Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Svieti STOP a Vykricnik
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:47 pm    Předmět: Svieti STOP a Vykricnik Citovat

Ahojte ¾udia....pred par dnami mi prestala zhasinat STOPKA a vykricnik po nastartovani.....Svieti asi 3-10sek. Ako kedy..... Predtym mi okamzite zhasla. Cim to asi tak moze byt??? Auto sa zdviha krasne...ide hned hore a ani rozne polohy nerobia problem....a posilovac tiez funguje..tak neviem ze ci zacina neaky problem s cerpadlo alebo nie...remenica je trosku vyosena a uz cerpadlo aj viac chrci ale doteraz nebol ziadny problem... stve ma to lebo to nerobilo tak sa pytam ze co to moze byt. Nikde som tu tento moj konkretny problem nenasiel. Prosim o neake informacie co to moze byt.Ïakujem
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

co hladina LHM, nemáš jí málo?
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

LHM je v poriadku...aj hladina a aj farba..dolievam pravidelne.
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dude



Založen: 10.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Mě tedy zhasíná po cca 5ti sec. po nastartování už od koupě. Myslím, že to je normal.
Ale zase, jestli tě to nedělalo...
_________________
Xantia Combi - Opera - 2.0 16V LPG, 7/99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

prave ze to nerobilo...som z toho trosku nervozny
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:16 pm    Předmět: kontrolka Citovat

U mého auta se kontrolka nerosvítí nikdy pokud tedy ihned po nastartování nezačnu točit volantem.
To jak píšeš že LHM doléváš pravidelně tak to doléváš kolik.Protože pokud neustále musíš dolévat tak máš někde nějakou netěsnost a možná právě tady by byla možná příčina svícení kontrolky já např nedolévám nic.
Zkus nejdřív zjistit kde se ti to ztrácí.
A pak už zbývá jedině PaM ten by to mohl rozlousknout.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

tecie mi trosku ten valec co je na stredovej guli na motore..ale to stale tecie rovnako ako rped rokom..mam to odsledovane....jedna kvapka raz za cas...
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 2:11 am    Předmět: Citovat

Z mých zkušeností, po koupi mi taky svítila stopka dýl, než jsem nechal dofouknout koule, teď se zase interval prodlužuje, takže plánuju dofuk, tim určitě nic nezkazíš, ani to nestojí čerta. Když zajedeš k PaMovi do brna, nebo já jezdim k p. Sukovi do Loun, a bude i jinej problém, určitě to s tebou zadarmo prokonzultujou a nabídnou řešení. Holt o houpačku se musíš trochu víc starat...
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 10:20 am    Předmět: Citovat

Mně svítí při každím startu STOP,jak na TD,tak na HDi,tak na BXu,je to normální.
Akorát HDi se nám ze spodní do provozní zvedá asi 2 minuty,takže taky nic moc Sad
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Mě to zhasíná přesně stejně u obou aut. Wink
Dříve mě u 1,6 zhasínala kontrolka za 3-5s. , ale po výměně akumulační koule je interval tak 10-20s. Myslím si, že to je takhle správně.
Málo kdo z nás má tak těsný hydraulický systém, aby mu přez noc neutekl všechen tlak. A potom chvíli trvá než čerpadlo doplní systém a akumulační kouli.
Už se to tady někde řešilo, proč to tak je nebo není.
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Závisí to ti od teploty,od jara do zimy o kontrolce fakt vlastně nevím,zhasíná prakticky ihned,ale s příchodem mrazíků si nějakou tu vteřinu kontrolka posvítí,ale tj logické.Buďme rádi,že se zvedne Wink
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 12:12 pm    Předmět: Citovat

Ako tak teraz rozmyslam tak sa nedavno robil na mojom aute zadny korektor..menil sa tam neaky kruzok atd...neviem presne co a chvilku potom zacala svietit ta kontrolka....ale je mi divne ze predtym nezasvietila ani raz, aj ked bolo -25C ale to sa vtedy niekedy aj 10min dvihala xantia.....ale teraz zasvieti na kratko ako som uz spominal a zhasne..auticko ide krasne hore , dolu , hupe paradne a ani volant netuhne...tak asi to tak ma byt.... Smile
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
€mo



Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 10:28 am    Předmět: Re: Svieti STOP a Vykricnik Citovat

judomiro napsal:
Ahojte ¾udia....pred par dnami mi prestala zhasinat STOPKA a vykricnik po nastartovani.....Svieti asi 3-10sek. Ako kedy..... Predtym mi okamzite zhasla. Cim to asi tak moze byt??? Auto sa zdviha krasne...ide hned hore a ani rozne polohy nerobia problem....a posilovac tiez funguje..tak neviem ze ci zacina neaky problem s cerpadlo alebo nie...remenica je trosku vyosena a uz cerpadlo aj viac chrci ale doteraz nebol ziadny problem... stve ma to lebo to nerobilo tak sa pytam ze co to moze byt. Nikde som tu tento moj konkretny problem nenasiel. Prosim o neake informacie co to moze byt.Ïakujem



3 az 10 sekund su uplne v norme... zbytocne sa tu budeme bavit ako rychlo komu zhasne kontrolka... zalezi to od momentalneho stavu jednotliveho auta... ono ak ta kontrolka zhasne do 30sekund tak by som sa tym netrapil... tu v najzakladnejsom clanku mas nieco o tom... http://www.xantiaclub.cz/view.php?cisloclanku=2004080201
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 2:18 pm    Předmět: Citovat

Po prvom naštartovaní mi zhasínajú obe kontrolky čo sa tu opisujú zhruba za 15s-20s. Po opätovnom štartovaní zhasínajú okamžite. Wink
Pod¾a mòa nie je čo rieši. Idea
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnny_P



Založen: 22.2.2009
Příspěvky: 49
Bydliště: okolí Kolína

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 5:21 pm    Předmět: dofuk koulí, jak často? Citovat

jak psal bog-fran že mu pomohl dofuk koulí, Chtěl bych se zeptat jaký je interval na dofuk koulí?
Kupoval jsem Xantii v lednu v autobazaru, bylo to po výměně všech koulí, tak by mě zajímalo kdy mě čeká návštěva Pata a Mata.
_________________
X2 berline r.v.98, 1,9TurboD, 66kW Tmavě zelenáVery Happy
fotky mojí káry zde: http://moje.auto.cz/Johnny-P/xantuse.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)