uz poslal,diky.Hele jeste mi to pak nafot lip,jakoby zespoda vis,ci uplne zespoda,jak si to tam namontoval a tak..Taky chci dat neco takoveho,ale jen koncovku.Zmenil se i trochu zvuk??Rezal si naraznik??
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Spotreba, vykon ani zvuk se nezmenil...samozrejme jsem si delal srandu.
Naraznik jsem neupravoval. Pasuje to tip top. Pouze jsem zkratil koncovku a uriz tu ohnutou rouru vyfuku asi 3cm od tlumice. Taky jsem musel trochu vyvesit zadni dil vyfuku, aby mi neklepala koncovka o naraznik(cca 4cm). Koncovku jsem chtel upevnit prilozenymi sroubovacimi uchyty, ale znamy me presvedcil, abych ji radsi privaril...parkuju pred panelakem...

Nafotim detail a poslu...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Na jaře jsem se rozhodl koupit nové audio do Xantie a tak jsem navčtívil prodejnu Autohifi centrum. Nakonec jsem koupil Kenwooda a dále redukci k ovládání na volantu. Vše funguje bezvadně. Dále jsem zkontroloval repro vpředu i vzadu a vpředu jsem našel JBL 165 mm, 70/110 W. a vzadu byly Magnat. Hraje to jako diví a ovládání z volantu super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vrky



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: frýdlant

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat kolik si dal za to radio a redukci?
Mam taky ovládání u volantu a nevim jestli si troufnu to výměnit, abych něco neposral..
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaspřik



Založen: 21.5.2007
Příspěvky: 218
Bydliště: Tanvald-Sudety

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

No radio stálo 5.100,-Kč a redukce 1.800,-Kč.
_________________
Xantia 2.0 HDI break exlusive, 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plha



Založen: 26.7.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

... já muziku v XA 1,9 TD Break řeším takto:
vpředu Dexon VF 62, viz. http://eshop.dexon.cz/popisy/n31.jpg ,
zadní dveře Dexon VF 402, viz. tamtéž,
do kufru Raveland XCA700, viz. http://www.carhifi.prodejce.cz/zesilovace.htm + Raveland BRR130, viz. http://www.carhifi.prodejce.cz/subwoofery.htm ,
to celé poháněné tímto http://www.carmultimedia.cz/index.php?product=autoradio-s-DVD-CM4002---&id=6 ... a řeknu Vám, je to fakt "bruko", obzvl᚝ poslouchá-li se například toto http://www.krucipusk.cz/data/art.php?idc=51 ... ale samozřejmě hraje jakákoli muzika ... u těch Dexonů je to spousta muziky za málo peněz, už to mám asi v třetím autě a vždycky veliká spokojenost nejen moje, ale i všech kterejm jsem to doporučil ... good luck ... Laughing
_________________
Xantia 1,9 TD Break 1996
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)