Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tak jak to teda je???

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 8:48 pm    Předmět: Tak jak to teda je??? Citovat

Vím, že to tady je probíráno mnohokrát, ale doopravdy by mě zajímalo, jak je to s pneu 195/65 R15. Někdo tvrdí, že to něčemu vadí, mnoho lidí píše, že to na autě mají a je vše naprosto v pořádku. Tak jak to teda je? Mám na mysli X1. Tento rozměr je docela levný a mám doma toto pneu s ocávky, tak by mně zajímalo jestli je tam můžu normálně dát, aby se s tím dalo jezdit.

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jack



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 12:55 am    Předmět: Citovat

Měl jsem tento rozměr na bývalé X1 a problém byl jen v tom, že mi škrtaly řetězy o zástěrky při zvýšené poloze. Trošku méně bude ukazovat tachometr. U většiny aut tachometry ukazují v porovnání s radary na sloupech o malinko víc. U mne to s tímhle rozměrem pneu sedělo přesně. A taky ti to určitě nebude souhlasit s údajem o rozměru pneu, který máš ve velkém TP,ale to jistě víš.
_________________
X2 2.0 HDI 80kw break exclusive
ex X1 2.0 8V LPG
Yamaha XJR 1300


Naposledy upravil jack dne pá prosinec 26, 2008 12:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

jack napsal:
Měl jsem tento rozměr na bývalé X1 a problém byl jen v tom, že mi škrtaly řetězy o zástěrky při zvýšené poloze. Tošku méně bude ukazovat tachometr. U většiny aut tachometry ukazují v porovnání s radary na sloupech o malinko víc. U mne to s tímhle rozměrem pneu sedělo přesně. A taky ti to určitě nebude souhlasit s údajem o rozměru pneu, který máš ve velkém TP,ale to jistě víš.


Tak to je paráda, děkuji za odpoveď. Už tak mám na autě 195/60 R15 a v TP mám jen 195/55 R15. Policajty dnes zajímá už jen dezén pneu a ne velikost. Mám na autě origo kola s picassa. Mají na sobě znak citroen, tak ani nikomu asi nepřijde, že tam ty kola nemají být. Vždy bylo vše v pořádku. To jsem rád, že je tam můžu dát. Hned zítra je tam obuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor46



Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Roštín

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Tak už tam tento rozměr mám a je vše v naprostém pořádku. A jek je hadice od nádrže tak tam mám cca 7mm místo... Nevidím v tomhle rozměru žádný problém. Razz
_________________
Xantia 1,9 TD Berline 94"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peter7777



Založen: 28.8.2008
Příspěvky: 507
Bydliště: Jelka, SR

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

A dokonca sa v manuáloch pre 2,1TD uvádza aj rozmer 205/60 R15. Dôležité je čo máš uvedené v TP. Chcel som tiež ten rozmer 195/65 R15 , ale v TP mám len 185..... tak som to radšej nechal tak. Čert nikdy nespí jak sa hovorí. Laughing
_________________
XANTIA I 1,9TD Break,
klíma,ABS r.v.96
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Holfi
Admin


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 64
Bydliště: Č.Budějovice

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 11:40 am    Předmět: Citovat

Zamykám téma, když se neumí napsat nadpis je to na dvě věci. kdo se tu pak má vyznat. Mimochodem je to v 10 jiných tématech, proč nepokračujete tam anebo nepoužijete tlačítko Hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Kola a rozměry Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)