Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

xantia X1 problem s IMO
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Camel



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 6
Bydliště: pelhrimov

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 7:03 pm    Předmět: xantia X1 problem s IMO Citovat

Zdravim lidi!nevite nekdo prosim vas jak odpojit imobilizer na me xnatii..je to X1 kombi.. 2,0CT benzin..rok vyroby 1996.obcas totiz jde nastartovat a obcas ne Crying or Very sad prijdu do auta a imo blika cervene.. otocim klicem natukam kod zozsviti se zelene a auto naskoci.. pak chcipnu a vyndam klic .. trikarat pipne a nic... na imo by se melo rozsvitit cervene svetlo a pak zacit blikat a ono nic.. Evil or Very Mad a kdyz chci znovu nastartovat tak otocim klicem a imo sviti zelene.. a kdyz otocim tak nic...opravdu me to stve...ale prijdu k autu tak za hodinu a uz to treba jde..ale pak zas nic..a proto bych chtel imo odpojit.Tak kyby jste nekdo vedel tak mi PROSIM napiste Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

Prijdes k autu, otocis klickem, odkodujes a odpojis konektor z klavesnice IMO. Pokud budes chtit IMO znovu spustit, jen pripojis konektor a vse je jako driv.
A nebo deaktivujes IMO pomoci klavesnice(navod si najdi bud tady nebo na oficialnich strankach citroenu).
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Camel



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 6
Bydliště: pelhrimov

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 12:22 pm    Předmět: diky zkusim:) Citovat

ahoj diky za radu .. zkusim a uvidim ale bylo mi receno ze pry budu muset sehnat jinou ridici jednotku... teda moc si preju aby si mel pravdu a slo to.. jestli jo mas u me flasku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Camel



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 6
Bydliště: pelhrimov

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:09 pm    Předmět: ach jo... Citovat

ahoj.tak jsem to testoval.. prisel jsem k autu,odemkl,dal klicek do zapalovani otocil a natukal kod a pak nastartoval.kdyz jsem nastartoval tak jsem imo odpojil a pak jsem auticko trikrat za sebou uplne v pohode nastartoval.ale po ctvrte ouvej a zas ani tuk.tak jsem imo zase zapojil a od te doby uz mi auto nenastartovalo.doufam ze jeste nekdy pojede... ja uz nevim asi zacnu schanet profesionalniho zlodeje aby mi ukradl vlastni auto... Rolling Eyes jedine co me napadlo ze nevim jestli sem jo mel startovat pri prvnim pokusu??pises otoc klicem a natukej kod a pak odpoj... tak doufam ze sem to nejak nepo... lidicky prosim vas vsechny o radu!!!!mejte se a at nemate problem jako ja!je to uplne naprd... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Problem asi nebude primo v IMO.
Kdyz nastane tvuj problem, tak starter toci s motorem, ale nenaskoci to??
Co podavaci cerpadlo v nadrzi...slysis ho po otoceni klicku??

Kdyz tu projdes forum(nebo citroeny.cz), je tu nekolik temat s temito problemy. Treba tam najdes odpoved a reseni.

Kdo hleda, najde.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
woma



Založen: 15.12.2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Třinec

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

Přesně jak říká lewkins,po nastartování odpojit ten velký konektor a je to.Pokud to dělá stále,není problém v imo.Takhle to mám odpojené už půl roku a startuju v klidu bez cvakání na imo.
_________________
Xantia break 1.8 8v 74kw,rv.97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Camel



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 6
Bydliště: pelhrimov

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:30 pm    Předmět: stale nic.. Citovat

ahoj lidi.tak dnes uz jsem auti nenastartoval vubec... sednu do nej natukam kod z cervene se rozsviti zelena a otocim ze budu startovat a nic. starter netoci a je videt jak slabe problikavaji kontrolky ... kdyz kod nenatukam tak se ozve vystrazny ton...ja uz opravdu netusim cim to je... volal jsem panu Hejdovi do jindrichova hradce a ten mi rekl at zacnu shanet novou ridici jednotku z xantie co nema imo... ale kde ja chudak sezenu takovou ridici jednotku... 2,0CT a jeste bez imo kolikpak jich muze v republice byt... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

IMO mám od kúpi odpojené s tým ti neporadím. Confused
Čítam ,že ti ani štartér netočil a zoslabli kontrolky pri štarovaní.
Nemáš náhodou zoslabnutú batériu? Idea
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 11:07 pm    Předmět: Re: stale nic.. Citovat

Camel napsal:
ahoj lidi.tak dnes uz jsem auti nenastartoval vubec... sednu do nej natukam kod z cervene se rozsviti zelena a otocim ze budu startovat a nic. starter netoci a je videt jak slabe problikavaji kontrolky ... kdyz kod nenatukam tak se ozve vystrazny ton...ja uz opravdu netusim cim to je... volal jsem panu Hejdovi do jindrichova hradce a ten mi rekl at zacnu shanet novou ridici jednotku z xantie co nema imo... ale kde ja chudak sezenu takovou ridici jednotku... 2,0CT a jeste bez imo kolikpak jich muze v republice byt... Crying or Very sad

Nemáš slabou baterku? na sterter imo. vliv nemá.
Bez kódovačky ř.j. neseženeš, to by se museli CT dělat už od roku 93.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

To som netušil ,že to nemá vplyv na štartér,no príznaky boli identické... Rolling Eyes
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

V prvni rade bych prekontroloval kontakty baterky a zalisovani kabelu do nich. Pak ukostreni od baterky na kastli a na prevodovce. Pak omrkni privodni silovej kabel ke starteru. Pokud je vse OK a starter nadale netoci, pokracuj kontrolou starteru.
Nejcastejsi zavada s timto projevem je ve sjetych uhlikach.
Pokud uz budes mit starter venku a rozhozenej, celej ho vycisti a promazej. Omrkni taky silovy spinani starteru...pastorek.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AJM



Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 194
Bydliště: Třeboň

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

Čéče, to vážně není chyba IMO. Rady p. Hejdy je třeba brát trochu s rezervou. Navíc CT bez imo se snad nedělalo...
Hledej závadu jinde, tak jak píšou chlapci.
_________________
Xantia I 18i 8V SX Break Athena 97´pack elecricité, pack froid, pack cuir, pack bois
Xantia I 18i 16V VSX pack electricité, pack froid 97´
Xantia I 18i 8V SX 94´
Xantia II 18i 16V SX pack visibilité, pack look, pack electricité, pack bois 99´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

AJM napsal:
Čéče, to vážně není chyba IMO. Rady p. Hejdy je třeba brát trochu s rezervou. Navíc CT bez imo se snad nedělalo...
Hledej závadu jinde, tak jak píšou chlapci.

Pozerám tvoj popis ,hádam máš Xantiu na každé ročné obdobie...?Very Happy
To je super! Laughing
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Camel



Založen: 21.3.2009
Příspěvky: 6
Bydliště: pelhrimov

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 7:39 pm    Předmět: tak nevim... Citovat

hoj lidi Smile jj xantijku mam na jakekoli pocasi a rocni obdoby.. rad chytam ryby a jeji maxi kufr je mooc fajn:) az na tu spotrebu je to best of kara.ale ty koniky holt potrebujou napapat Twisted Evil jinak dneska jsem dorazil z prace a auticko jako zazrakem chytlo.zacinam si opravdu myslet ze to imo nebude.vydim to bud na baterku nebo si myslim ze by to mohla bejt spinacka... hnedle jak bude cas tak to necham promerit a uvidi se..dam pak urcitevedet jak to vypada:) chtel jsem se jeste zeptat jestli tedy opravdu ten imo muzu vyradit jak pisete i u benzina(CT)?? tedy myslim nastartovat a odpojit.a nevite nahodou co vsechno to u CT blokuje?jestli jen cerpadlo nebo i starter... diky a mejte se Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lewkins



Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 390
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Neblokuje to cerpadlo ani starter.
IMO je napojen primo na ridici jednotku motoru a ta proste neda impulz k otevreni vstrikovacu.
Starter a cerpadlo bezi dal...aspon je to tak u 1.8i 8V. Predpokladam, ze u CT to nebude jine.
_________________
Xantia 2.0HDI 80kW 6,2l/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)