Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozdrav
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Alione, kolečko z tachografu se už neukazuje? A k tomu zdravení, ono postačí při míjení druhého pozvednout pravici......
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mako



Založen: 31.10.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Pamatuji doby, že když se potkala auta stejné značky a barvy, tak se při zdravení málem nabourala. Jenže pryč jsou ty doby, kdy před motorovým vozidlem běhal člověk s praporkem Smile)))
Mám ještě motorku a motorkáři se hodně zdraví, ale také né všichni. Je v tom hodně důvodů proč někdo nezdraví, od nezájmu až po nadutost a to nejen finanční. Toto se nedá ovlivòovat a kdo chce, ten pozdraví.
Od doby co mám Xantii, tak po nich koukám a málokterá unikne. Parkuji raději vedle X. než jiného auta atd....
Za případnou neodpověď na pozdrav se omlouvám, někdy se kochám a nereaguji.
_________________
X1 1.9TD Break, rok.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

vlastimiln napsal:
Alione, kolečko z tachografu se už neukazuje? A k tomu zdravení, ono postačí při míjení druhého pozvednout pravici......


Ono se ukazuje někdy i to kolečko, ale:
1) za tmy bys ho neviděl
2) řidiči dodávek a menších náklaďáků bez TZ nemají tachograf (taky na mne někdy zablikají)
3) u novějších nákladních vozidel jsou digitální tachografy (řidiči kolečka nemají)

S tou pravicí bych souhlasil.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

vlastimiln napsal:
Alione, kolečko z tachografu se už neukazuje? A k tomu zdravení, ono postačí při míjení druhého pozvednout pravici......


Všechno se dá očurat. Jak kolečka, tak digitální tachografy. Nevím teda jak, ale už jsem o tom kdesi četl... S náklaďákem nejezdím (i když bych chtěl) a může to být tudíž jen kachna...
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

prima-men napsal:
vlastimiln napsal:
Alione, kolečko z tachografu se už neukazuje? A k tomu zdravení, ono postačí při míjení druhého pozvednout pravici......


Všechno se dá očurat. Jak kolečka, tak digitální tachografy. Nevím teda jak, ale už jsem o tom kdesi četl... S náklaďákem nejezdím (i když bych chtěl) a může to být tudíž jen kachna...


my o voze a on o koze.

Prima-mene, to kolečko, řidič náklaďáku ukáže druhému řidiči náklaďáku v případě, že jsou tam policajti. To je takové zažité upozornění ostatních řidičů nákladních aut.

Jinak nic ve zlém.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Taky jezdím s náklaďákem,teprve nedlouho sice,ale po celé čr se pohybuji již tři roky(nejdřív osobák,pak dodávka, a nakonec osmituna mercedes),každou sobotu a neděli vyrážím po čr,ale téměř se mi nestalo,že by někdo zdravil,upozornění na světla velice zřídka,a kolečko jsem u protijedoucího ještě neviděl.

P.S:když upozoròuju na poliše,tak zablikám,když zdravím,tak bliknu,a pokynu pravou rukou,a když upozoròuju na světla,tak blikám,a ještě dělám levou rukou výmluvné gesto,jako že otáčím knoflíkem na světla(například u fabie Very Happy )

Na 80% to lidi poznají,pochopí,a rozliší,ale jen v cca 5ti procentech odpoví Wink
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:23 pm    Předmět: Citovat

Alion napsal:

my o voze a on o koze.

Prima-mene, to kolečko, řidič náklaďáku ukáže druhému řidiči náklaďáku v případě, že jsou tam policajti. To je takové zažité upozornění ostatních řidičů nákladních aut.

Jinak nic ve zlém.


Tak, to já nevím... Papíry na náklaďák si teprve budu dělat. Smile

Omlouvám se tedy, že jsem tě nepochopil... Jen jsem chtěl říct, že i když se musí ukazovat kolečko, asi se to dá nějak očurat...

Ale říkám, sry... Kecám a moc o tom nevím... Snad se do toho vžiju, jestli si najdu práci u dopravy...
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)