Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ložisko na poloose

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 3:42 pm    Předmět: ložisko na poloose Citovat

zdravim ve spolek,
mám trošku problém, škrundá mi na auti nějaké ložisko, na kola se mi to nezdá protože dle zkušeností s BX sa špatný ložisko v kole vydávalo zvuky podle toho do jaké zatáčky se jelo a tak mě napadá ložisko na poloose, je nějaký způsob jak ho odzkoušet a když už se ptám, jak je výměna náročná a kolik nové ložisko stojí(u Boba jsem ho nenašel)

ps:ve fóru jsem to nenašel, tak doufámže jsem se nepřehlíd a nemáte mě za blbce Embarassed
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sgt



Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 270
Bydliště: Skalité, SK

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 2:17 pm    Předmět: Citovat

Môže to by k¾udne ložisko kolesa, mne tiež pravé ložisko hučalo a nebol žiadny rozdiel do akej zátačky som šiel Wink
Rovnako som mal podozrenie na ložisko poloosy, keď som počúval pod autom šlo to z tej strany ale po príchode ku automechanikovi mi hneď na prvé počutie povedal "ložisko kolesa" a taj aj bolo Very Happy
_________________
C5 Tourer 2.0 HDi 143k Exclusive
Xantia Break 2.0 HDi 66kW Plaisir
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drazanl



Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 4:59 pm    Předmět: Citovat

čau chlapí, měl jsem špatné ložisko pravého kola, mlátilo mi to hrozně do kotoučů a ty se tím křivě sjížděly... ložisko jsem už vyměnil a vibrace do dolantu (od brzd) jsou z 80% pryč, nicméně mi tam furt něco "žvatlá" hlavně při zatáčce vlevo (podotýkám znova že jde o pravou stranu auta) ...co by mohlo být ještě špatné...? Poloosa?? Je to takovej žvatlavej otáčivej zvuk někde před spolujezdcem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirkka



Založen: 29.11.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 6:04 am    Předmět: Citovat

jestli v levé zatáčce tak to nejspíš bude homokineák na pravo
_________________
xantia 1,9td 12/94 hydroactiv
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)