Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odkódování originálního rádia
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
belcars



Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: Hodonín

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 11:17 am    Předmět: Odkódování originálního rádia Citovat

Pokud by měl někdy někdo problém se zakódovaným orig. rádiem, může se na mě obrátit. tel. 776 550292, nebo icq: 233-791-120 a nebo ještě belcar@seznam.cz (Cena je 250,-) Myslím, že lidová..... Wink
_________________
X1, 1.9TD, 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenda



Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: PRAHA6

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Zdravím , četl jsem, že můžete odkódovat radio z Xantie 94, je to nějaký Blaupunkt. Já mám problém, že znám kód, ale nemohu radio dostat do stavu, kdy se tam objeví 4 nuly,abych mohl vložit kód.
Stalo se to po několika vložení kódu, asi špatně, mám totiž neúplně zobrazující display. V návodu jsem si přečetl, že mám radio odpojit od napájení a po jedné hodině, že budu moci vkládat opět kód. Poradíte mi prosím jak na to?
_________________
JAKO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

Jenda napsal:
Zdravím , četl jsem, že můžete odkódovat radio z Xantie 94, je to nějaký Blaupunkt. Já mám problém, že znám kód, ale nemohu radio dostat do stavu, kdy se tam objeví 4 nuly,abych mohl vložit kód.
Stalo se to po několika vložení kódu, asi špatně, mám totiž neúplně zobrazující display. V návodu jsem si přečetl, že mám radio odpojit od napájení a po jedné hodině, že budu moci vkládat opět kód. Poradíte mi prosím jak na to?


Neodpojovat, ale nechat aspoò hodinu zapnuté, pak by měl jít kód znova zadat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenda



Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: PRAHA6

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

Díky, povedlo se. Taky mne to mohlo napadnout.
Nevite nekdo jestli se dá nějak opravit špatně ukazujíci display u radia? Chybí tam už moc jednotlivých segmentů, takže téměř nic nejde přečíst. Již jsem se ho snažil vyčistit a zajistit lepší kontakt,ale nebylo to nic platné. Je to originální radio, které je Blaupunkt.
Děkuji za případné rady .
_________________
JAKO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máca



Založen: 4.3.2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Podle mě celkem bez šance jedině sehnat druhý stejný kterýmu jde displaj ale nejde třeba kazeta atd. prostě cokoliv jinýho ale display je OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Šidla



Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 9:35 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, řešil jsem podobný problém s Clarionem 3035 a přes adresu
na www.autoradioservis.eu jsem vše vyřešil. Servis je v Horních Počernicích a ceny byly pro mne přiměřené.
_________________
Tam kde všichni končí s pohodlím při jízdě, tam začíná Xantia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenda



Založen: 9.3.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: PRAHA6

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 6:44 am    Předmět: Citovat

Díky za rady. Pokoušel jsem se použít ten odkaz na www.radioservis.eu, ale nefunguje. ASi podniknu ještě napružení sponky, která drží pásek, který je přívodem k LCD a uvidím. Je pravda, že to má vliv, i když se mi nepodařilo zatím oživit celý display, ale jen spodní část.(asi 50% ) Dám zprávu.
_________________
JAKO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Šidla



Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 6

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Jenda napsal:
Díky za rady. Pokoušel jsem se použít ten odkaz na www.radioservis.eu, ale nefunguje. ASi podniknu ještě napružení sponky, která drží pásek, který je přívodem k LCD a uvidím. Je pravda, že to má vliv, i když se mi nepodařilo zatím oživit celý display, ale jen spodní část.(asi 50% ) Dám zprávu.


Zdravím, omlouvám se, správně je : www.autoradiaservis.eu
tel. 777 016 416, Auto Hifi Praha 9 Horní Počernice, Chvalkovická 21, 193 00
Baška
_________________
Tam kde všichni končí s pohodlím při jízdě, tam začíná Xantia
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 1:17 pm    Předmět: radio Citovat

zdravim dneska jsem si dovezl xantosku ze servisu, kde samozrejme museli odpojit baterii a ted mi nejde radio , kdyz tam dam code co mam na ty karticce tak se nic nedeje, nekdo mi rikal ze by to melo samo nabehnout, ale u me se nic nedeje, ma se to tedy necim potvrdit nebo to vypada ze mam chybny ciselny kod ?
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 4:24 pm    Předmět: Re: radio Citovat

mr.norman napsal:
ma se to tedy necim potvrdit....

Jistě po zadání potvrdit šestkou http://www.xantiaclub.cz/navody/radio3030/02.jpg
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vseved



Založen: 28.4.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

Pokud se zadá 3x špatný kod tak se rádio zablokuje. Odpojit od zdroje alespoò na 24hod. Po Připojení bude požadovat kod. Zadat správný a bude fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 7:22 am    Předmět: Citovat

vseved napsal:
Pokud se zadá 3x špatný kod tak se rádio zablokuje. Odpojit od zdroje alespoò na 24hod. Po Připojení bude požadovat kod. Zadat správný a bude fungovat.

O odblokování origo radia 3030 či 4030 je to napsaný o pár příspěvků vejš a pravdivě Wink
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mr.norman



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 8:41 am    Předmět: Citovat

jj pk jsem to uz taky nasel, ale i tak diky, priste vic prohledam pak zeptam Wink
_________________
Xantia - Activa 2.0i 16.v (1996)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wert



Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 8:42 am    Předmět: kód Citovat

zdravím, potřeboval bych pomoct s odkodovaním radia Clarion PU2294B. Prej se dá zjistit kód i z nějaký databáze podle vin-ka karosérie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 1:55 pm    Předmět: Re: kód Citovat

Zdravím,

pokud snad není aplikovatelný postup na číslo C7000xxx z vlákna: http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?t=547 a jestli nemá někdo zmíněnou databázi (o čemž pochybuji, orig. servis Citroen? za kolik?), pak údajně není jiná možnost, než vyletovat EEPROM z rádia. Pozor, jestli je to opět typ 93C46 s otočeným pin-outem.

Vyčíst EEPROM programátorem a na adresách 0x4A a 0x4B je pak snad přímo pin rádia, aspoò toto jsem našel, když jsem hledal postup pro PU1562A. Tam mi to tak zafungovalo.

Pavel


wert napsal:
zdravím, potřeboval bych pomoct s odkodovaním radia Clarion PU2294B. Prej se dá zjistit kód i z nějaký databáze podle vin-ka karosérie.

_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia audio Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)