Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Centrál a dálkové
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Markonius



Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 9:17 am    Předmět: Centrál a dálkové Citovat

Přátelé prosím o radu.přestalo mi fungovat dálkové v klíči.mám x1. kontrolka na klíči svítí.dá se vyměnit jednotka centrálu?a kde vlastně je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Pokud ti funguje centrál v závislosti na odmykání/zamykání klíčkem, tak asi nebude chyba v jednotce centrálu ( výkonové relé servopohonů ), která je umístěná někde v tunelu, ale chyba bude zřejmě ve vysílači nebo přijímači, který je umístěn v lichoběžníkovém krytu nad předním oknem.
Samozřejmě vyměnit asi jde, ale pokud ti odešel přijímač, tak by bylo asi lepší DO repasovat na VF bázi. Dá se to pořídit (koupit - bez montáže )i za 1000 kaček.
Souprava přijímač a dva vysílače ke klíčkům.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

a tady máš návod
http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=montaz-dalkoveho-ovladani-jablotron&cisloclanku=2006030003
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 12:21 am    Předmět: Citovat

MíraCB napsal:
a tady máš návod
http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=montaz-dalkoveho-ovladani-jablotron&cisloclanku=2006030003
MíraCB

Zel je to ale na CL301, ktera uz se nedela... Ja uvazuju o necem z www.levnealarmy.cz jsou sice o neco drazsi, ale temer ke vsem autum dodavaji presne schema zapojeni. Co se tyce Jablotronu, mam spoluzaka za zakladky, kterej a autorizovanej montaznik Jabl. Od pristiho tydne budu mit snad konecne cas, tak z nim vyrazim a vyzvim veskere detaily. Ceka mne totiz montaz, neb jsem prisel o origo infra klic a pochybuji, ze lze za normalni peniz poridit repliku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MíraCB



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 397
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

No, pan Tulach (www.levnealarmy.cz) sice píše, že ti pošle přesné zapojení na tvoje auto, ale když jsem si já u něj něco objednal (alarm), tak mi poslal návod na Xaru s tím, že to snad bude stejný. Poslal jsem mu maila s přesným dotazem, a odpověděl mi, že nemá čas mi psát. Tak jsem mu alarm vrátil. Ale snad budeš mít štěstí.
To, že je návod na jiný typ nic neznamená, důležité je, že tam máš popis, k čemu jaké dráty jsou.
MíraCB
_________________
Xantia II. Break, 1,9 TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Torek



Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 241
Bydliště: Semily

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 8:38 am    Předmět: centrál Citovat

Markonie ,tento problém jsem měl taky a řešil jsem to tak ,že jsem dal auto chlapíkovi který se zabývá touto problematikou a dal mi tam jiné cent.ovl.a 3 ovladače na klíče a jedem ovladač v klíči .funguje to bezvadne a stálo to něco okolo1700kč Torek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

MíraCB napsal:
No, pan Tulach (www.levnealarmy.cz) sice píše, že ti pošle přesné zapojení na tvoje auto, ale když jsem si já u něj něco objednal (alarm), tak mi poslal návod na Xaru s tím, že to snad bude stejný. Poslal jsem mu maila s přesným dotazem, a odpověděl mi, že nemá čas mi psát. Tak jsem mu alarm vrátil. Ale snad budeš mít štěstí.
To, že je návod na jiný typ nic neznamená, důležité je, že tam máš popis, k čemu jaké dráty jsou.
MíraCB

No uz jsem taky zjistil, ze to asi nebudou takovi machri, jak se delaji Very Happy
Dotazoval jsem se na moznost pouziti "vystrelovaku" na X1. Omylem jsem to poslal do dotazu primo k nim, takze se to neobjevilo na foru, provedl jsem tudiz jeste jeden "pokus" a dal to na forum. Prisly mi 2 ruzne odpovedi Shocked
Abyste se nemuseli ptat objetoval jsem 60kc za vylisek klice, vydoubal ho z plasu a excentricky ofrezoval. I to nepomohlo, protoze diky profilu klice ("zebro") nelze vystrelovak zavrit. Chybi par stovek mm, ale chybi... Uvazoval jsem i o profrezovani drazky v plastu, ale vylisek je tak slabej, ze by to neklaplo. Takze jsem vratil vystrelovak aobjednal klicenku. Montaz mi provede muj spoluzak, ktery to ma jako zivnost uz cca 15let a vi kam sahnout. Ofiko cena je neco malo pres 1300 za klicenky a 1500 za vystrelovaky vcetne montaze. Takze odpocitam-li postovne tak mam montaz za stovku !!!! Jeste uvazuju, zda pripojovat blinkry, nebo dat dalku pod strop a pripojit sirenku. Montaz probehne koncem pristiho tydne mohu nafotit, rozkreslit atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
faul



Založen: 22.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: česká třebová

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, chci se zeptat, kde je to DO nejlepší a hlavně nejjednodušší napojit na blinkry,aby se toho moc nemuselo rozmontovávat. DÍK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

faul napsal:
Zdravím, chci se zeptat, kde je to DO nejlepší a hlavně nejjednodušší napojit na blinkry,aby se toho moc nemuselo rozmontovávat. DÍK


My jsme s MírouCB napojovali blinkry u tlačítka varovných blinkrů, samozřejmě přes diody a na X1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
faul



Založen: 22.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: česká třebová

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

O.K. DÍK, taky jsem myslel, že by to bylo asi nejrychlejší, koukal jsem, že na blinkry to jsou spodní konektory, ale můžeš mi poradit, nebo poslat plánek, jak tam dát ty diody, aby se to potom nějak nehádalo. DÍK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 2:52 pm    Předmět: Citovat

Vykasli se na blinkry dej tam piezosirenku a je to. Nez rozdoubavat palubovku a protahovat draty.....
Popis jak na to s DO z levnealarmy je tady: http://www.5zs.jhnet.cz/pavel/xado/
Po rocnim provozu bych ale zvolil mozna nejaky drazsi typ, ktery ma fci automatickeho zamknuti. Pouzite mysi totiz odpovidaji cene a nekdy je tlacitko tak citlive, ze je traba mys drtit a nekdy da clovek klice do kapsy a DO odemkne. Surprised
_________________
X1 1.9TD liftback
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

faul napsal:
O.K. DÍK, taky jsem myslel, že by to bylo asi nejrychlejší, koukal jsem, že na blinkry to jsou spodní konektory, ale můžeš mi poradit, nebo poslat plánek, jak tam dát ty diody, aby se to potom nějak nehádalo. DÍK


Už si to moc nepamatuji, ale logicky jde jen o to, aby diody pouštěly směrem od řídící jednotky do blinkrů a ne naopak, protože sme to dělali na X1 , jde tam vypínač varovných blinkrů snadno vyloupnout a najít ten správný drát. Schemata jsou buď tady http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schema/ nebo tady http://www.xantiaclub.cz/obrazky/schemata/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
faul



Založen: 22.3.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: česká třebová

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 4:10 am    Předmět: Citovat

Děkuji moc, nějak tak jsem si to myslel, drát mám už k těm výstražným blinkrům natažen , ale mám to napojené jen na 1 sranu blinkrů, protože při zapojení obou stran se to hádá.Mám také X1. DÍK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Pavel56 napsal:
Vykasli se na blinkry dej tam piezosirenku a je to. Nez rozdoubavat palubovku a protahovat draty.....

Jestli se chceš dobře snášet se sousedama, tak tam piezosirenku nedávej Very Happy Jednoho takovýho s piezosirenkou mám a teď v létě s otevřenejma oknama je to pošušòání, když se vrací okolo jedný druhý v noci a vždycky si v tom autě ještě něco zapomene...
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 10:01 am    Předmět: Citovat

Mamut napsal:
Pavel56 napsal:
Vykasli se na blinkry dej tam piezosirenku a je to. Nez rozdoubavat palubovku a protahovat draty.....

Jestli se chceš dobře snášet se sousedama, tak tam piezosirenku nedávej Very Happy Jednoho takovýho s piezosirenkou mám a teď v létě s otevřenejma oknama je to pošušòání, když se vrací okolo jedný druhý v noci a vždycky si v tom autě ještě něco zapomene...


Podpálit!! Wink
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)