Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Internetové obchody s pneu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mesik



Založen: 31.7.2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 12:40 pm    Předmět: Citovat

já letos přezouval za 643 Kč s papírem, ani jsem se nemusel objednávat a byl jsem zachvilku ready. Jinak jsem si letos kupoval Dunlopy SP Winter Sport 3D přes net www.motor24.cz a spokojenost jak s cenou tak i s přístupem,tak i s dodáním (zdarma) do druhého dne.
_________________
Xantia XI Break 1.8i 16V vyrobeno v 97 - zničena mou chybou 28.12.2009

http://picasaweb.google.cz/CitXan1.8i16V/Moje1Auto#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Když jsme u těch cenových válek Smile u nás přezouvám nejlevněji a bez papíru za 300kč-4x přezutí a vyvážení plechů.Ale je fakt že o pár km dál ti přezuje klidně to samé za 850 kč,však taky minule už ho kámoš poslal někam,že u něj byl naposled.Takže jak potvrzuje i buchta všude jsou služby a lidé o dvou kůrkách a někdo se holt drbe na prdeli nebo jen sedí v kanclu a stačí mu udělat denně 5 aut a někdo kmitá,má furt plno a ve výsledku je na tom samozřejmě přes Kč líp.(tak to opravdu u těchto 2 zmiñovaných servisů vypadá).Ves či město je to jedno,záleží na lidech.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRMATOR



Založen: 30.3.2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Hradec Kralove

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 11:00 am    Předmět: Citovat

tak ja kupoval nove zimaky tady-
kód:
http://www.pneu-pneumatiky-protektory-tiptyre.cz/
.Kupoval jsem je po telefonu,prisly mi druhy den dopoledne bez poplatku.Jeste ten den jsem je u nas v Hradci Kralove prezul-sundat letni,dat zimni atd za 600kc.Takze spokojen
_________________
Xantia 98,1.8i 16V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

sima napsal:
Když jsme u těch cenových válek Smile u nás přezouvám nejlevněji a bez papíru za 300kč-4x přezutí a vyvážení plechů...


a ako potom započítaváš počet použitých závaží? Keď ti donesie niekto dobité plechy, tak môžeš minú viac závažia ako 300Kč, nie?

U nás pneuservisák berie 50Sk/koleso za vyváženie + 30Sk za 1g použitého Zn...
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

unás je umytí demontáž montáž a vyvážení 135,-a alu lepené za 150,- dopočítavat lepené nad 100g na kole za2kč/g to,ale neděláme kdo by to stíhal Confused
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: út leden 13, 2009 6:11 pm    Předmět: Citovat

sgt napsal:
sima napsal:
Když jsme u těch cenových válek Smile u nás přezouvám nejlevněji a bez papíru za 300kč-4x přezutí a vyvážení plechů...


a ako potom započítaváš počet použitých závaží? Keď ti donesie niekto dobité plechy, tak môžeš minú viac závažia ako 300Kč, nie?

U nás pneuservisák berie 50Sk/koleso za vyváženie + 30Sk za 1g použitého Zn...

Prostě nevím,ale je to tak,jezdím tam už ix let a ceny furt stejné a i známým tolik počítal.Samozřejmě,když někdo doveze šišky co po nich musí mlátit jak v kovárně a nasázet tam hafo hafo hafo závaží,asi se musí domluvit nějak jinak.I když to jen vařím z vody,třeba má prostě stejnou cenu a basta,fakt nevím.Díky tomu,ale nabere ze tři kluky v době přezouvání a jede jak mašina,navíc nečekáš neobjednáváš,přijedeš a přezuješ,tj na tom to nejlepší.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: st leden 14, 2009 10:46 pm    Předmět: Citovat

Jelikoz mam zimni Dunlopy uz jen asi 4 mm a navic dost klouzou tak jsem objednal po internetu nove Nokiany W za 1200,- ks i s dopravou.Jsou to 205/60/15 a doufam, ze budou lepsi nez ty stare.Zitra je jdu prezout a jsem zvedav na cenu prace.
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2009 9:42 pm    Předmět: Citovat

Nokiany W můžu doporučit,sám je mám,a drží jak přibité Very Happy
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Tak prace, tzn. 4x prezuti,nove ventilky.nove zavazi, 530,- coz neni takova hruza.Nokiany se osvedcuji,hned to lepe brzdi i zabira.
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

takže mám přezuto za 300 Kč dvě kola, normálně s fakturou - sundání z auta, demontáž starých pneu, montáž nových, vyvážení a montáž kola na auto. kdybych měl kola sundaný bylo by to prej o "něco" lacinější. starý gumy jsem si vzal zpátky (vyhození ve sběrným dvoře gratis) a než mi je dali do kufru, dali je do pytle. teď už jen zbejvá, aby nasněžilo, a ty gumy taky vyzkouším.

ještě k těm obchodům a servisům abych jen nechválil: než jsem koupil, prošel jsem víc serverů a na jednom i objednal. měli tam vyvěšený u pneu,který jsem si vybral, že jsou k dodání do 48-72 hodin, hned po objednání mi přišlo potvrzení objednávky, ale hned druhej den mi mailem psali, že je nemají na skladě a nemá je ani jejich dodavatel takže nemůžou říct kdy budou a nabídli 3 jiný za přibližně stejnou cenu. to bych ještě bral, ale i po dvou dnech po tvrzení, že nemají na skladě pořád na stránce zůstával termín dodání 48-72 hodin a to už se mi líbí míò. mohli by to občas aktualizovat. jde o tenhle obchod http://www.akcnipneu.cz/

prošel jsem samozřejmě i pneuservisy v okolí, ceny tak o 300 Kč/ ks víc.

přirovnání k donesenýmu řízku je hezký, ale mám takovou zkušenost, že když jsem si v servisech v okolí domlouval výměnu nějakýho konkrétního dílu, tak se vždycky ptali, jestli díl mám nebo mají dávat svůj. platí to i o značkovým servisu Peugeot v čb, kde mi na 405 měnili rozvoďák a jen mi záruku dali jenom na práci a ne na řemen, protože ten jsem koupil jinde a doporučili vyměnit pak dřív, ale jinak bez nejmenšího problému dali ten můj. když mi pak jeden známej dělal na stejným autě generálku brzd tak mi dokonce doporučil a si zátěžovej regulátor koupím sám, abych viděl kolik stojí a nemyslel si, že mě chce natahnout.
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xantiak



Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 462
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Pedro napsal:
Jelikoz mam zimni Dunlopy uz jen asi 4 mm a navic dost klouzou tak jsem objednal po internetu nove Nokiany W za 1200,- ks i s dopravou.Jsou to 205/60/15 a doufam, ze budou lepsi nez ty stare.Zitra je jdu prezout a jsem zvedav na cenu prace.


Prozradíš kde na netu jsi sehnal tyhle Nokiany za cenu co uvádíš to je snad nemožné. Za tuhle cenu se maximálně prodávaj nové gumy co jsou několik let staré.
_________________
* Xantia 2.0HDi 80kW LUCIFER *

****** ******
*** Diag - Lexia3/PP2000 ****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 13.3.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Trinec

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 4:54 pm    Předmět: Citovat

Sehnal jsem je na www.allegro.pl a mas pravdu,jsou 1.5 roku stare.To jsem ale vedel protoze to prodejce uvadel v nabidce.Gumy si pochvaluji,velmi dobre brzdi.Ty stare jsem prodal za 500,- takze mam vlastne montaz zdarma.
_________________
X2 HDI 80kW r.99
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

ja z kupou nemam problem, ale vzdy sa dopredu mailmo spytam, o aky rok vyroby sa jedna. Prinajhorsom keby to aj nedodrzali, staci ked sa budu preberat od vodica pozriet DOT, a ak nemam zaujem, neprevezmem a nic ma to nestoji Smile
Ale vacsinou mam dobre skusenosti.
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)