Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Centrál a dálkové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:02 am    Předmět: Citovat

faul napsal:
Děkuji moc, nějak tak jsem si to myslel, drát mám už k těm výstražným blinkrům natažen , ale mám to napojené jen na 1 sranu blinkrů, protože při zapojení obou stran se to hádá.Mám také X1. DÍK


Tak na ten drát zapoj oba plusy od diod a mínusy dej každý na jeden blinkr a máš to.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
Vykasli se na blinkry dej tam piezosirenku a je to.


Aby ses nedivil až ti při návštěvě Rakouska daj policajti flastr, protože tam sou houkačky u centrálu zakázané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
faul



Založen: 22.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: česká třebová

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 6:32 pm    Předmět: Citovat

Holfi napsal:
faul napsal:
O.K. DÍK, taky jsem myslel, že by to bylo asi nejrychlejší, koukal jsem, že na blinkry to jsou spodní konektory, ale můžeš mi poradit, nebo poslat plánek, jak tam dát ty diody, aby se to potom nějak nehádalo. DÍK


Už si to moc nepamatuji, ale logicky jde jen o to, aby diody pouštěly směrem od řídící jednotky do blinkrů a ne naopak, protože sme to dělali na X1 , jde tam vypínač varovných blinkrů snadno vyloupnout a najít ten správný drát. Schemata jsou buď tady http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/ nebo tady http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schemata/



Děkuji, za radu s tou diodou, bylo to přesně to co jsem potřeboval,dal jsem tam nějaké 2 (stejné), co jsem doma našel a FUNGUJE TO NA 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faul



Založen: 22.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: česká třebová

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Díky za rady, dal jsem tam 2 stejné diody co jsem našel doma a blinkry fungují to na 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
Pavel56 napsal:
Vykasli se na blinkry dej tam piezosirenku a je to. Nez rozdoubavat palubovku a protahovat draty.....

Jestli se chceš dobře snášet se sousedama, tak tam piezosirenku nedávej Very Happy Jednoho takovýho s piezosirenkou mám a teď v létě s otevřenejma oknama je to pošušòání, když se vrací okolo jedný druhý v noci a vždycky si v tom autě ještě něco zapomene...

Jedine, ze bys stanoval na chodniku a ja ti cumak strcil do stanu mam to takto http://www.5zs.jhnet.cz/pavel/xado/czkey1.jpg a na 3 metry uz nic neslysis..... Tez nenavidim ty silene kvokacky pod kapotou.
Pokud prijede v jednu a jen 1x se vrati tak to nic neni. Ob souseda je nejakej hnup pracujici u E-ONu, dosataly novy ofroady a 10x za noc se mu spusti samovolne alarm....
_________________
X1 1.9TD liftback


Naposledy upravil Pavel56 dne so červenec 12, 2008 11:37 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Holfi napsal:

Aby ses nedivil až ti při návštěvě Rakouska daj policajti flastr, protože tam sou houkačky u centrálu zakázané.

Asi bych ho prozkousel ze znalosti predpisu, zvlaste pak Videnske konvence Very Happy
Rakousko je nejblizsi vesnice od meho bydliste a zakladem pohybu u nich je znalost reci a predpisu. Jejich chut buzerovat cechy je povestna, zatimco u nas jezdi jak chteji a policajt se radsi otoci.....
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siska



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 4:51 pm    Předmět: nová řídící jednotka Citovat

Zdarec, chci se zeptat, jestli nemáte někdo skušenosti s montáží nové řídící jednotky na centrál. Zakoupil jsem si řídící jednotku z www.levnealrmy.cz , kde mi p. Tulach napsal, že je spínán negativně, ale nevyznám se v jeho návodu. Montoval jste už někdo novou jednotku na stávající. Jestli ano, jaké kabely od řídící jednotky jsou pro impulz zamčení a odemčení.
_________________
XII - 99 Break 1.8 16V - Magic II HL propan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:46 pm    Předmět: Citovat

Zdravim... mam takovej problém, chci si koupit novou řídící jednotku s DO a to tuhle:http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovladani/dalkove-ovladani-maxicar-286.html
Ale když jsem se díval na návod, kterej je ne stránce v pdf, tak mně zarazil popis zapojení:

Šedý – uzamknutí, normálně spojený
Hnědý – uzamknutí, společný výstup
Modrý – uzamknutí, normálně otevřený
zelený – odemknutí, normálně spojený
Žlutý – odemknutí, společný výstup CZ
Bílý – zapalování vstup (+12V)
Žluto/černý – normálně otevřený

Jakej je rozdíl mezi: uzamknutí - normálně spojený - společný výstup - normálně otevřený? Netušim jak bych to zapojoval... Kdysi jsem si dělal centrál na DO na favoritu,se všim všudy i s instalací servomotorků a každopádně tam tolik drátů nebylo.Popřípadě mi dejte nějakej typ na dalkové ovládání který v X1 funguje, má výstup na blinkry, cca do těch 1000 kč.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Pokud ti to nějak pomůže, tak já bych to viděl takto:
- pokud není na ovládači zrovna zmáčklé žádné tlačítko, tak je (v jednotce cz) propojen hnědý drát s šedým. Hnědý s modrým jsou rozpojeny.
Při zmáčknutí zamykacího tlačítka se na okamžik hnědý drát s šedým rozpojí a hnědý s modrým spojí.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

Tak mam zapojeno, funguje to skvěle. Udělal jsem si i ty výstupy na blinkry, houkačku jsem tam dávat nechtěl.

Tim pádem jsem vymontoval PÙVODNÍ FUNKČNÍ přijímač, k němuž mam i FUNKČNÍ ovladač, tj. vložku do vystřelovacího klíče. Každopádně před rokem to fungovalo, pak jsem dal kámošovi baterky z ovladače a od tý doby to nebylo používaný. Takže bych touhle cestou chtěl nabídnout přijímač i s ovladačem někomu, komu to nefunguje a chtěl by si to zprovoznit. Takže jestli má někdo zájem, napište mi soukromou zprávu (PM) a já to pošlu. Nic za to nechci, jenom POŠTOVNÉ.

Ještě pro jistou dodám že se jedná o X1, 1995 rok výroba, infra ovládání. K přijímači vede pět drátů. V případě zájmu nafotim.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hrubik



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Touzimska 12, Praha 10

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
MíraCB napsal:
a tady máš návod
http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=montaz-dalkoveho-ovladani-jablotron&cisloclanku=2006030003
MíraCB

Zel je to ale na CL301, ktera uz se nedela... Ja uvazuju o necem z www.levnealarmy.cz jsou sice o neco drazsi, ale temer ke vsem autum dodavaji presne schema zapojeni. Co se tyce Jablotronu, mam spoluzaka za zakladky, kterej a autorizovanej montaznik Jabl. Od pristiho tydne budu mit snad konecne cas, tak z nim vyrazim a vyzvim veskere detaily. Ceka mne totiz montaz, neb jsem prisel o origo infra klic a pochybuji, ze lze za normalni peniz poridit repliku.


Neobjednávat! Přijdete o peníze!

V případě levnealarmy se jedná o firmu Lukáš Doležal - BEZPOL. Pan Doležal je podvodník z Liberce a mám s ním špatnou zkušenost.

Chcete-li zjistit, kolik lidí pan Doležal již stihnul podvést, mrknete na http://www.spotrebitele.info/spolecnost/zkusenosti/zkusenosti.php?id_firma=761&partner=0. Tento rok jeho změnila jeho firma asi 4x své sídlo, telefon nezvedá, na e-mail nereaguje, před dlužníky se nechá zapírat. Nedoporučuji.
_________________
HC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 9:49 am    Předmět: Citovat

Pan tulach je velice solidní člověk,nepodvádí,ty adresy jsou jiné,pan tulach má www.levnealarmy.cz
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Medík



Založen: 10.1.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Chlum u Třeboně

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

hrubik napsal:
Pavel56 napsal:
MíraCB napsal:
a tady máš návod
http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=montaz-dalkoveho-ovladani-jablotron&cisloclanku=2006030003
MíraCB

Zel je to ale na CL301, ktera uz se nedela... Ja uvazuju o necem z www.levnealarmy.cz jsou sice o neco drazsi, ale temer ke vsem autum dodavaji presne schema zapojeni. Co se tyce Jablotronu, mam spoluzaka za zakladky, kterej a autorizovanej montaznik Jabl. Od pristiho tydne budu mit snad konecne cas, tak z nim vyrazim a vyzvim veskere detaily. Ceka mne totiz montaz, neb jsem prisel o origo infra klic a pochybuji, ze lze za normalni peniz poridit repliku.


Neobjednávat! Přijdete o peníze!

V případě levnealarmy se jedná o firmu Lukáš Doležal - BEZPOL. Pan Doležal je podvodník z Liberce a mám s ním špatnou zkušenost.

Chcete-li zjistit, kolik lidí pan Doležal již stihnul podvést, mrknete na http://www.spotrebitele.info/spolecnost/zkusenosti/zkusenosti.php?id_firma=761&partner=0. Tento rok jeho změnila jeho firma asi 4x své sídlo, telefon nezvedá, na e-mail nereaguje, před dlužníky se nechá zapírat. Nedoporučuji.


Hrubíku,

příště to piš úplné !!! Je rozdíl jestli: levnealarmy.EU nebo : levnealarmy.CZ

někdo by se mohl naštvat...
_________________
X1 95 Activa 2.0 16V Medika + X II 98 1.8 16V s klima - manželky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bog-fran



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
Pan tulach je velice solidní člověk,nepodvádí,ty adresy jsou jiné,pan tulach má www.levnealarmy.cz


Ano, můžu potvrdit. Koupil jsem si centrál, vše v pořádku ale po měsíci jsem ho bohužel musel reklamovat. Poslal jsem ho zpátky s s průvodním dopisem a do týdne jsem měl doma nový, plně funkční bez žádných dohadů a otázek. Takže jednání absolutně solidní.
_________________
r.v.95 1,9TD - už sešrotovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siska



Založen: 24.6.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 6:45 pm    Předmět: Centrál na X2 Citovat

Zdravím všechny,

Dnes jsem úspěšně namontoval novou řídící jednotku na cetrál na X2. Zde je můj poznatek, třeba to někomu pomůže.

Rozebral jsem dveře u řidiče kde vede do zámku 5 kablíků.
Červený, žutý a 3 zelené. Jeden z těch zelených je ovládácí - nevím přesně který jsou stejné. Musí se to vyzkoušet. Když se na ten pravý zelený kablík přivede kostra, centrál se zamkne. A když opačně +, tak se odemkne. Vše je řízeno jen tím jedním kablíkem.
Pan Tulach z www.levnealarmy.cz, mi sice poslal návod na zapojení, ale vůbec to podle něj nefachčilo.
Tak snad to někdy někomu pomůže.
_________________
XII - 99 Break 1.8 16V - Magic II HL propan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)