Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

chladiaca kvapalina

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kallo



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 93
Bydliště: Trnava SR

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 4:56 pm    Předmět: chladiaca kvapalina Citovat

zdravim vsetkych chcel by som sa spytat aka chladiaca kvapalina ide do xantie? lebo ja tam mam taku cervenu. neviem ci je to spravna a preto sa pytam lebo mi ju nedavno menili a neviem nacom som lebo som uz pocul rozne nazory. za radu dakujem Very Happy
_________________
benzín 2.0 16V
98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 5:13 pm    Předmět: Citovat

No tak já dávám od Sheronu G48 a ta je modrá. Červaná myslím patří do aut koncernu VW, ale když ti ji tam nalili, tak to asi neva.
Zkus prohledat fórum, kdysi se to tu dost řešilo, když jsem i já chtěl měnit. Názorů je tam habaděj Mr. Green
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 5:16 pm    Předmět: Citovat

roliva napsal:
No tak já dávám od Sheronu G48 a ta je modrá. Červaná myslím patří do aut koncernu VW, ale když ti ji tam nalili, tak to asi neva.
Zkus prohledat fórum, kdysi se to tu dost řešilo, když jsem i já chtěl měnit. Názorů je tam habaděj Mr. Green

Dávám tu samou od sheronu G48
_________________
X2 1,8 16V Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 7:21 am    Předmět: Citovat

někdo mi říkal,že ta červená je jen do WW group-pro ostaní auta je prý agresivní.......
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Myslím, že v barvě kapaliny nebude problém. Když už Ti ji tam dali, tak ji musíš dolévat zase jen červenou. Pokud to smícháš s jinou barvou, tak Ti to až potom sežere co se dá. Nesmějí se míchat kapaliny různých barev.
_________________
Xantia II Activa 3,0 24 V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 7:35 am    Předmět: Citovat

RINGO napsal:
roliva napsal:
No tak já dávám od Sheronu G48 a ta je modrá. Červaná myslím patří do aut koncernu VW, ale když ti ji tam nalili, tak to asi neva.
Zkus prohledat fórum, kdysi se to tu dost řešilo, když jsem i já chtěl měnit. Názorů je tam habaděj Mr. Green

Dávám tu samou od sheronu G48

Mě to tvrdil taky jeden člověk přímo z výroby těchto kapalin a jeden prodavač-co se celkem vyzná.Proto jsem se raděj červené vyhnul,proč taky,když modrá je dobrá Wink
Ale kde je pravda nevím,možná to už dnes zase neplatí.Právě proto se držím mnou osvědčené značky anti freeze a to modré Smile nikdo mě pak opravy nezaplatí,můžou si tvrdit co chtěj,kor když mám na výběr.On "odborník" někde napíše,že je to jen barvivo,druhý to zase vyvrací,že ta červená je fakt vyjímka a není to jen o barvivu,že se odlišuje právě touto barvou záměrně,proto na to kalím.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ČERT_z_Bx



Založen: 13.10.2008
Příspěvky: 294
Bydliště: LIBERECKO v Czechbordelu

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

No vidíš a já se zase tvrdohlavě držím zelené chladící směsi, říkám si LHM zelená, tak antifreeze taky, bude sranda. Ale co vím na stoprocent, že tu červenou dávají ve škodovce proto, že ve veklým byla nejlevnější. Jinak tu červenou vyvinuli pro volvo, jejich tahače mají divnou vodní pumpu a pokud dostanou jen vodu, tak začne vodní pumpa téci. Ta červená nějak přimazává vodní pumpy a líp absorvuje teplo, aspoò tak mi ti chytrolíni ve škodofce v Boleslavi tvrdili. Jako automechanik tam jezdím na školení, jsou nudný, co se dá na vraku opravovat, když je to paskvil z dílů co propadili v německu a jsou tam výběhový, že jo??? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)