Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké repro do předních dveří?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 1:36 pm    Předmět: Jaké repro do předních dveří? Citovat

Nevíte někdo jaká značka případně typ repráku se montoval do př.dveří?Začali chrčet až nakonec odešli do věčných loviš.
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 6:01 pm    Předmět: Citovat

Ja mel v X1 origo nejaky italsky(sada vsech 6-ti repro)
U X2 je nekdo vykuchal a dal tam neorigo Blaupunkt... Samo sebou sly ven a mam tam vepredu Magnat dvoupasmovy(odpojeny vysky) a pod okny origo vyskace z puvodni X1. Vzadu mam ovaly JVC v platu.

Pokud ti odesly, neres shaneni starych origo(nebyly staveny na dnesni vykony radii) a kup nove. Nejlepsi by byly nejaky komponenty (165 + vysky)... NESETRI!!!
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

No ty původní alespoò myslím ,že byli tak hráli hooodně nahlas a kvalitně.Zkoušel jsem koupit kompa za 2500,- ale těm původním se nevyrovnali ani zpoloviny.Tak nevím?Nějaké ověřené co vydrží slušný nářez-kolik by mohli stát?Popřípadě jakou značku?Dík
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Ja mel v X1 origo nejaky italsky(sada vsech 6-ti repro)
U X2 je nekdo vykuchal a dal tam neorigo Blaupunkt... Samo sebou sly ven a mam tam vepredu Magnat dvoupasmovy(odpojeny vysky) a pod okny origo vyskace z puvodni X1. Vzadu mam ovaly JVC v platu.

Pokud ti odesly, neres shaneni starych origo(nebyly staveny na dnesni vykony radii) a kup nove. Nejlepsi by byly nejaky komponenty (165 + vysky)... NESETRI!!!


Zdravim,mas nafoceny ty tvoje repraky,jak v plate,tak ve dverich??Muzes mi poslat foto,jak to tam mas udelanyty Cool ??Jen me to zajima....
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

DŽON napsal:
No ty původní alespoò myslím ,že byli tak hráli hooodně nahlas a kvalitně.Zkoušel jsem koupit kompa za 2500,- ale těm původním se nevyrovnali ani zpoloviny.Tak nevím?Nějaké ověřené co vydrží slušný nářez-kolik by mohli stát?Popřípadě jakou značku?Dík


Repro dobre vybirej a hlavne si hlidej Watty na vystupu,cim vyssi tim samozrejme lespi.Nejaky max.vykon vubec neres,to z tech repraku stejne nedostanes.A taky citilovst je dulezita.Az si vyberes repro,tak si hledej na netu tu nejnizsi cenu.Ja mel treba rozdil na repraku az 1500kc,coz je si myslim dost.Treba Magnat je dost dobra znacka...Taky zalezi,co si pod pojmem slusny narez predstavujes.Jestli chces hodne slusny narez,tak si musis koupit urcite nejaky zesilovac Wink
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

Z AUTA JSEM JE VYHODIL BYLY TO MYSLÍM IMPULSY NABO TAK NÌJAK A KOUPIL MAGNATY OVALY.ALE NEŽ JSEM JE STIHL VYZKOUŠET VYKOUØILO SE MI RADIO.
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

MAM 2 BASAKY MAGNAT A BLAUPUNKT K TOMU ZESÁK BLAU...A TEÏ TY OVALY MAGNATY.UVAŽOVAL JSEM KOMLET HUDBU OD PIONEERA.
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ju tak,to mas hodne naslapany tedy...Mas to tady na galerii nafoceny??Ja myslim,ze ty repro mas od dobrych znacek...
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DŽON



Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: FRÝDEK-MÍSTEK

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

ne nafocene to nemam Sad ale momentalně to stejně nevozím v autě protože nemam funkčni radio.mam teď zapojeny jeden oval na mp3 přehravač.Takže až bude radio tak to tam všechno nahážu zapojím vyfotím a pošlu. Wink
_________________
XANTIA 2,0i 95
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 6:52 pm    Předmět: Citovat

vytacyt napsal:
lewkins napsal:
Ja mel v X1 origo nejaky italsky(sada vsech 6-ti repro)
U X2 je nekdo vykuchal a dal tam neorigo Blaupunkt... Samo sebou sly ven a mam tam vepredu Magnat dvoupasmovy(odpojeny vysky) a pod okny origo vyskace z puvodni X1. Vzadu mam ovaly JVC v platu.

Pokud ti odesly, neres shaneni starych origo(nebyly staveny na dnesni vykony radii) a kup nove. Nejlepsi by byly nejaky komponenty (165 + vysky)... NESETRI!!!


Zdravim,mas nafoceny ty tvoje repraky,jak v plate,tak ve dverich??Muzes mi poslat foto,jak to tam mas udelanyty Cool ??Jen me to zajima....


Mas to v mailu...
Michal
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
vytacyt napsal:
lewkins napsal:
Ja mel v X1 origo nejaky italsky(sada vsech 6-ti repro)
U X2 je nekdo vykuchal a dal tam neorigo Blaupunkt... Samo sebou sly ven a mam tam vepredu Magnat dvoupasmovy(odpojeny vysky) a pod okny origo vyskace z puvodni X1. Vzadu mam ovaly JVC v platu.

Pokud ti odesly, neres shaneni starych origo(nebyly staveny na dnesni vykony radii) a kup nove. Nejlepsi by byly nejaky komponenty (165 + vysky)... NESETRI!!!


Zdravim,mas nafoceny ty tvoje repraky,jak v plate,tak ve dverich??Muzes mi poslat foto,jak to tam mas udelanyty Cool ??Jen me to zajima....


Mas to v mailu...
Michal


Diky moc za foto Cool Cim si delal diry pro repro??Ja to delal klasickou primocarkou a slo to pekne,neni to ani potrhany.Jaky mas jeste parametry tech repro??Az budes mit cas,tak posly ty ze dveri...Jinak moc diky.Ja mam repro nafoceny v galerii,kdyz budes chtit videt,tak se jukni....Zatim cus
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Diry jsem delal starym skalpelem. Jen to musim nejak zuhlednit, aby tam nebyly ty otrepy...
Myslim, ze se na nich pise neco o 240W max... Takze tak 50-60W skutecnych... Akorad k vykonu radia...(4x45W)

Ty tvy repro budou o necem jinym...taky uvazuju o tom, ze svy "bubinky" sladim do jedny firmy...
Kde jsi sehnal ty sterace a jak jsi je tam napasoval?? Jak stiraji?? A hlavne co staly???
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Diry jsem delal starym skalpelem. Jen to musim nejak zuhlednit, aby tam nebyly ty otrepy...
Myslim, ze se na nich pise neco o 240W max... Takze tak 50-60W skutecnych... Akorad k vykonu radia...(4x45W)

Ty tvy repro budou o necem jinym...taky uvazuju o tom, ze svy "bubinky" sladim do jedny firmy...
Kde jsi sehnal ty sterace a jak jsi je tam napasoval?? Jak stiraji?? A hlavne co staly???


Cau Michale,koukal jsem,ze to mas trochu vytrhany,ale to zuhlednis..Ja mam ty repro v plate myslim 300W max a 150W na vystupu,skutecnych.Radio mam 4x50,coz pisou cca 4x27W skutecnych.Hraje to pekne,ale uz spise premyslim o nejakym zesilovaci,protoze kdyz to orostuju,tak radio nestiha...Je z toho pekny zvuk,taky jsem je dlouho vybiral,ale pak se postestilo,ze je zlevnili asi o 2000kc,tak jsem je koupil Smile
Ja jednu znacku nejak nepreferuji,spise vybiram podle vykonu a podle kluku,co v tom delaji,ti mi radi.
Hele ty sterace tam jdou normalne,jako klasicky.Mas k tomu i "adaptery",tak je pohoda.Abych ti pravdu rekl,tak v desti jsem s nima jeste nejel.Od doby,co jsem je nasadil,tak jeste neprselo Crying or Very sad Ale na omyti predniho skla jsou dobry,stiraji dobre,zatim Very Happy Budes se asi divit,ale jeden me stal 147kč.Neni to original Valeo,ale jsou nejaky polsky.Prijde mi,ze jde hlavne o znacku,protoze jsme je porovnavali a rozil jsme zadny nenasli.A delky,klasika 610mm/450mm.Sterace jsem sehnal tady u nas od kluku,co prodavaji audily.Maji i ruzny delky.I konkurentka je ma,ale uz za 180kč.
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

S tim skutecnym vykonem repro bych si tak jisty nebyl. Ty my predni maj psano 120/70W a kdyz osolim radio(4x45W), zacnou chrcet. Zadni ovaly hrajou v poho...

S vyberem repro je to tezky. Uplne idealni by bylo, kdyby sis je mohl odzkouset ve svym aute. Jinak muzou hrat v koktavce a uplne jinak v Xantii. A ver tomu, ze ten rozdil je opravdu velkej.
Popravde receno, zvukem(basy) ze prednich dveri u Xantie, XM, BX, CX, ZX....... jsem byl vdycky sklaman. trochu lepsi je to v Berlingu.
Ale to co postradaj predni dvere, bohate dozenes "kufrem". Vzhledem k tomu, ze je to neco jako obr. reprobedna, zvuk je nadhernej. A nepotrebujes ani subwoofer. Muzu predvest...i za jizdy. Pokud ale nekdo vyznava "vstavani vlasu" a drnceni oken bude sklaman. Ma to medovy basy, ktery jsou dobre slyset i za jizdy, ale diskoteka to neni. Preferuju prijatelnou hlasitost(slysitelnost okoli je samozrejmosti). Primo nesnasim ty uchyly, ktery si otevrou vsechny okynka a nasleduje volume do prava pri vykonu aparatury min. 4x50 + 1x200W
Samosebou zvuk neni jen o repro a jejich umisteni. Za pet let, co mam Xantie, jsem vyzkousel snad sest sedum radii a skoncil jsem u nynejsiho JVC. A hooodne dlouho nebudu menit!!!

To jsem se zase rozkecal...pardon
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vytacyt



Založen: 30.1.2007
Příspěvky: 232
Bydliště: Pluhův Žďár

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
S tim skutecnym vykonem repro bych si tak jisty nebyl. Ty my predni maj psano 120/70W a kdyz osolim radio(4x45W), zacnou chrcet. Zadni ovaly hrajou v poho...

S vyberem repro je to tezky. Uplne idealni by bylo, kdyby sis je mohl odzkouset ve svym aute. Jinak muzou hrat v koktavce a uplne jinak v Xantii. A ver tomu, ze ten rozdil je opravdu velkej.
Popravde receno, zvukem(basy) ze prednich dveri u Xantie, XM, BX, CX, ZX....... jsem byl vdycky sklaman. trochu lepsi je to v Berlingu.
Ale to co postradaj predni dvere, bohate dozenes "kufrem". Vzhledem k tomu, ze je to neco jako obr. reprobedna, zvuk je nadhernej. A nepotrebujes ani subwoofer. Muzu predvest...i za jizdy. Pokud ale nekdo vyznava "vstavani vlasu" a drnceni oken bude sklaman. Ma to medovy basy, ktery jsou dobre slyset i za jizdy, ale diskoteka to neni. Preferuju prijatelnou hlasitost(slysitelnost okoli je samozrejmosti). Primo nesnasim ty uchyly, ktery si otevrou vsechny okynka a nasleduje volume do prava pri vykonu aparatury min. 4x50 + 1x200W
Samosebou zvuk neni jen o repro a jejich umisteni. Za pet let, co mam Xantie, jsem vyzkousel snad sest sedum radii a skoncil jsem u nynejsiho JVC. A hooodne dlouho nebudu menit!!!

To jsem se zase rozkecal...pardon


Nu prave,kdyz ti frci reprak,kdyz to osilis,tak to mas hodne wattu na vystupu v aute,tzn.,ze mas slabe radio a potrebujes k tomu zesilovac,vis??Hele diky moc za foto.Jeste mi rekni,jaky watty maji ty repro v prednich dverich watty,prumer,kolik staly a tak....proste vse Cool A mas je jen vpredu ci taky v zadnich dverich:)?? Razz
_________________
Xantypa 2,0HDI(80kW)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)