Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

xantia 99 prijmac dalky

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xman



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:01 pm    Předmět: xantia 99 prijmac dalky Citovat

Zdravim,
nevite kde najdu prijmac pro D,chtel jsem zapojit nove dalkove ovldani podle navodu zde,ale tato Xantia prijmac u u strechy nema Sad je tam jen sensor na sterace.
Hledal jsem jeste RJ centralu,ale taky jsem ji nenasel ani v tunelu u rucni brzdy neni,tam je jen modry nezapojeny konektor,nevite prosim nekdo,kde to najdu?
Dekuji

Xantia 2.0 HDI (99)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 12:10 pm    Předmět: Citovat

Já jsem to na XA2 zapojoval na levém A sloupku, na svazek od L. P. dveří. je tam vše, co k napojení potřebuješ.
XA2 má jednotku centrálu nad kastlíkem u spolujezdce, není tam nic moc přístup.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xman



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 2:31 pm    Předmět: Citovat

a nemas barvy kabelu?nebo jaka je na otevreni a zamknuti?
Me to prijde ze jsou vsechny ruzovy a nikde jsem poradne nezjistil jaka barva kam vede Smile
dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Barvy nemám, ale jehlou přes ukostřenou kontrolku najdeš stálý proud i odemykání a zamykání.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xman



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem se po nejakym case k tomu zase dostal,nasel jsem i oba kabely,na kterych se pri odemykani a zamykani objevi napeti,kdyz jsem napojil jednotku s dalkou (RJ CZ KEY) tak mi akorat ve dverich (ve vsech) zabzuci,ale neotevre a pak vyhori pojistka (15A) - (vypada to jako bych se spis napojil na primy signal pro ovladni moturku misto jen na signalni kabel),co vede signal od RJ CZ KEY,nevite nekdo co s tim?

jeste jsem narazil na jeden kabel,ale na tom je pri odeknuti 6V a pri zamykani 3V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Asi jsi to zapojil blbě. Musíš to zapojit pouze na jeden drát vedoucí do dveří. Mám dávno vymyslené schéma na zapojení DO CZ na Xantii i zjištěný ovládací drát vedoucí k pravým předním dveřím. To schéma bych ti mohl poslat hned (pokud napíšeš svůj mejl) a na barvu drátu se ti budu muset podívat zítra nebo pozítří (17. nebo 18.4.).
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Auto - Elektro Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)