Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Něco teče

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:20 pm    Předmět: Něco teče Citovat

Ahoj chlapi,tak jsem to nafotil a umístil fotky.Podívejte tady po bloku mi něco teče a nevím odkud ,je to i kousíček nad tím středovým šroubem.A dál jsem nic nenašel výše se to zdá být suché .Co vy nato?.Torek
http://nosaj.sweb.cz/aktualizace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

Ja bych rek, ze je to sajrajt z tech dvou gumovych hadic(odvetrani klikovy skrine)...jestli se nepletu. Zkus je vyndat a vycistit.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
judomiro



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

Fúuuha no mne to vyzera ako olej s vodou...mix..... no ale z toho srobu neviem .... neviem co je ten srob zac....keby si urobil trochu foto z dialky viac aby som videl presne co tot am je....ale z tych dvoch hadic by nemalo az tolko vytiect...a na tvojich foto vidno ze je toho teda hodne...
_________________
X1 1,8 8V r.v. 93
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

Torku ty dvě hadice odfuku ze spodu bloku se sbíhají v místě sacího potrubí do kusu ve tvaru obráceného Y, a pokračují na jednu a to tu nejsilnější která vede k nalévacímu hrdlu oleje. Na tom Y kuse to není ničím zajištěné a jde ten horní kus volně vytáhnout. Vzhledem ke stáří hadic si myslím, že chyba bude v místě Y kusu, musíš to řádně prohlédnout a jak již píše Lewkins zrovna hadice vyčistit.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

Chlapi zatím díky ,vypadá to na hadici Y,zatím to přesně nevím ale taky si to myslím ,že je to kondenz a vodní pára .toto množství se nachytalo asi za 2 měsíce .Vypadá to na vodu s olejem -emulse.Voda ani olej se neztrácí.Pokud vás napadně ještě něco dejte vědět.Já až prozkoumám ta hadice taky dám vědět jak to dopadlo.torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)