Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Parkovací asistent, kam ho zapojit?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:03 pm    Předmět: Parkovací asistent, kam ho zapojit? Citovat

Zdravím, chci si do xantuše přidat parkovacího asistenta. Nemáte někdo zkušenosti? Podělte se, a nevymýšlím vymyšlené. Kde v brakeu nejlépe najdu drát ke zpátečkovýmu světlu? Øídící jednotku chci umístit do úložného prostoru v kufru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Nevíte alespoò někdo, jak se nejjednoduššeji dostat k vodiči od zpátečkovýho světla? Je v pátých dveřích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pilot6k



Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 1:04 pm    Předmět: Park assist Break Citovat

Já jsem to řešil následovně.... 4 senzory jsem umístnil do plastové lišty na spodku pátých dveří. dobře se sundává - 4 šrouby, místa je tam habakuk. Dráty jsem protáhnul vyvrtanou dírou. vedl jsem je gumovou průchodkou u pantu dveří (to by člověk nevěřil, jak se tam ty dráty blbě cpou .... zabralo mě to dvě hodiny Smile. Pak sundat vnitřní plast na D-sloupku a tama dolů. jednotku jsem prdnul za tapecírung u odkládacích kapes. je tam takové fajn místo mezi karoserií a vnější plech. Napájecí kabel jsem vedl na druhou stranu pod lištou prahu pátých dveří ke světlům, Tam mám centrál konektor, ze kterého jsou rozvedeny všechny světla. Na ten jsem to hodil. kabel k zobrazovací jednotce jsem vedl pod strěšním tapecírungem podél dveří. Jde to lehce, šroubovák, kabel a 5 minut. Pak podél horního okraje předního skla a jednotku jsem prdnul na vršek zrcátka. je to easy. Potom ještě můžeš využít rychlostního signálu místo zpátečky.
_________________
XII 1,9TD Break Automat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
webster



Založen: 30.1.2008
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Právě protahování gumovou průchodkou sem se chtěl vyhnout, myslel jsem, že bych čidla dal do nárazníku a napájení zpátečky vzal někde vzadu v autě, ne v pátých dveřích. Když si to měl rozdělaný, kudy vedly kabely z pátejch dveří? Spodem po podlaze nebo střechou?
Jinak díky za návod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 6:27 am    Předmět: Citovat

Jak zapojit parkasistenta kdyz je na aute tazne.Obcas jezdim z vozikem a to mi bude pri couvani asi porad pipat.Jinak staci ta akusticka signalizace nebo doporucujete i display?Ja si myslim,ze to pipani by mne stacilo.
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)