Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

XANTIA VÍKEND VII
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:48 am    Předmět: Citovat

Simo, jak to vypadá s tím plněním klimatizace na srazu? Question
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:03 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se,ale řeším to poslední dny pořád,vím termín se blíží.Jeden klimař vypadl ze hry-bohužel,protože měl maximálně nízké ceny,takového asi už neseženu.Vypadl,ale z pochopitelných důvodů, i když měl veliký zájem.
Má do dneška dát vědět dolph z xantia clubu,který přes moře práce nestíhá,přesto ochotně zareagoval a v termínu XV by snad mohl mít volněji-prostě má dát vědět.Ještě mám v záloze jednoho či dva,jenže nejsem si jist jejich techn.vybavením či schopnostmi,aspoò u jednoho ne,takže spíš jednoho.
Takže se to snad brzy rozlouskne,jakmile potvrdí některý zájem,rozjede se okamžitě informace a zjišování zájmu.Do té doby,ale nemá cenu nic dále organizovat,také se může stát,že se nikdo nenajde,nebo najde klimaře jiný zdejší člen.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal



Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 182
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:22 am    Předmět: Citovat

zdarec je možno se za vama podivat jenom v sobotu ja totiš v pátek ani v neděli nemohu Sad musim se pak registrovat když přijedu jenom v sobotu?
_________________
Citroen Xantia break 1,8 16V 99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

michal napsal:
zdarec je možno se za vama podivat jenom v sobotu ja totiš v pátek ani v neděli nemohu Sad musim se pak registrovat když přijedu jenom v sobotu?


Myslím si že nemusíš, ale můžeš. Záleží na tobě.
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mamut



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 309
Bydliště: Praha Kadlín

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

michal napsal:
zdarec je možno se za vama podivat jenom v sobotu ja totiš v pátek ani v neděli nemohu Sad musim se pak registrovat když přijedu jenom v sobotu?

Bylo by rozumné se zaregistrovat, aby o tobě pořadatelé věděli a aby mohli program přizpůsobit předpokládanému množství lidí a aut.
_________________
Break V6 3,0 750 Virago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roliva



Založen: 14.5.2007
Příspěvky: 573
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Zdarec, tak klimu už mám dofouklou, nakonec jsem to nechal udělat dneska.

Jinak na XA víkend pokud přijedu, tak taky pouze na sobotu. Jinak a dělám co dělám, nejde se mi přihlásit do formuláře. Hlásí mi to: Špatné heslo nebo uživatelské jméno! - Nové přihlášení
_________________
Xantia2 1,9 TD berline Gris Graphite

http://www.xantia.estranky.cz
http://www.beaglebuddy.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

POZOR!!!
Na XV VII na Rusavě byla přece jen domluvena účast klima technika.
Ceny za úkony:
-500kč-odsátí(vyvakuování) a zpětné naplnění
klimatizace,včetně případného doplnění MENŠÍHO množství
chybějící chladící směsi.
-800kč-ten samý úkon,jen při VÍCE či téměř prázdném
chl.okruhu klimatizace,čili u klimatizace bez téměř žádného,či chladiva.
-350kč-desinfekce klimatizace SPECIÁLNÍM PØÍPRAVKEM ve
spreji.Nejedná se o běžný levný sprej,ale o kvalitní
odzkoušenou značku.
-380kč-nový filtr klimatizace

Servis klimatizací bude dělat člověk "z oboru",místní člen clubu,najdete jej pod nickem-dolph.Ceny jsou zohledněné pro členy xantiaclubu,dle mě velice slušné.
Případní vážní zájemci potvrďte závazný zájem na s.zprávu přes poštu členů,přímo na nick dolph.
Klima servis se bude na Rusavě konat jen po potvrzeném zájmu ze strany účastníků XV.Proto pište na zmíněnou soukromou poštu dolphimu a opravdu prosím jen vážné zájemce.
V případě zájmu o nový filtr klimatizace uveďte toto spolu s počtem kusů filtrů taky do sz-dolpimu.
Ještě důležité info:začátek klima servisu bude cca v 9-10 dopoledne v sobotu.
-Toto samé info je přetisklé ještě v komentářích pod Rusavou,aby se to tu nadobro neztratilo...
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dolph



Založen: 6.3.2008
Příspěvky: 313
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:23 am    Předmět: Citovat

ještě dodám,že pokud by chtěl někdo fouknout jiné auto,než xantii-není problém......
_________________
pneuservis,opravy a plnění klimatizací.739 079 629

X1 1,9td break-jedna z mála v plné palbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bobo



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hulín

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 8:46 am    Předmět: Díly na XV VII Citovat

Pokud bude mít někdo zájem o dodávku náhradních dílu na XV VII Jestřabí, tak je tady ta možnost. Akční ceny na filtry Müller - 5% s ceníku a Purflux - 10% s ceníku. Dále čističe klimatizací Valeo 300,-. Dále na brzdy Fritech, Bendix a TRW - 5% s ceníku. Bobo
_________________
CITROEN C5 2,2HDi 7litrů/100km
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

sima napsal:
POZOR!!!
Na XV VII na Rusavě byla přece jen domluvena účast klima technika.
Ceny za úkony:
-500kč-odsátí(vyvakuování) a zpětné naplnění
klimatizace,včetně případného doplnění MENŠÍHO množství
chybějící chladící směsi.
-800kč-ten samý úkon,jen při VÍCE či téměř prázdném
chl.okruhu klimatizace,čili u klimatizace bez téměř žádného,či chladiva.
-350kč-desinfekce klimatizace SPECIÁLNÍM PØÍPRAVKEM ve
spreji.Nejedná se o běžný levný sprej,ale o kvalitní
odzkoušenou značku.

-380kč-nový filtr klimatizace

Servis klimatizací bude dělat člověk "z oboru",místní člen clubu,najdete jej pod nickem-dolph.Ceny jsou zohledněné pro členy xantiaclubu,dle mě velice slušné.


Musím si rýpnout, ceny mi přijdou běžné, odzkoušená značka je co?
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat

Když ti přijdou Pepa běžné,tak si za¡jeď do Valmezu či kamkoliv jinam,nebo si pročti forum...jo jsou vyjímky např.v Olmiku ti udělaj klimu komplet za 700 kč,ale tady zase za 1200 kč-ve dvou různých servisech a co vím,tak o moc lepší to není ani jinde.Nicméně jsem to od tebe čekal,fakt jo,nic ve zlém,ale čekal,protože vím,že speciálně ty plníš levněji,jenže ono je otázka,zda by tam plnil stejně i obyč.smrtelník ne Josef2 Wink
Chtěl bych vidět servis,který ti zkontroluje klimu a případně doplní menší Q za 500 kč!!!Ukaž mě a já tam budu jezdit každý rok.Možná ty máš lepší ceny,znáš lidi od aut a pohybuješ se v tom už dlouho,ale takhle to brát přeci nelze.
Odzkoušená značka spreje je značka odzkoušená dolphem,sprej který funguje.např jsou spreje po jejich použití lítaj akorát tak cucky z výdechů a efekt nula.Více info jedině u Dolpha.
No a že klima filtr stojí o 27 kč víc než u Boba,když se Dolph nezabývá přímo xantia díly a když nepočítám momentální slevy na filtry u Boba,to asi taky není špatná cena-dle mě.Komu se ceny nelíbí,může pít pivo a komu přijde i toto nevýhodné může zůstat doma Very Happy :wink:Taky jsem si musel rejpnout.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef 2.



Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 1647
Bydliště: Míškovice u Holešova

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

Jenže tady se jedná o akci, takže nějaké množstevní ceny by měly fungovat ty smrtelníku, když to jde u diagnostiky za 200.- pro členy nesmrtelníky, kde je cena pro smrtelníky 1000.-
_________________
Já se z toho zblázním....
Ford Galaxy 1.9Tdi, 6.76543210000111
Xa HDi kombi exclusive 5.99999999999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Cena diagu např. v olomouci pro smrtelníky :-)200 kč... a Pepo diag za 1000?To snad ne Shocked Možná v Citroenu(nevím kolik to tam stojí ani mě to nezajímá),ale i tady to dělají za 400-500 tak nevím.Jestli chceš tak vyjednej množstevní slevy ještě větší,říkám např.tu službu za 500 kč nevyjednáš levněji u nikoho a za tím si stojím!Pokud nepůjde čistě o nějaký momentální boj konkurence.
A taky to beru jako nabídku pro xantiáky,nic víc,jen jsem to domluvil,dolph něco slevil,nevím přesně kolik,probírali jsme po founu jednu službu po druhé a nemůžeš čekat,že ti někdo naplní klimu komplet za polovic,ta náplò není zadarmo.Dále např.při doplnění menšího Q klimy nepočítá vůbec doplněné gramy,jako to dělá normálně-a nejen on!Taky mě to stálo nemálo telefonování,nečekám za to nic,tak taky nebudu obvolávat desítky klimařů,stačilo těch pár...stejně ti to nikdo +-levněji dělat nebude.
Je otázka nakolik se vyplatí tahat se někde přes 200km,jen skrz sobotu,dotyčný nejede ani v pátek,protože nestíhá svou práci.Nevím možná bych mohl jedině navrhnout každou druhou xantii grátis,ale to by nikdo nechtěl být lichý Smile
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vikicv



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 172
Bydliště: PRAHA 9 - Újezd nad Lesy

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 7:27 am    Předmět: Citovat

sima napsal:
Když ti přijdou Pepa běžné,tak si za¡jeď do Valmezu či kamkoliv jinam,nebo si pročti forum...jo jsou vyjímky např.v Olmiku ti udělaj klimu komplet za 700 kč,ale tady zase za 1200 kč-ve dvou různých servisech a co vím,tak o moc lepší to není ani jinde.Nicméně jsem to od tebe čekal,fakt jo,nic ve zlém,ale čekal,protože vím,že speciálně ty plníš levněji,jenže ono je otázka,zda by tam plnil stejně i obyč.smrtelník ne Josef2 Wink
Chtěl bych vidět servis,který ti zkontroluje klimu a případně doplní menší Q za 500 kč!!!Ukaž mě a já tam budu jezdit každý rok.Možná ty máš lepší ceny,znáš lidi od aut a pohybuješ se v tom už dlouho,ale takhle to brát přeci nelze.
Odzkoušená značka spreje je značka odzkoušená dolphem,sprej který funguje.např jsou spreje po jejich použití lítaj akorát tak cucky z výdechů a efekt nula.Více info jedině u Dolpha.
No a že klima filtr stojí o 27 kč víc než u Boba,když se Dolph nezabývá přímo xantia díly a když nepočítám momentální slevy na filtry u Boba,to asi taky není špatná cena-dle mě.Komu se ceny nelíbí,může pít pivo a komu přijde i toto nevýhodné může zůstat doma Very Happy :wink:Taky jsem si musel rejpnout.


Ahoj, nedavno jsem tady resil, ze mi pres zimu zase utekla klima.... a po diskuzi tady jsem dospel k nazoru, ze nema cenu to moc resit vzhledem k cene naplne a zivotnosti vozu jeste cca 5let.
V Praze jsem sehnal naplneni uplne prazdne klimatizace za 700Kč a to si myslim, ze jsou zde jakekoliv sluzby predrazene a vsichni se te snazi odrit az na kost.

Zaver z toho je, ze ceny, za ktere je nabizeno plneni na XA vikendu jsou velice slusne oproti standardu, ale nejlepsi urcite ne, to si nebudeme malovat ruzove oblacky. Na druhou stranu je potreba zvazit, zda se vyplati jet az nekam do tramtarie kvuli stokorunove sleve nebo to vzit pri ceste, pokud clovek jede na XA vikend.

Viktor
_________________
X2 Break 1.8i 16V, komforti, LPG
X2 3.0 V6 exclusive, hydractive, aut.4HP20, tempomat, el. sed., cd changer, tažný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

No vidíš a já si zadal do vyhledávání:plnění klimatizací a hne první web mě vyjel tento:
http://plneni-klimatizace.cz/
No taková octavia je tam za 1000+400 kč nebo Superb za 1100+400 Shocked Ale nejsem naivní a vím,že to už je kapku silné kafe,taky je tam klimaservis Havířov plnění klimy-AKCE!!! za 690kč.To je ale spíš vyjímka,takové ceny musí člověk furt vyheldávat a jak píšeš,ne vždy je to pod nosem...
Prostě bych to bral trochu s rozumem a nečekal,že někdo bude třeba dezinfikovat klimy za 200-250 kč,když např.i Bobo,který je znám opravdu solidní nabídkou má momentálně výhodné ceny čističů klim Valeo jak sám píše za 350 kč,kde je pak min.cena práce že....uffff
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)