Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nezveda se.
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 2:45 pm    Předmět: Nezveda se. Citovat

Mám aktivu a nechce se mi zvednout. Vyměnil jsem přední regulátor a nepomohlo to. Jako by do něj nešel tlak. Zkoušel jsem na něj tlačit i ručně a vůbec to nereaguje. Jinak v systému tlak je náklonové pistnice se hýbou brzdy brzdí. Nezveda se ani předek ani zadek. Nevím co tomu může být. Dík za radu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 7:41 am    Předmět: Re: Nezveda se. Citovat

Zdeněk Švec napsal:
Mám aktivu a nechce se mi zvednout. Vyměnil jsem přední regulátor a nepomohlo to. Jako by do něj nešel tlak. Zkoušel jsem na něj tlačit i ručně a vůbec to nereaguje. Jinak v systému tlak je náklonové pistnice se hýbou brzdy brzdí. Nezveda se ani předek ani zadek. Nevím co tomu může být. Dík za radu..


a co vypadnutá táhla? Nereaguje vůbec na nic? Ani když se auto nastaví na servisní polohu?
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 9:09 am    Předmět: Citovat

Tahlama to není,měl jsem to celé venku nechal jsem regulátor viset na trubkach hýbal jsem s ním a nic to nedělá ani nemá snahu a když zatlačím na regulátor co je pro náklon tak to reaguje tak tlak by tam měl být. A svítí mi kontrolka stop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alien



Založen: 29.1.2007
Příspěvky: 224
Bydliště: Prágl four

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Zdeněk Švec napsal:
Tahlama to není,měl jsem to celé venku nechal jsem regulátor viset na trubkach hýbal jsem s ním a nic to nedělá ani nemá snahu a když zatlačím na regulátor co je pro náklon tak to reaguje tak tlak by tam měl být. A svítí mi kontrolka stop.


regulátor je co? Myslíš tím korektor? Na tom autě jsou 3. Zkus to dát dohromady, tak jak by to mělo být, vlez pod to a a ti to někdo v kabině zkouší, tahat za tu páku, a pozoruj to. Nic jiného mě prostě nenapadá. Jestli jde tlak do brzd, tak přes bezpečnostní ventil to prolézá. Pokud se i tak auto nezvedá, je problém v korektorech. Jinak nevím.
_________________
Inu přišel čas na výměnu.
Hádéíí

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 10:47 pm    Předmět: Citovat

Jo myslel jsem tím korektory. Ten náklonový reaguje když na něj zatlačím tak se zvedá buď levá nebo opačně pravá strana. Ten na zvedáni přední nápravy jsem vyměnil a skoušel na něj i tlačit šroubovákem a nemělo to ani snahu nějak reagovat. Vyměnil jsem ho z BX vypadal stejně tak nevím jestli je tam nějaký rozdíl. Jinak to auto asi tak dva roky stalo tak to bylo všechno zarezle,ale mechanicky jsem to všechno vyčistil a promazal. A nevím proč svítí to stop s vykřičníkem. Až budu mít čas tak se na ty korektory ještě podívám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:26 am    Předmět: Citovat

Máš tam dost lhm? Stopka svítí když je tam málo kapaliny, nebo když má nízký tlak. Co se ti vrací vracečkama zpátky do nádrže? Cvaká regulátor tlaku?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:30 am    Předmět: Citovat

To vypadá na zavzdušněnou přívodovou hadici do čerpadla (nejsilnější z nádobky LHM). Zatni zuby a foukni do nádobky při nastartovaném motoru.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 12:44 am    Předmět: Citovat

Lhm je tam dost. Ten regulátor necvaká nebo možná slabé zvuky občas vydá. Že by tam bylo málo tlaku. Že ale fungují ty náklonové pistnice to je divné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:38 am    Předmět: Citovat

Ja som kupoval auto pred rokom a nedvíhal sa mi zadok auta do "normal" len hore,alebo dolu nič v strednej polohe. Mal som zlomený výškový korektor a tiež mi vravel mechanik ,že to poriadne musel premaza. Aj lutujem ,že som nesledoval čo a kde mazal, aby som ti teraz mohol vysvetli kde presne a hlavne čo mazal nech to ¾ahšie pracuje. Asi v okolí toho koektoru ,fakt nemám ani šajnu hlavne,že mi to odvtedy funguje jak má. Najbližšie tam vlezem s ním ,myslím pod auto do jamy... Wink
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
techex



Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 10:09 pm    Předmět: Citovat

moc nad tím nepřemýšlím- jen mě napadla kravina- není povolený odvzdušnovák na regulátoru ? anebo může chybět kulička.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 6:52 am    Předmět: Citovat

Ještě jsem neměl čas s tím nic dělat. Dostal jsem radu,že by mohl být zadreny pojišovací ventil. Možné to je když do brzd tlak jde. Ale je k němu špatný přístup takže práce nejmíò na celý den. Tak nevím kdy se k tomu dostanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 9:52 pm    Předmět: Nezveda se Citovat

Tak jsem se k tomu konečně dostal. S tím pojistným ventilem to byla hrozná práce,ještě teď nám z toho ruce samou modřinu. Nakonec jsem zjistil,že je v pořádku. Tak musím pokračovat v hledání. Zdravím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 3:55 pm    Předmět: Nezveda se Citovat

Tak jsem se tím dnes zase trápil a připadá mě,že jde do korektorů málo tlaku zadek se má snahu mírně zvedat a předek i když do něj tlačím šroubovákem nic. Nevíte někdo jestli regulátor tlaku má nějak cvakat? Protože tady z něj nic neslyším a u BX bylo zřetelně slyšet,kdy dopouští tlak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 6:21 pm    Předmět: Citovat

Nemůžeš tam mít někde netěsnost takovou, že se ti většina tlaku odpustí přes vracečky? Prošel si třeba vracečky od elektromagnetických cívek hydractivu?
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Švec



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Kvasice,krajina 450

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 7:54 pm    Předmět: Nezveda se Citovat

To nevím. Kde jsou ty cívky? To auto dlouho stálo tak je možné že tam bude něco kouslé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia Activa Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)