Xantiaclub - Vše co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Obsah fóra Xantiaclub
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

slaby/vynechavajici posilovac - krupani v ose volantu ??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomik



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: lovosice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 11:38 am    Předmět: slaby/vynechavajici posilovac - krupani v ose volantu ?? Citovat

cago.
tak se na vanoce pridal dalsi spek. zacal jakoby vynechavat posilovac rizeni a a kdyz na miste tocim pomalu z jednoho rejdu do druhyho, tak jakoby neci krupne v ose volantu. do ceho se mam pustit, pripadne jak moc mi to "pusti" zilou kdyz jsou ty vanoce ze j Crying or Very sad o .
jde mi spis o rychle zprovozneni. jezdi s tim manzelka a to bez posilovace proste neutahne. jo je to xantia sedan r.v. 95. 2.0. aut. exclus.... .
mam tu jeste jednu 1.8. r.v. 93, neslo by neco pripadne prehodit, abych mohl problem resit pozdeji ??
dikes za rady.
tomik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RINGO



Založen: 26.11.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: MOST

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 12:05 pm    Předmět: Re: slaby/vynechavajici posilovac - krupani v ose volantu ?? Citovat

tomik napsal:
cago.
tak se na vanoce pridal dalsi spek. zacal jakoby vynechavat posilovac rizeni a a kdyz na miste tocim pomalu z jednoho rejdu do druhyho, tak jakoby neci krupne v ose volantu. do ceho se mam pustit, pripadne jak moc mi to "pusti" zilou kdyz jsou ty vanoce ze j Crying or Very sad o .
jde mi spis o rychle zprovozneni. jezdi s tim manzelka a to bez posilovace proste neutahne. jo je to xantia sedan r.v. 95. 2.0. aut. exclus.... .
mam tu jeste jednu 1.8. r.v. 93, neslo by neco pripadne prehodit, abych mohl problem resit pozdeji ??
dikes za rady.
tomik.

Mrkni v jakým stavu je křížový kloub na tyči řízení.
_________________
X2 1,8 16V Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomik



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: lovosice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 12:24 pm    Předmět: Re: slaby/vynechavajici posilovac - krupani v ose volantu ?? Citovat

RINGO napsal:
tomik napsal:
cago.
tak se na vanoce pridal dalsi spek. zacal jakoby vynechavat posilovac rizeni a a kdyz na miste tocim pomalu z jednoho rejdu do druhyho, tak jakoby neci krupne v ose volantu. do ceho se mam pustit, pripadne jak moc mi to "pusti" zilou kdyz jsou ty vanoce ze j Crying or Very sad o .
jde mi spis o rychle zprovozneni. jezdi s tim manzelka a to bez posilovace proste neutahne. jo je to xantia sedan r.v. 95. 2.0. aut. exclus.... .
mam tu jeste jednu 1.8. r.v. 93, neslo by neco pripadne prehodit, abych mohl problem resit pozdeji ??
dikes za rady.
tomik.

Mrkni v jakým stavu je křížový kloub na tyči řízení.


na nej musim z venku nebo z kabiny ? at to zbytecne nehledam Question
dikes ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 4:59 pm    Předmět: řízení Citovat

Zkus promazat kardanovej kloub co je na tyči volantu.Najdeš ho v motorovém prostoru v místech kde jsou pedály ale jak sem psal ze strany od motoru.Je to běžná závada xantií a pokud ten kloub včas promažeš tak ho zachráníš.Doporučuju ti ho nejdřív pořádně prostříkat třeba konkorem a nebo něčim podobnym co se dostane do všech škvír a pak se nestyd a pořádně ho namasti vazelínou já na to a třeba i na korektory používam A 00 ta tam dlouho vydrží.Sám uvidíš jak je celej rezatej.
_________________
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 26.8.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Přesně jak píše petr h.Øešil jsem to same před dvěma týdny.Na kloub řízení se dostaneš zespodu,pořádně to prostříkej( já jsem použil WD40) a pokud ten kloubek není úplně po smrti tak budeš opět točit jedním prstem.
_________________
XII 99 HDI 80kw Break
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr h



Založen: 25.1.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: teplice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 5:55 pm    Předmět: řízení Citovat

U mýho auta se tam dostaneš i zezhora protože ještě neni nadupaný technikou.A nebo ješte se to dá prostříkat když sundáš levé přední kolo.Ale na to napatlání vazelíny je to nejlepší zespodu.
_________________
xantia rv.93 1.8i \babička\
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomik



Založen: 15.4.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: lovosice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 6:51 pm    Předmět: Re: řízení Citovat

petr h napsal:
U mýho auta se tam dostaneš i zezhora protože ještě neni nadupaný technikou.A nebo ješte se to dá prostříkat když sundáš levé přední kolo.Ale na to napatlání vazelíny je to nejlepší zespodu.


no uz mam do konce roku dovolenou, tak se zejtra natahnu pod auto a namazu se, teda ten kloub pekne proleju. mohlo by neprset a trochu primrznout, jinak je to valecka v bahne .. tusite co stoji ten kloub novej, kdyby nahodou ....
jinak ja tam mam tusim zezhora jeste pekne kryt z plechu aby to zezhora neslo vubec Shocked .
dam vedet jak to dopadlo ...
dikes..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Xantiaclub :: Xantia - Xantia kombi archiv Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com - Glass Template Created by DoubleJ(Jan Jaap)