Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výška a teplota.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
David2



Založen: 25.4.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Jablunkov

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 12:26 pm    Předmět: Výška a teplota. Citovat

Zdravím Xantiáci. Byl jsem nucený vyměnit na své houpačce převodovku a při jednom jsem vyměnil silenbloky motoru, sil. ramen, rozvoďák i plochý řemen. Vyčistil a promazal jsem výškové kolektory. Výměnil jsem svislé čepy i čepy řízení. Měl jsem radost jak mi to šlo od ruky celkem bez zádrhelu. O to větší bylo mé zklamání při nastartování. Pravé přední kolo je v nomální jízdní poloze OK, ale levé jde o 2 - 2,5 cm výš než je normál. A druhá věc, která před mini generálkou nebyla. Když se motor trochu zahřeje (60 stupòů) začne ručička teploměru poskakovat zhruba 1mm narohu a dolů až dojde k 70 - 75 stupòům, tam zůstane a stále poskakuje, to by nebylo tak vážné, ale když zapnu světla, tak vyjede během cca 2 sekund zhruba na 100 stupòů a když zapnu další "spotřebič" např. ventilátor tak vyjede až na 120 stupòů, ale ve skutečnosti tolik nemá. Když vypnu světla i ventilátor, tak zase klesne teplota zpět. Poradí někdo? Díky. PS: Xantia r.v. 99 1.9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kombo



Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

skus ukostrenie na prevodovke ci nieje zaoxidovane a skontroluj zapojenie teplotnych cidiel..
_________________
Xantia,2.0i 8v, 1995
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David2



Založen: 25.4.2009
Příspěvky: 2
Bydliště: Jablunkov

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 11:01 am    Předmět: Citovat

kombo napsal:
skus ukostrenie na prevodovke ci nieje zaoxidovane a skontroluj zapojenie teplotnych cidiel..


Ukostření vyčištěno, obroušeno, namazáno. Teplotní čídla a kolektory vyčištěné a namazané. Problém trvá Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Luboš.H



Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 220
Bydliště: okr.Třebíč

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

K té rozdílné výšce- napadá mě jen různá délka stabilizačních tyčí-kostí, zkus to přeměřit. Pokud tedy nemáš Activu ?
_________________
BX 19TZD
X2 2,0HDi break Millésime
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 10:54 pm    Předmět: Citovat

Převodovku, no a nezapoměl jsi na 2 zelené dráty ukostřené z vrchu převodovky v místě držáku kabelů? jak prochází kabeláž od náhonu tachometru? Je to zhruba v místě pod vývěvou.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)