Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozdrav
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 11:51 am    Předmět: Pozdrav Citovat

Ahojte Lidičky. Před mou Xantií jsem měl Alfu Romeo a bylo normální, že VŠICHNI Alfičkáři jsme se zdravily, bez ohledu na typ auta, a já měl vždy úsměv na rtech. Udivuje mne, když máme svůj Xa club, tak jsem se setkal jen jednou jedinkrát s tím, že by mne někdo v Xantii pozdravil. Na každého blikám a pozdravím ho, ale jediné, čeho se dočkám je to, že na mě čučí jak puk. Proč bychom se nemohli normálně pozdravit. Xantií zase tak mnoho není a bylo by to supr. Jaký je váš názor?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jack



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Taky mám vždy chu blikat na každou xantii kterou potkám,ale radeji si to odpustím, abych nebyl za blázna. Když potkám nějakého nadšeného xantistu, tak je poznat, že mě nepřehlédne. Kdežto takový, co má xantii jen jako levné auto a nic víc ho nezajímá, tak ten si vůbec nevšimne, že ho minula nějaká jiná xantie.
_________________
X2 2.0 HDI 80kw break exclusive
ex X1 2.0 8V LPG
Yamaha XJR 1300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavonel



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 1:55 pm    Předmět: Citovat

Mě se stalo za celý 1 a 1/4 roku co Xantu mám, že jsme se pozdravili jen jednou. Koukám po každý Xantii, kterou potkám, ale málo kdo si asi všimne mne. To by mě zajímalo, kolik procent lidí, co mají Xantii je ochotno se družit a zavítat na tyhle stránky, nebo jen o Xaclubu aspoò ví. Podle toho zdravení mám pocit, že hodně málo:-(. A to mám dokonce skorosouseda Xantiaka a taky spolu nekonverzujeme. A v okolí mýho bydliště je aspoò tak 5 Xantií. Tak nevim.
_________________
X1 1,9TD Berline '96 Hydra a Šmidra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mšvícko



Založen: 26.8.2008
Příspěvky: 177
Bydliště: Na Sibiři

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

když stihmu zareagovat, že se jedná 100% o Xantušku tak bliknu a zvednu křídlo Embarassed
_________________
Xantia Break 2,0 16V
Prodej autopotahů, výroba autoklíčů, šití pytlů na řadící páky
www.opravaobuvi.unas.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
keschaf



Založen: 28.9.2008
Příspěvky: 68
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

upřímně si nemyslim, že tohle projde. po Plzni XA jezdí spousty a dost pochybuju, že to jsou fandové. myslim, že u alfiček je to výraznější, protože ty auta nemají moc dobrou pověst (bez urážky, Libore) a tak je spíš mají fandové.
_________________
Xantia Break Exclusive 1998 2,1TD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastimiln



Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Praha 9 - Černý Most

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 3:24 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou se s Xantiemi roztrhl pytel. Přibylo i dost XA 1. Vzhledem k roku výroby se XA stala pro mladé lákavou náhradou za Favority, Felicie a spol. A co chcete po dnešní mládeži.....Aby slušně odpověděla na pozdrav pozdravem? Shocked
_________________
Xantia Break EXCLUSIVE 2.0 HDi, 109 PS, narozena 09/99, v provozu od 2000


"Jak to má kozy nebo kola, tak s tím budou potíže."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majk.Z



Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 366
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 7:42 pm    Předmět: Citovat

Já teda taky mám sto chutí vždycky, když vidím xantii, pozdravit, ale raději si to též odpustím. Mě se ještě nestalo, že by někdo zdravil mě.

Jinak, nevím, zda-li je to dobrý nápad. Kdyby se takhle měli zdravit všichni (škodovkáři, fordaři, aj.), tak to tu vypadá, jak v blázinci. Já vždy používám světelnou houkačku na to, abych upozornil protijedoucí auto na nebezpečí (nejčastěji policajti, ale sem tam i na někoho bliknu, že nesvítí aj.)

vlastimiln: Máš pravdu, jsem jeden z nich. Very Happy Pokud by ale někdo blikl na pozdrav, rád odpovím.

Jinak, že je Fáčko a Filcka blbé auto, tak nějak tvrdím už od doby, co Xantuchu mám. Filcku už bych nechtěl ani zadarmo. Stačilo mi jezdit v té, co má mamka. Jízdní vlatnosti na hovno, kastle na hovno, k čemu levné díly, když se to furt sype... Ještě, že se v těch šrotech přestává jezdit a lidi začínají taky přemýšlet.
_________________


X1 1,6i r.v. 93 BLANC MEIJE

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Martin Mad



Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 131
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 9:31 pm    Předmět: Citovat

Taky blikám spíš když někdo nesvítí, nebo jako výstrahu před "pomahači a ochránci ..."
Na druhou stranu patřim k těm, který se ohlídnou za každou xantií, když před supermarketem uvidim jinou xantii, tak parkuju nejlíp hned vedle ní a na každou se koukám, jestli nemá vzadu nebo na značce logo clubu.
Proto si myslim, že ten pozdrav neni tak špatnej nápad. Podle mě by ale stačilo při míjení mávnout rukou - nebo jenom narovnat prsty, když máme ruce na volantu. Kdo bude podobnej pozdrav očekávat, ten si ho všimne a ostatní si nebudou v duchu ukat na čelo, proč že na ně ten protijedoucí bliká.
_________________
X2 1,8 16V Break 6/2000 metalíza Modrý Maurícius
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jk



Založen: 1.12.2006
Příspěvky: 457
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 10:58 pm    Předmět: Citovat

Po ostatních Xaniíích taky koukám, ale přiznám se, že se ostýchám zdravit jako první lidi, které neznám. Pokud ale někdo na Vysočině pozdraví mě ve stříbrné Xantii, určitě mu rád odpovím. Nemám žádné klubové znaky a asi nikdy ani mít nebudu, ale vždycky se k ostatním rád přihlásím. Párkrát se mi stalo, že jsem si o autě popovídal s úplně neznámýma podobně "postiženýma" lidma, ale je to spíš náhoda. Na parkoviště svoje auto taky občas přistavím k "rodině" ale většinou spíš vítězí to nechat to co nejdál od ostatních, aby mi to někdo neobouchal. Doma jsem citroeny nenásilně nakazil bráchu (X1 1.9TD) a otce (Xsara 2, 1.4i), ale jinak nikoho nepřesvědčuju.
_________________
X2 Berline, HDI 109k,'99 Exclusive. Hydractive II + komfort od I.F.H.S.

Honda CB600F - Hornet 2008, 75kW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sima



Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 915
Bydliště: Srdce Valašska

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 11:31 pm    Předmět: Citovat

Nj kdysi bylo u nás tak málo xantií,že jsme se fakt většinou zdravily,tuhle spřízněnost jsem ještě zažil i já.Ale dnes se s nima roztrhl pytel,proč tj jedno,ale je to tak a tak bohužel většina majitelů xantií jen tupě zírá před sebe,nemaje tucha o tom,že je míjí jiná xantie.I když já vždy zírám po xantii a kdo za ní sedí,vyjímečně i ještě jakkoliv pozdravím,většinou tam fakt sedí buci,co nemají o spřízněnosti a nějakém clubu zřejmě ani tucha.Prostě to mají jako spotřebák a asi by dost nechápali co to tu řešíme.Proto je zdravení asi dnes už pasé,ale nikomu to zdaleka nerozmlouvám,sám se ještě třeba občas pokusím Smile .Taky mám dojem,že xantie se tak rozšířila,že ji opět mají lidi,co ani neví,že jim koluje v žilách LHM,natož aby řešili základní serv.úkony-bohužel.Asi to tak má být,ale já zase vím,že zas příště omrknu někde stojící xantií,když mě něčím připoutá Wink
_________________
X2 1.816V 98LPG-vzducholoď
Komforák a nikdy jinak Smile
AX-1.0-City-4 kvalt-r.v.92 fr.mini cooper Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

keschaf napsal:
upřímně si nemyslim, že tohle projde. po Plzni XA jezdí spousty a dost pochybuju, že to jsou fandové. myslim, že u alfiček je to výraznější, protože ty auta nemají moc dobrou pověst (bez urážky, Libore) a tak je spíš mají fandové.


Ono hlavně záleží na tom, jak se k autu míní každý jednotlivec chovat. Každý nadával na tyto auta, ale měl ji můj táta 8 roků a já poté 2 (Alfa romeo 33). Za celou dobu jsme měnily jen spojku. Jinak vše v naprostém pořádku. jen se do toho lila plná synt. Je to boxer, tudíž je to velice náchylné na špatné oleje. To samé platí i Twin Sparcu. Proto mají špatnou pověst. Není to tím, že je auto špatné, jde o to, že je vadný mezikus mezi pedálem a sedačkou. Jinak naprosto super auti. Teď ho mám doma a rád se v ní projíždím. Ten zátah je neuvěřitelný. Prostě každé auto má své kouzlo (kromě Forda-Fordem tam, vlakem zpět. Měl jsem příležitost vlastnit forda celé 2 měsíce a rychle pryč....). Xantia je naprosto úžasná v pohodlí, až na tu spotřebu.... Ale i za to to stojí. To pohodlíčko prostě miluju
_________________
Xantia 1,9 TD Berline 94"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JiRaY



Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 1227
Bydliště: Praha,ale jinak bydlím v Xantii:-)

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

No,tak já pokud vidím xantii,tak horlivě blikám,i mávám.Ale není moc lidí,co by na mojí poškrábanou zelenou,a špinavou bílou zablikali zpět.

Chvílema mně to mrzí,nálepkami se hrdě hlásím do klubu,na parkovišti vždy vyhledám mému autu společnost v podobě jiné xantie nebo alespon jiného citroena,maximálně peugeota Twisted Evil


A minule mne mohl trefit šlak,na jarově jsem stál první na křižovatce,a vedle mně taktéž první,nachlup stejná xantie,poklice,barva,snad i škrábance všude stejné,na dědulu vevnitř jsem 3x zatroubil,za volantem jsem dělal psí kusy,ale dědula se hádal se svojí starou,potom zasmušile koukal do nebe,a v poslední chvíli mrknul na semafor,zahrabal,a jel jiným směrem,takže tak Very Happy Wink

Chválím jedině buchtu,a jackala,ti na pozdrav svědomitě odpovídají,a dokonce i zdraví,dokonce jsem byl první buchtův úlovek,kdy si mohl za celou dobu co má xa pozdravit Twisted Evil
_________________
Citroen Xantia TurboD 96"
Citroen Xantia 2.0 HDI Exclusive 109k 99"
Citroen BX TurboD 92",voňafka:-)
HDi-Hodně dobrá investice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Buchta



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 868
Bydliště: Praha 3

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

JiRaY napsal:
nachlup stejná xantie,poklice,barva,snad i škrábance všude stejné
Hele nestál si někde u výkladní skříně? Twisted Evil


JiRaY napsal:
dokonce jsem byl první buchtův úlovek,kdy si mohl za celou dobu co má xa pozdravit Twisted Evil
pravda...no sou to bukvice a na bliknutí nereagujou.....
_________________
X2 Break 1,8i 16V, B.J. 1998, KOMFORTi
červená je červená Smile i dyš už to není co to bejvalo, číňani krpatý Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Tohleto zdravení je totální kravina!!!
Ona ta myšlenka se jeví celkem hezky, ale nese to ssebou jisté problémy. Jek poznáte, že ten, kdo na vás zablikal vás zdravil? Co když vás upozoròoval na blízkou hlídku policie, nebo že nemáte rožlá světla? Já osobně mám takovou zkušenost, že když jedu s náklaďákem a protijedoucí řidič na mne zabliká, tak že si mám hlídat tachometr - že tam budou policajti. A někdy se mi stává, že ti protijedoucí řidiči blikají jen na mne (profesionál varuje profesionála, na ostatní kašle).
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mixa



Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 202
Bydliště: Milotice nad Bečvou

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 11:06 am    Předmět: Citovat

A ještě jednu věc. Bratranec měl nějakou dobu Fiata Bravu a jednou proti němu jela druhá Brava s nezaplými světly, tak na ni zablikal. A ten protijedoucí řidič si myslel, že ho zdraví a tak na něho mával jak blbý.
_________________
Xantia II 1.8i 16v Break - Euro 3, vyr. 7.12.1999,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia akce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)