Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vymena zarovky ve spinaci

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:45 am    Předmět: Vymena zarovky ve spinaci Citovat

Nesviti mi ve spinaci mlhovek kontrolka. Vcera jsem pres varovani "ze se to vsechno rzskoci" vyloupl spinac, vycvaknul zapadky predku a kouka na mne trubicka zaslepena zelenym plastem. Tam jsem skoncil s vedou, protoze nemam odvahu nejak dal spinac "likvidovat" Jak se da osvetleni vymenit? Nema nekdo nadbytecnej a nemohl by to nafotit? Jaka je tam zarovka abych ji sehnal predem? Podle toho co vidim, tak je to nejaka tenka s dlouhymi vyvody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Žárovička tam příde takováhle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

Diky, nejake blizsi oznaceni by nebylo + jeste jak se k ni dostat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Kdyz rozeberes vypinac ze predu, kouka na tebe ten zeleny plast. Ten vytahnes ven. Zarovka je nasunuta dovnitr a nozicky(dratky) jsou omotany kolem plastovejch drzacku. Celej ten plast je nasunutej na tistaku, kde se ty dratky dotykaj a prenasej napeti na zarovku...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

lewkins napsal:
Kdyz rozeberes vypinac ze predu, kouka na tebe ten zeleny plast. Ten vytahnes ven.

Aha za ten jsem bral, ale nechtel a nemel jsem odvahu vic zabrat, abych to nerozstipal.
Posledni dotaz, nez dam pokoj - nejake blizsi oznaceni zarovky abych ji mohl koupit predem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

Uplne nejlepsi by bylo tu zarovku vyndat a skocit do obchodu s tim, ze je na 12V. Kolik ma Wattu, to netusim...nikdy jsem to nemeril. Predpokladam, ze nebude mit vic, nez zarovicky v kontrolkach(1,2W). Ja tam dal zarovicku z podsviceni autoradia. Pripada mi, ze intenzita je stejna...
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Za ten zelený plast bych moc netahal, nebo se ti rozsype. Je lepší vytáhnou ten spínač celý, odpojit a v klidu rozebrat, pak uvidíš jak je tam i ta žárovička. Není to zas tak složité.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)