Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diskuse k tématu: Praktická pravidla chování na síti...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 9:32 pm    Předmět: Citovat

Kdyby bylo po mém, vzkazovnu bych zcela zrušil. Cool

Pavel
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: pá únor 27, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

Buchta napsal:
připomínka....myslím, že není potřeba citovat poslední příspěvek, jesliže na něj reaguju.... Idea


Hodně dobrá připomínka, zbytečně se tím plní téma. Citovat je dobré pouze v případě reakce na určitý předešlý odstavec, nikoliv na poslední, jako třeba nyní Wink .
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Venda-BX



Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 54
Bydliště: Třebechovice Pod Orebem

PříspěvekZaslal: út březen 03, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

ok2ucx napsal:
Kdyby bylo po mém, vzkazovnu bych zcela zrušil. Cool

Pavel

Podle tebe zrušit ? Podle mně taky je to celkem zbytečná položka Cool
_________________
Xantia 1,8 rv.93 LPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Ještě bych se rád vyjádřil k nově zakládaným tématům. Poslední dobou se objevuje témata např. uniká mi LHM, nebo jiné provozní kapaliny, na toto téma bez zjištění bližší příčiny správně neodpoví ani Bůh, natož kdokoliv jiný. Prostě a jednoduše řečeno bez zjištění konkrétního místa úniku toto nemá žádný smysl, v opačném případě pokud nemá někdo možnost se podívat pod vůz, nebo se mu nechce, doporučuji navštívit autoservis, kde příčinu samozřejně za poplatek rádi zjistí.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jira



Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 306
Bydliště: Vodňany

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 12:43 am    Předmět: Citovat

Chlapci, samozřejmě se dá v zásadě s vaším snažením souhlasit, ALE netiquette mám dost v práci a rád bych si s někým normálně pokecal, nedělejme tady z toho londýnský club, abychom nemuseli používat, například : " pane inženýre, mohu vás poslat do prdele, ano pane kolego, bude mi potěšením , " .

Dál bych se chtěl zastat těch, kterým nepomůže ani tlačítko hledat, protože do nedávna si malovali auto na papír a nyní v osmnácti se jim dostane do ruky babička Xantie a těžko jim pomůže rada z článku : " povol šroub, hlava č. 12, na regulátoru ... " , když sotva ví, co je šroub.
Samozřejmě , mírně přeháním, ale buďme shovívaví k začátečníkům.

A pokud někomu vadí ten pravopis, doplnil bych zásadu XY, před uveřejněním zkopíruj text, nebo přímo tvoř, do textového editoru a prožeò automatickou opravou.

Prosím, prosím, nepřehánějme to. Dík.

Nikdo nesnědl Šalamounovu stolici, no není lepší napsat hovno, snad kromě mě.
_________________
jira - 1.9 TD 93
C5 2.0 HDI AUTOMAT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj nechci štourat páč co se týká počítaču jsem jen uživatel a nevím jak moc složité to je ale nedaly by se zbytečné témata proste a jednoduše vymazat a nenechavat je jen zamčené?
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Simon



Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
docela chápu, že je blbost zakládat nová témata, ale když je téma v poradně zamčené a nedá se v něm už pokračovat, tedy zeptat se na něco, co tam není a přitom to s témamatem souvisí, tak co pak s tím? založit nové "staré" téma ??? Jsem jen běžný uživatel, tak poraďte prosím.
Simon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok2ucx



Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 455
Bydliště: Zubří, východní Morava (Valašské království)

PříspěvekZaslal: pá březen 05, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

Pánové,

jako jeden z moderátorů bych tu chtěl s delším časovým odstupem reagovat na zdejší situaci. Když jsem poprvé viděl, co se tu stalo = zamčení témat, jsem si pro sebe pověděl: "pohoda na Xaclubu končí".

Proč to? Možná tu zavládla trochu hysterie ohledně "hledání" a pak se majitel fóra rozhodl, jak se rozhodl. Chápu, že každý má nějakou vlastní představu o tom, jak s fórem nakládat, moje představy jsou malinko jiné a pokud bych forum vlastnil sám, rozhodně bych témata nezamykal plošně. Jestli, tak spíše ta nově vzniklá, která nemá smysl rozvíjet, zvláště když se tam ve druhém, třetím příspěvku objeví odkaz na již existující řešení. Takové zamčené téma se po čase automaticky propadne příliš hluboko. Důležité je i moderovat názvy nově vzniklých témat.

Např. na starých citroenech.cz jsem se tak nějak snažil učesávat témata: http://www.citroeny.cz/forumxxx/viewforum.php?f=8 - vypíchnutá témata, co visela na začátku, ale šlo to pomalu. Mně osobně tento přístup příjde jako přijatelný kompromis mezi tím, kolik to stojí úsilí a jaký to má efekt. Chtěl jsem v tom dále pokračovat, ale pak staré fórum spadlo.

Na těch nových citroenech se mi to rozsypání na milión podtémat vůbec nelíbí (ač možná prapůvodní myšlenka byla dobrá) a prakticky se tam ztrácím, možná to někomu vyhoví, mi ne.

°°°

Ale zpátky ke xantiaclubu.cz - mám dojem, že je to tu jaksi mrtvé. Nemožnost pokračovat v již existujících tématech je, dle mého soudu, zcela zabíjející původní myšlenku fóra. To už není fórum.

Pokud mám být upřímný, dříve jsem tu, kde to bylo možné, poradil nebo nasměroval, pokud jsem věděl, sem tam něco dopiloval. Nyní, když se stavem fóra jaksi vnitřně nesouhlasím, mlčím. A chodím kecat jinam.

Pavel (pasivní moderátor xaclubu)
_________________
Volvo S60 T5 Volvo V70 D5 VW Brouk 66
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Satan



Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Nemozem inak ako suhlasit... Odkedy je to tu ako base tak sem chodim iba ked uz mam prejdene vsetky oblubene polozky na webe a fakt uz neviem kam by som pozrel.. Kedysi som sem pozeral denno denne.. Pokial sa to nevrati do normalneho stavu \unlock\ tak forum si vykopalo vlastny hrob.. To by ale bola SKODA....
_________________
X1 1.9TD 96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dukoz



Založen: 20.10.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: okr. Přerov

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 2:46 pm    Předmět: Citovat

Chtěl jsem přidat nové autíčko do podpisu a pořád mi to nadává, že je podpis příliš dlouhý (přestože bych ho tou změnou druhého vozu oproti současnému stavu zkrátil o pár znaků). Už vím, že podpis může mít maximálně 55 znaků, ale :
1) Kdo tady dnes má tak krátký podpis (při více autech)?
2) Jak tam nacpu všechny informace, k jejichž vložení mě přímo nabádají pravidla, resp. doporučení ?
Cituji:
Doporučení č. 2 - dejte si do podpisu typ auta, aspoò rok výroby, motorizaci, typ karoserie (Berline/Break). A taky dost důležité je výbava, např. klimatizace, ABS, atd. Zamezíte tím zbytečným otázkám typu "jaké máš auto?" nebo "co máš za motor?"


Půjde s tím něco udělat?
Díky za vyjádření
_________________
X2 2.0HDi Break Exclusive, plná výbava bez bufiku a vyhřívaných sedaček, 1999 5,79 l / 100 km
Favorit LSe ecotronic 6,8 l / 100 km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 12:27 pm    Předmět: neustálá změna Fóra - Poradny ??? Citovat

Dost mě vadí, a nejen asi mě, že se neustále ( od určité doby ) mění adresa PORADNY. Jednou je to forum, pak forum1, pak zas poradna, poradna1 ....
Jde o to, že když se někde použije odkaz na daný problém, který už byl někde řešen, tak za chvíli nefunguje . Bylo mi vysvětleno, že změna adresy je kvůli spamu, ale to jde udělat X jinými způsoby a ne takhle prasácky mrvit celou poradnu. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: st květen 25, 2011 11:35 pm    Předmět: Citovat

Pane kolego, když ti "prasácky" mrvím "tvojí" poradnu, bude nejspíš třeba abys udělal někde jinou, kde ti jí nebudu prasácky mrvit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PaM



Založen: 2.4.2007
Příspěvky: 880
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 6:57 am    Předmět: Citovat

Použil jsem asi trošku silnější výraz, asi jsem se špatně vyspal .... Ty jsi ale asi nepochopil o co mi jde. Nechtěl jsem se někoho dotknout, ale poukázat na sice jednoduché , ale velmi nepraktické řešení ochrany. Podívej se kolikrát jsem potřeboval radu já, a kolikrát jsem poradil někomu druhému. Většinou večer po práci přemůžu svoji přirozenou lenost a když vím, poradím, nebo najdu kde se to řešilo, taky to nemusím dělat, ale nedá mi to, když vidím jak si někteří neví rady. Každý nově příchozí se stále ptá na stejné věci. Každej druhej jim poradí funkci "hledat" , že už to tu bylo vyřešeno, ale velmi často teď narazí na odkaz ve staré poradně který se mu nenačte kvůli jiné "nové" adrese a je tam kde byl, navíc mírně zmaten, proto že poradna je teď plná nefungujících odkazů na své vlastní stránky, čímž pozbývá důvěry ... právě pro to mě štve ta jednoduchá nemožnost dohledání. Za poslední rok mám dojem, že se to změnilo tak 4x . Myslel jsem, že vyvolám nějakou diskuzi, jak by to šlo ošetřit aby to vše fungovalo. Idea
_________________
Plním koule na Citroëny, servis hydropneumatiky ... Tel: 602941954, Brno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, já vím, že se snažíš, proto mě to i trochu našláplo. Mám už novou verzi fora, ale nedařilo se mi dostat do něj staré příspěvky, takže to vypadá, že ho spustím a to současné zůstane jako archív k prohlížení. Asi to bude nejjednodušší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Technik



Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2011 10:19 pm    Předmět: Citovat

Já bych do toho věnoval více úsilí a snažil se přijít na to, jak to převést. Vždycky to jde, jen je to někdy trochu krkolomné. Confused

A určitě bude lepší, když to bude vše po kupě v jednom a ne rozházené ve dvou, jako citroeny.cz Wink
_________________
Xantia X1, r.v. 1997, 1.9TD, klima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Před použitím Xanticlub poradny čtěte !!! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)