Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Font

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel56



Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 256
Bydliště: Jindřichův Hradec

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 10:47 pm    Předmět: Font Citovat

Nevlastnite nekdo pls Xantia font (popr rovnou napis v CDR). Predchozi majitel mi zanechal silenou rejhu v prahu, tak jsem se rozhodl, ze riznu na plotru z tapety naslap kterej to schova a napis to ozivi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kedy



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 11:53 pm    Předmět: font na logo 5 dveře Citovat

No připojil bych se ke kolegovi - předchozí majitel měnil 5 dveře a mě zanechal kočár bez zadního označení - opticky to tam docela chybí - když už nemám origo plastický nápis citroen + xantia nechal bych si udělat samolepku ale ani přes hledání na netu jsem nějak nenašel origo vypadající použitelný font . byl bych moc vděčnej za info kde najít nebo jak získat.
_________________
X2 BREAK 1.8I 16V 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)