Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

XANTIA VÍKEND VII
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

Já bych chtěl ještě dodatečně poděkovat organizátorům za perfektní sraz, bylo to fakt super Very Happy Jo a vynadat počasí, že si spletlo dny a bylo hezky až v neděli Very Happy Ale i tak to byla paráda. Poznal jsem další super lidi osobně, které jsem znal doposud jenom z chatu, skvěle jsme si pokecali a tak. Doufám, že příště přijedu po svých kolech! LightDJ konstatoval, že moje auto má alergii na srazy, tak že budu muset koupit nějaká antibiotika,a bych mohl jezdit Very Happy Tak díky a a to houpe Arrow
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
mevi



Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 217
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

mevi napsal:
Užasny tak to bylo 2543.- a bude chcát už to vidim. Prej 350 navic za dezinfekci a zbytek za praci nechal jsem si totiž vymenit navic ty dve gumicky u kompresoru a u filtru no delal na tom přez 2 hodiny tak snad to bude makat zatim mam rampouchy u nosu ale kdo ví.... Hádal bych se ale za 500 mi zlegalizujou zavesko tak je budu ješte potřebovat no tak aspon neco pozitivního.



Tak dneska jsem byl doplatit ten litr a byl si pro Typovej list na zavesko no a o 500 jsem to stahnul tak me to prislo ''jen'' na 2043,- už na to kašlu aspon neco hlavne že mam legalne zavesko a klima zatim maka
_________________
XII 3.0 24v, XII 1.8 16v, XI 2.0i Vše LPG XI 1.8i combi a XII 2,0 16v zatim v benzínu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 4:16 pm    Předmět: Citovat

Já bych málem zapomněl taky poděkovat,vím že každý tu děkovat asi nemůže,ale je mě to jedno,páč si to Balu a spol.zaslouží vrchovatou měrou.Na nic nezapomněli,naopak bonusy v podobě pečení klobás a podobné vychytávky nechyběli.Na nic se nezapomnělo,vše probíhalo hladce,opravdu klobůk dolů.Obzvláště při počtu organizátoru XV.Ono to není tak moc vidět,ale nehledě na předešlé přípravy i na místě samotném to zabere moc času,např.Balu a jeho rodinka strávili ve"vrátnici"areálu ix ix hodin...Ještě raz dík!!!
Taky dík Dolphimu a jeho kolegovi za dobře odvedenou práci-aspoò dle toho co jsem viděl a když jsem se ptal posléze spok.zákazníků.Odsejpalo jim to pod rukama,udělalo se snad dokonce 20 xantií celkově,všem vyšli vstříc.Jen to buzení ráno v sobotu bylo kruté!!!
Smile
Těším se na příští XV-musí být!
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 11:53 pm    Předmět: Citovat

Mnooo, když si rejpnu kvůli tý klimě (pokud teda jde o klimu) tak by mě zajímalo, co tam dělali ty žebřiòáci, když to bylo pro členy XA clubu Very Happy Jinak sima to asi napsal líp to děkování než já Smile
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
zico



Založen: 21.2.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:57 am    Předmět: Citovat

Ozaj, trochu off topic, ale nemá niekto kontakt na Máru? telefón / e-mail, to je jedno ..
dik,
_________________
X2 2,0 HDi 80kW ´2000
C5 2,2 HDi Exclusive AT ´2003
predtym:
X2 2,1 TD SX ´1998
BX 1,4i RE ´1989
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Byl jsem mile překvapen jak byl pojat celý sraz-čekal jsem partu kluků u nějaké hospody,ale vše bylo předem naplánované a našli se i dobrovolníci na organizovaní.....

jen mně mrzí,že jsem celý den jen makal a neměl čas pokecat-a to jsem tam viděl dost lidí s kterými by se kecalo myslím velmi dobře Smile



každopádně doufám,že klimy fungujou jak mají.......


Idea
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RimmerCZ



Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Jasne ze to facha, ten oder ze spreje je citit jeste stale v aute, coz mi po predchozich nebylo citit skoro nikdy ani hned po prevzeti, takze to bud odflakli, nebo meli super nesmrdici sprej Laughing

Taktez dekuji za pekny srazek, velice chvalim a byl jsem mile prekvapen mnozstvim aut a prijemnym pokecanim s lidma, byt jsem byl jen na skok.
_________________
C5 2.2HDi Automat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misak-plysak



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Vlašim

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem!

Chtěl bych vám všem dodatečně nabídnout krátké 12 minutové DVD z XV7. Více informací najdete na hlavní stránce clubu

http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazevclanku=dvd-z-xantia-vikendu-7&cisloclanku=2009060001

a nebo si ho můžete rovnou objednat zde http://dvd.vyjimecny.cz/
_________________
XANTIA HDi Break Hydractive Exclusive - Xantie roku 2010
XANTIA 2.1TD Break Hydractive 136PS - mrtvá... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:07 pm    Předmět: Citovat

Nebol som na tohto ročnom zraze ani na žiadnom inom zatia¾... Rolling Eyes
Preto vítam túto možnos aspoò trocha nahliadnu do "ríše Xantii". Very Happy
misak-plysak: ďakujeme!!!
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)