Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Xantia a GPS Navigace
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fíra



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 7:13 pm    Předmět: Xantia a GPS Navigace Citovat

Jsem tu nový a tak mne hned nemlate pokud jsem někde toto téma přehlédl.
Jde mi o to,že jsem si pořídil xantii a navi mi v ní jde dost mizerně.Má slabí signál.V jiných vozidlech bez problémů.
Teď otázka:Mají už i Xantie pokovené čelní skla jako C5?
Mám X2 2.0HDI 80KW brek Exclusive.Podle TP 2001,podle kódu 9/2000.
Děkuji. Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

mě jde navigace v poho, bez problemu
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

Sklo asi bude pokovené, ale navigacím by to snad vadit nemělo.
Něco podobného se řešilo tady: http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?f=6&t=15854

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fíra



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

No právě že to asi pro navi problém je.Alespoò ze skušeností uživatelů co píšou na poi.cz a navigovat.cz.A sám to asi budu moct potvrdit.Bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swissmade



Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 32
Bydliště: Vrbičany

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

používám gps na mobilu a navigace běží v pohodě, žádný výpadky signálu a to ho mám danej u budíků (mobil má akorát velikost, že se tam sekne, takže sedí mezi rychl. a otač. a skvělý)
_________________
X2 Break r.v. 2000 2.0HDi, dovoz ze Švýcarska
aktuálně najeto 420 000 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jackal



Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:41 pm    Předmět: Navi v XA Citovat

Já teda mohu říct že já problémy s navi nemám.
Nemám tedy čistokrevnou ale v mobilu s externím GPS modulem kterej když už se "chytne" házím do popelníku a klidně zavírám. Mobil mám na skle v držáku a nemůžu si stěžovat.Brácha měl Pocket Loox a s mobilem se to nedá srovnávat. Display sice větší a lepší "viditelnost" ale signál totálně na hov... Stačilo v praze zajet mezi baráky a nečapalo se.
Proto nedám na mobil dopustit.
Navíc program byl samo grátis a modul mě stál 1700 za Nokia LD4W
Teď už se dá sehnat i za 1200.Kam potřebuju mě dovede takže problémy neřeším Wink
_________________
Citroen XII 2.0 Hdi 80kW narozená 2001
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

já měl taky dřív problémy s externím modulem GPS. tak jsem ho dal pryč a koupil jinej, s lepším čipem a ted bez problemu. ve Xantii ale mám vyzkoušen jen ten novější tip modulu
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

To je diskuse o ničem, až na jednu výjimku tu nikdo nenapsal, s jakou konkrétní GPS má problémy a naopak, která funguje dobře.

Tak se pochlubte, a i ostatní víme, čemu se vyhnout, co dělá problémy.


Já konkrétně mohu pochválit Nokia E66, tam je ta navigace extrémně citlivá (doma mi to chodí i přes Porotherm 44cm zeď), jen tomu chvíli trvá, než najde satelity a zavěsí se. V autě N66 chodí i např. ležící na sedadle spolujezdce nebo pod popelníkem. Pro mě je to fyzikálně nepochopitelné, ale chodí to.

K původnímu otázce: nechápu, jestli je problém v navigaci, tak proč ve Xa. nechodí a jinde ano? Je-li navigace mizerná z výroby (což mírně pochybuji), měla by chodit stejně (špatně) všude.

P.
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

mě chodí dobře IGO 06, IGO 08 i TomTOm vše bez problemu. GPS modul mám Navibe, model ale nevím, mám to v autě a ted tam teda nepoletím Razz
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fíra



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

OK.Mám TomTom One XL.
V jiných vozidlech(i na lokomotivě) s ní problém není a nebyl.Vyzkouzšeno pro jistotu včera večer.V paneláku mi jde po celém bytě.Jsem v posledním patře.Vpodstatě mi šlo spíše o to jestli má Xantia pokovené čelní sklo.Pokud ano(vše tomu nasvědčuje),tak mi je vše jasné.Øeší se to na fórech která jsem již uvedl.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pilot6k



Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 2:36 pm    Předmět: navigace Citovat

Takže také přispěju svou troškou do mlýna .
Já používám (když je to potřeba) PalmT3 s externím modulem modrozubcem a bez sebemenšího problému.

Pokovené přední sklo se pozná na první pohled. Osobně jsem ale v životě viděl asi jenom jednu Xa s pokoveným sklem. Takže bych řekl, že to není OEM, ale pokud si někdo někdy sklo měnil, mohl si tam dát pokovené.
No a vyhřívané přední sklo, to už je opravdu jiné story.
_________________
XII 1,9TD Break Automat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Používám ext. přijímač Navilock a NB DELL, spokojenost a bez problémů. Wink
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fíra



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 5:46 pm    Předmět: Citovat

Navi venku plný signál, dám ji pod sklo a spadne na polovic.Dobrá smířím se s tím.Budu asi řešit ext. anténou.
Jak tak koukám,čistokrevných navi moc není.
Pilot6k-jak poznám pokovené sklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mironew



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: PÍSEK

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Zdravim páni
O tom to probléme počujem prvý krát. Ja vlastním TomTom one mapy rok vydania 2008. V xantuške funguje bez problémov a toho využívam max vlavne keď mangelka navrhne nákupi v Prahe. GPS bolo vyskúšane Vo Francúzsku na služobke v koktavke II pom bolo v Passate, Fabii, Berlingu proste ho požičiavam a nikto sním nemal problémi . V skle by som problém neh¾adal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so únor 21, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

TomTom GO 720 bez nejmenších problémů v Xantii funguje. Někdy mám signál jen ze čtyřech satelitů z pěti, ale to bych nepřičítal sklům. Taky jsem ten blábol četl na navigovat.cz a nevěřím že jen Francouzi mají pokovený skla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)