Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

utrhnute uloženie predneho praveho tlmiča HELP

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrtula



Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Oblazov

PříspěvekZaslal: út duben 03, 2007 9:52 pm    Předmět: utrhnute uloženie predneho praveho tlmiča HELP Citovat

Tak ja mam ten problem z tym utrhnutym uloženim predneho tlmič konkretne praveho.Zabudol som napisa mam xantiu 1.9TD,r.v 97 hydraulika.Prosim vas kto by mi vedel poradi kto ma tuto sučiastku na predaj dajte mi prosim vedie.Trubka na hydr.olej z vrchu čo ide do tohto uloženia ma priemer 1cm to len pre obraz počul som že su dva druhy.Za každu radu dakujem. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 10:46 pm    Předmět: Re: utrhnute uloženie predneho praveho tlmiča HELP Citovat

vrtula napsal:
Tak ja mam ten problem z tym utrhnutym uloženim predneho tlmič konkretne praveho.Zabudol som napisa mam xantiu 1.9TD,r.v 97 hydraulika.Prosim vas kto by mi vedel poradi kto ma tuto sučiastku na predaj dajte mi prosim vedie.Trubka na hydr.olej z vrchu čo ide do tohto uloženia ma priemer 1cm to len pre obraz počul som že su dva druhy.Za každu radu dakujem. Crying or Very sad


tak vyměnit to zajisté jde, hlavně se dej pozor na druhé straně, už to tam bude taky asi načnuté. Doporučuju asi vrakoviště, novej díl bude hódně drahej. Nevím přesně kde se ti to utrhlo, ale jestli ti vylezla pístnice až do potorové části, no tak to je maso. Ale nebude prví případ, ale vím, že to tu kluci řešili.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vrtula



Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Oblazov

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

ked sa to doviezlo z Talianska tak na druhej strane už kapota bola ohnuta tak ratam že to menene bolo.Ten piest mi vybehol až povrch a prehol mi celu kapotu a zohna na vrakovisku to je problem aspon u nas na Slovensku tu nemaju nič tu na Slovensku je problem zohna niečo na ford sierru a to je čo poveda.Majte sa. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
šoubis



Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Jestli to chceš zanech telefon na ICQ 310320660. Určitě se domluvíme.
_________________
C5 žije .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Akela



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Slovensko - Stará ¼ubovňa

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 8:39 pm    Předmět: Citovat

Neviem, kde je Oblazov. Ja poznám p.Smutného v Čučme asi 3km od Rožòavy. Je to taký nervák, ale vyzná sa. Vozí občas nejaké veci z vrakov횝 alebo má búrané. Len často preháòa ceny. Lenže, keď má a Ty potrebuješ...Mne posiela aj na dobierku. Kontakt: Citroen-Peugeot-Smutný 058/732 31 06. Je to aj v Zlatých stránkach. Len si zisti ceny aj inde.
_________________
Xantia 1.9 TD break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vrtula



Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Oblazov

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 4:46 pm    Předmět: Citovat

Diky zohnal som aj z tlmičom za 1000sk idem to montova tento tyžden dufam že to bude dobre ale čislo si neham dik. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)