Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Internetové obchody s pneu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luboš X



Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 254
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 7:44 pm    Předmět: Internetové obchody s pneu Citovat

Kupoval jsem teď nový zimáky a napadlo mě při tý příležitosti tu uspořádat nějakou anketu na téma "nákupy pneu na netu". Ceny je vidět hned, spíš mám na mysli rychlost vyřízení objednávky, kvalitu koupených pneu, možnosti, případně zkušenosti s reklamací, dopravu, přístup k zákazníkovi...Co vy na to?



Hned můžu začít, sám jsem teď vybral pneu tady:
http://www.prodejpneumatik.eu/shop/shop_reifensuche.html?search=11

překvapila mě jejich rychlost - v pondělí jsem objednával a v úterý už jsem měl ve schránce oznámení, že mě nezastihli doma,i s číslem mobilu, kde se můžu kdykoli domluvit na náhradním termínu doručení.
Na auto je budu dávat až příští tejden, ale trochu jsem je už prohlížel - jsou vyrobené někdy v polovině roku 2008 v Británii, takže žádná Čína ani stoletý zásoby - prostě spokojenost

Na jaře jsem ještě kupoval na twingo tady: http://www.pneunet.cz/ a taky bez jedinýho zádrhelu - dodáno za dva dny, gumy jsou OK, celý léto jezdily bez jakýchkoli problémů, bral jsem tam pirelli p3000 energy, vyrobený byly v turecku, v roce 2008. Na týhle stránce se mi ještě líbí zkušenosti uživatelů s konkrétním obutím, je to další vodítko při výběru
_________________
xantia break 1,8 16V, 1998, 9,3l LPG 8,15l BA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 8:29 pm    Předmět: Citovat

Tady v tom vlákně jsem napsal, že v e-shopu bych si nekoupil pneu ani na kolečko od hnoje. Wink http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopic.php?p=13824&highlight=#13824
Tož každý máme nějaké zkušenosti - já jen ty nejhorší. Crying or Very sad
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2009 11:55 pm    Předmět: Re: Internetové obchody s pneu Citovat

Výborné zkušenosti mám s :
www.dobrepneu.cz

a

www.nejlevnejsipneu.cz

Z obou 1x zimáky, 1x letní a z druhých 1x letní a kamarád zimní.

Dovoz zdarma (nechali jsme si dovézt do práce).

Bezproblémový nákup za pomoci netového objednávkového formuláře.

Takhle jsem kupříkladu objednával i skořepiny do Škodovky před vánoci a taky bez problémů (www.autodoplnky.cz)

Wink
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 6:27 am    Předmět: Citovat

no a přezujěš je také přes internet?? pokud si doneseš vlastní nové pneu tak to vychazí od 800 do 1000kč za montáž. při koupi v pneuservise je to za 75kč a cena pneu+-100kč proti netu.letos jsem bral na C5ku nokiany a na netu byly nejlevnější za 1900,- v pneuservise za 1650,- tak nevím Shocked skus zajít do hospody at ti osmaží tvuj donesený řízek Very Happy
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

tomc napsal:
no a přezujěš je také přes internet?? pokud si doneseš vlastní nové pneu tak to vychazí od 800 do 1000kč za montáž. při koupi v pneuservise je to za 75kč a cena pneu+-100kč proti netu.letos jsem bral na C5ku nokiany a na netu byly nejlevnější za 1900,- v pneuservise za 1650,- tak nevím Shocked skus zajít do hospody at ti osmaží tvuj donesený řízek Very Happy

Já teda mám zkušenost opačnou na loòskou zimu jsem kupoval Sava Eskimo S3 185/65/15 na netu za 1190,-/ks a tady ve dvou pneuservisech mi je nabízeli za 1600,- cena přezutí byla 900,- (sundavali mi letní z plecháčů, na plachaáče dali ty nový zimní a ty sundaný letní nasadili na liáky) no zkrátka 4x demontáž a 8x montáž + vše vyvážit. Takže mě se gumy z netu vyplatily bohatě. Některý servisy, když u nich koupíš 4 gumy ti zo přezujou zadarmo .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka_xantík



Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

Přesně tak. Pneu, který jsem kupoval za 1165,- kč na nejlevnejsipneu.cz, tak za tytéž se nestyděli si v běžné pneuservisu říct od 1600 - 2400,-.
(rozm. zima 195/65/15)
Jinak za vyzutí, likvidaci starých a nazutí nových (všechno si dělal sám), zvedák, montáž, demontáž, utažení ručním klíčem na kola = 800,-.
_________________
Xantia 1.8 8V 1999
Zelená met., ALU Mille Miglia 17"
--
Škoda 136 Tuňák 1983, Modrá met., ALU Borbet T 16"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

tomc napsal:
no a přezujěš je také přes internet?? pokud si doneseš vlastní nové pneu tak to vychazí od 800 do 1000kč za montáž. při koupi v pneuservise je to za 75kč a cena pneu+-100kč proti netu.letos jsem bral na C5ku nokiany a na netu byly nejlevnější za 1900,- v pneuservise za 1650,- tak nevím Shocked skus zajít do hospody at ti osmaží tvuj donesený řízek Very Happy


Tak to opravdu nevím kde přezouváš, ale je to naprosto směšné... Přezouvám pneu v kroměříži. Dávali mě to kluci na liáky a chtěli sakum prdum 85kč na kolo i s vyvážením...
_________________
Xantia 1,9 TD Berline 94"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Taky se musím přidat,za prvé ne každý tě hned natáhne v pneuservise,když si doneseš fungl pneu odjinud,zlatokopecké časy opravdu skončily...A existuje elegantní řešení,jak už zmínil kirkiz nebo kdo,např tento e-shop http://www.pneunet.cz/ má svůj pneu servis a když to člověk nemá daleko,není co řešit.Co jsem slyšel,tak když u nich koupíš pneu,dají ti velice dobré ceny za další služby,jednomu známému na místě ještě dokonce sami od sebe dali další slevu na 4x micheliny a nepočítali vůbec přezutí!Takže zase platí svět není černobílý,je třeba hledat,ptát se a zjistit ceny nejen zboží,ale i doplòkových služeb dopředu,pak se člověk nemá čemu divit.Jo a testy ve zmíněném shopu,když člověk čte tak nějak mezi řádky,jsou opravdu poučné.
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomc



Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 253
Bydliště: Rožnov p.R

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 6:43 am    Předmět: Citovat

montáž a vyvážení alu za 85,- to asi majitel nebude vědět co ti dělali že?pokud používáš kvalitní připravky na vyvažování alu tak nemužeš mít cenu za kolo tak nízko.jen středící kužely,,duo expert" a přítlačné prsty od haweky koštujou 90 tkč. samozřejmě pokud jen dolepí par gramu a staré tam nechají tak na materiál nepadne velká častka. u plechu je rekord 6 klepaných na jedné straně,zcela běžně je kolem 2-3 zavaží na straně a to je špatně.u takto vyvážených kol je dynamická nevyváženost a většinou to dělá neplechu.samozřejmě pokud jezdí kolem komína tak je jedno co tam je.
_________________
BX19D Xa 2,0HDI a C5 2,0HDI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kirkiz



Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 9:35 am    Předmět: Citovat

tomc napsal:
montáž a vyvážení alu za 85,- to asi majitel nebude vědět co ti dělali že?pokud používáš kvalitní připravky na vyvažování alu tak nemužeš mít cenu za kolo tak nízko.jen středící kužely,,duo expert" a přítlačné prsty od haweky koštujou 90 tkč. samozřejmě pokud jen dolepí par gramu a staré tam nechají tak na materiál nepadne velká častka. u plechu je rekord 6 klepaných na jedné straně,zcela běžně je kolem 2-3 zavaží na straně a to je špatně.u takto vyvážených kol je dynamická nevyváženost a většinou to dělá neplechu.samozřejmě pokud jezdí kolem komína tak je jedno co tam je.


No já měl liáky nový, tedy závaží taky nový. nevím jaký závaží na plechy dával, ale byl jsem se kuli tobě schválně podívat a na každym kole zvenku mám jedno - zevnitř nevím. Majitel dobře věděl jak mi kola vyvažujou, protože majitel, mechanik a pokladní je jeden člověk.
Možná to bude tím, že jak říká Mamut - u nás na vesnici prostě ceny nejde nakopnout jako u nich ve městě.
Jo a Míra Ledečskej přezouvá myslím za placatku lazovice Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

tomc napsal:
montáž a vyvážení alu za 85,- to asi majitel nebude vědět co ti dělali že?pokud používáš kvalitní připravky na vyvažování alu tak nemužeš mít cenu za kolo tak nízko.jen středící kužely,,duo expert" a přítlačné prsty od haweky koštujou 90 tkč. samozřejmě pokud jen dolepí par gramu a staré tam nechají tak na materiál nepadne velká častka. u plechu je rekord 6 klepaných na jedné straně,zcela běžně je kolem 2-3 zavaží na straně a to je špatně.u takto vyvážených kol je dynamická nevyváženost a většinou to dělá neplechu.samozřejmě pokud jezdí kolem komína tak je jedno co tam je.


Øíkej si co chceš, já vím co tam mám a mám dělaného automechanika, tzn. že jsem taky na praxi přezouval a vyvažoval pneu. Dělali mi to kluci za 85 kč, a když nevěříš, tak si tam zajeď....
http://www.mapy.cz/#x=140019552@y=133230080@z=15@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=pneuservis%20krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE@sss=1@ssp=120640421_123275137_150459301_149899137

Tady máš odkaz... tak šastnou cestu...
_________________
Xantia 1,9 TD Berline 94"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henry



Založen: 16.9.2007
Příspěvky: 394
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Libor46 napsal:
..... Dělali mi to kluci za 85 kč, a když nevěříš, tak si tam zajeď.....

Ty to budeš mít za 800,- protože "kluci" na někom vydělat musí. Laughing
_________________
XI 1.9TD BREAK 1996, klima, KOMFORTi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlasta Širon



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 42
Bydliště: Øehořov u JIhlavy

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

No já jezdím do pneubazaru tady poblíž Jihlavy,Kucí jsou v pohodě nemají problém s tím když si doneseš svoje gumy ,prodají ti mírně jetý ,nový , když si poručíš co tam chceš tak ti je objednají ,kde to je mi jedno, zajímá mě konečná cena. Samozřejmě musíjou bejt taky živý tak to nedělají zadarmo ,ale za přezutí a montáž a vyvážení počítají kolem 100kč . Když si koupíš pneu u nich tak je montáž zadarmo, u novejch samo záruka, jezdím tam rád páč ti řeknou svoje,ale nemachrujou že kupuješ třeba jenom Savy a né Micheliny . To se mi líbí že ti řeknou co máš čekat a podobně. Citroenům zdar.
_________________
X1 96 1,9turbo dehet ,masařica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vlasta Širon



Založen: 29.1.2008
Příspěvky: 42
Bydliště: Øehořov u JIhlavy

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Kapku jsem odbočil od původního záměru. Na internetu jsem pneu zatím nekupoval. Jiný zboží jo třeba křídlo na Xantii nebo vysavač a jiný krámy. zkušenost je taková že s doručením není problém ,ale s vyřízením objednávky to někdy trvá. To platí hlavně u akčního a slevněmého zboží. Stalo se mi že jsme čekali na kočárek kdy ho jako konečně dodají a po 10ti dnech se ozval nějajej operátor jestli to opravdu chceme, to mně nakrklo poslal jsem ho do ...... Objednal jsem to samý jinde a za 3 pracovní dny u nás zvonil kurýr a všechno bylo v cajku.
_________________
X1 96 1,9turbo dehet ,masařica
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 7:44 am    Předmět: Citovat

přezutí 4 gum na plechu v Práglu za 500 bez papíru Wink někde se eště dá, no...
jinak já vzal před cca 6ti rokama gumy od www.pneuobchod.cz a teď v prosinci zas, sou teda dražší, ale na gumy co sem vzal měli òákou slevu, jinak do 2 dnů přivezou, výroba UK a byly čerstvý 2008 Twisted Evil
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)